Služby

Specialisté

Názory o lékařích (2)

MUDr. Martin Feit Jiný

Je to opravdu Pan zubař, měla jsem po předešlé zkušenosti s jiným zubařem velký strach, ale pan doktor mě velmi mile vyvedl z omylu, opravdu se nebylo čeho bát, doba trvání řezání a trhání zubu max 4 min , šití max 5 min. Vstřícný přístup a zároveň nekompromisní, což mi vyhovuje, nebylo kam utéct ano, připlatila jsem si pár výkonů navíc, ale ze své svobodné vůle jestli ještě někdy budu muset na trhání zubu, tak jedině k panu Feitovi klobouk dolů před ním

MUDr. Martin Feit Jiný

U pana doktora jsem byla na trhání třech osmiček.Ačkoliv ta poslední byla komplikovaná,pan doktor si s ní špičkově poradil.K předešlým názorům na pana doktora o tom, jak měli oteklou pusu. Uvědomujete si, že Vám vytrhli zub a zašívali dásně? To se bez otoku snad neobejde. Jsem vděčná, že jsem se na trhání osmiček dostala právě na kliniku k panu doktorovi. Moc mu děkuji za skvělý, profesionální přístup a nejenom mu, ale i sestřičce, která mu asistovala..A také milým sestřičkám na recepci. DĚKUJI!

Kontakt

Sportovní 898, Kostelec na Hané 79841 Zobrazit v Goole Maps
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Kabelíkova 1/2682, Přerov 75002 Zobrazit v Goole Maps