Rybalkova 1400, Louny
Ord. praktického lékaře stomatologa

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Pod nemocnicí 2503, Louny
Poliklinika Louny

Naprostá spokojenost, chodím k němu už 14 let a 12 let i moje rodina. Je super jako člověk a také rozumí skvěle své profesi. Na ošetření se nikdy nečeká moc dlouho a péče i přístup jsou na profesionální úrovni.

K MUDr. Dragounovi již také pár let chodím,je to první zubař, který dokázal odstranit můj panický strach. Dnes chodím pravidelně a ráda, v ordinaci vládne pohoda, profesionalita a hlavně - nic mě tam nebolí....
Oba jsou skvělý tým a pokaždé se i nasmějeme.
Škoda jen, že takových lékařů je stále ještě pomálu.
Děkuji jemu i sestřičce.
M.S.

Chodím k zubaři taky už dlouho, přihlásil jsem k němu syna je mu 20let a taky si nestěžuje.Jen mi štve, když jsem objednaný, tak dlouho čekám.
Ted něco napíšu a je mi to proti srsti, ale když je tam nějaká čůza, tak tam dlouho v ordinaci opruzuje.Kdo ví co tam dělá , že asi doktora otravujou většinou ženský.
Já tam jdu a hned jsem hotov-pár minut.Dr.mi vrtal zub ze strany a dával plombu a drží mi myslím 4 roky, předtím mi vrtala a dávala na to samý místo zubařka ženská 2x mi to vypadlo ze zubu ta plomba a ještě to chtěla zaplatit!!! a nejen to vyžívá se v bolesti pacienta, nebudu uvádět jméno.Ita její sestra k...a.Dejte si pozor ke komu chodíte zuby vám znovu nenarostou.
M.G. je dobrý zubař.

Vždycky jsem se zubařů bála a mé zkušenosti s nimi byly otřesné. To se změnilo, co jsem začla chodit do ordinace doktora Dragouna. Strach nemám , přístup je naprosto dokonalý, a vůbec mi nevadí, že dojíždím z Prahy. Už bych neměnila!!!!

Martin Dragoun je super lékař. Chodí k němu celá naše rodina a nemáme jedinou výtku. Je ochotný, vždy pomůže, poradí. Opravdu velká spokojenost s ním i bezva sestřičkou

Přesně i když se bojím tak k němu chodím, sestřička i doktor výborní!!!

Slušný,trpělivý,usměvavý a šikovný (zachránil mi 6LN,co vzdal MUDr.Broďány)...

i když se ho bojim tak k němu chodim...je to hlavně velkej pohodář ...........

Ž

Velmi přijemný zubní lékař s jeho oěetřením jsem vždy spokojená.Svěřila jsem mu i úpravu korunek horních zubů a ted se mě na svět lépe směje.

S panem doktorem jsem moc spokojená. Je šikovný a sympatický. Chodím pravidelně na preventivní prohlídky a nevadí mi, že víc než 5 let jezdím za panem doktorem až z Prahy :-)