(26 názorů)

79841, Kostelec na Hané, olomoucký

• Hana Feitová

Zubař, MUDr.

• J

Výborná stomatoložka. Vzala mne jako nového pacienta bez dlouhého čekání. Předchozí paní doktorka objednávala s dvouměsíčním předstihem a v poslední době jsem se jí namohl i 3 měsíce dovolat. Nyní jsem nadmíru spokojen. Týden po objednání zuby opraveny. Komunikace na jedničku a maximálně vyhoví přání pacienta. Moderní ordinace a postupy.

• Fakt je ten, že u paní doktorky jsem se nikdy nesetkal se zpožděním,max. +/- 5 minut, to je normální. ALe četl jsem si hodnocení na jejího syna, tak u něho dodržování objednaého času se nijak nekontroluje, toho jsem byl sám svědkem. Paní doktora prostě ví kolik pacientů zvládne a přesně tolik si nás objedná. Moc dobře ví, že když se k ní objednám, tak si na to musím vzit v práci volno a nehodlám tam být 2 hodiny. Nikdy, opakuji nikdy se mi nestalo, že by mě ošetřoval jiný lékař. Bude to asi tím, že nemá takové nároky jako pan doktor. Souhlasím s tím, že i on je velký odborník, ale přístup k pacientovi a jeho časové tísni není vůbec žádný. Prostě ho to nezajímá, asi se řídí heslem: ty potřebuješ mě a ne já tebe! bAle pozor,pane doktore, bez nás pacientů nebudou penízky...

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Kateřina Štefaníková

Zubař, MDDr.

• M

Paní doktorka Štefaníková je dobrá zubařka s příjemným přístupem. Bohužel s celkovou koncepcí APEX centra musím dát pouze neutrální hodnocení, jelikož mě po roce bez důvodu přeřadili k jiné, mladší zubařce, která byla otřesná. Z Kostelce mám také velmi negativní zkušenost s extrakcí osmiček (tu neprováděla Dr. Štefaníková). Takže jestli si paní doktorka založí soukromou praxi, určitě doporučuji. V APEX centru ale nikoliv.

• Martin Feit

Zubař, MUDr.

• U pana doktora jsem absolvoval celkem 3 extrakce osmiček. Je velmi profesionální a se službami jsem byl spokojený. Ti, co si tady stěžují na otoky je třeba dodat, že každý ty osmičky má uložené jinak a po jejich vytažení docházejí různé reakce. Někdo to snáší lépe, někdo hůře. Já jsem byl ve velmi dobré psychické pohodě. U mě byla třetí stolička velmi špatně založena (neprořezaná, až někde pod sedmičkou) a i přes komplikovaný zákrok jsem se zotavil velmi rychle. A Prostějováci ! Doporučuji se pěkně projít cyklostezkou podél trati až na kliniku a po zákroku pak už vlakem nebo busem. Na procházce načerpáte síly a tak nějak se na to psychicky připravíte....jako já :-)

• M

Musím se přidat s velmi negativní zkušeností. Extrakce mých dvou osmiček proběhla tak, že v obou případech jsem měl týdenní otok, horečky a bolesti. Zákrok jako takový nebyl až tak hrozný, ale tvrdili mi, že otoky jsou velmi neobvyklé a šel jsem kvůli nim na krevní testy, jestli nemám špatnou srážlivost krve. Samozřejmě to byl nesmysl. Tady se dozvídám, že v Kostelci jsou otoky po extrakcích běžná věc. Mohu potvrdit i neustálé nabízení drahých zákroků sestřičkami. Prostě nedoporučuji.

Podívejte se na všechny názory (23) na lékaře

• Jiří Otta

Ortodontista, MUDr.

• Já mohu pana doktora jen a jen doporučit. Předtím než mi nasadil rovnátka napevno jsem často slýchala z úst jiných odborníků, že nikdy nebudu mít rovné zuby, nebo že mi budou muset moc zubů vytrhat. Fixní rovnátka jsem nosila 3 roky a nyní už nemám strach se usmívat, protože pan doktor dokázal doslova zázraky!

• "Za mě můžu jen doporučit. Od dětství mam trauma ze zubaře. Díky citlivému přístupu, který pan doktor ke svým pacientům má je snažší jeho ordinaci navštívit. Neváhal pomoci mému bolavému zubu i přes to, že již měl po pracovní době. Je to odborník ve svém oboru"

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře