Soukromá stomatologická ordinace
Šimkova 2/1223, Hradec Králové

Dobrý den,dnes jsem byl u pana doktora poprvé,a hned zákrok,který bych nikomu nepřál :/ řezání s trhání kořenů :/ můžu Vám říct,že jsem strachy nedospal,půl hodiny předem mi už bylo strachem na omdlení.
Ale jak jsem vstoupil panu doktorovi do ordinace,vše ze mě spadlo,během pěti minut bylo po všem,nic jsem necítil,vše mi bylo vysvětleno...pan doktor je vynikající "PAN ZUBAŘ" ....JSEM RÁD,že jsem ho našel ;) mohu jen doporučit,
Hlaváček

Nevím jak si pan doktor vede v zubní protetice a ošetřování dospělých, ale co se týká ošetřování dětí, tak je to velmi slabé. Po 15 minutách jsem byl tam, kde jsem byl před tím a nevěděl jsem, jak postupovat u mého 5-ti letého syna, kterého bolel opravený zub. Milý doktor, ale neuměl mi poradit a bolavý zub chtěl ošetřovat až za dva měsíce v září. přiznám se, že jsem jej nepochopil. Zub prý na vytržení není, ale dělat s ním nic nebude, protože musíme počkat až bude na vytržení. Připadal jsem si jako v Kocourkově. Opravdu sem již se synem nepůjdu.

Jsem naprosto spokojená s kvalitou zubního ušetření u pana doktora. Chodím k němu již léta a nikdy jsem neměla nejmenší problém. Co se naopak mění k mé nespokojenosti, je jeho lidský přístup. Dříve vždy všechno vysvětlil, popsal možné varianty, snažil se zmirnit úzkost pacienta před ošetřením. Nyní je odtažitý, nadřazený, hovor se točí pouze kolem financí, o ošetření, které hradí pojišťovna, vůbec není ochoten se bavit, protože je "naprosto nekvalitní a bez záruky". Zůstávám u něj právě kvůli výše zmíněným profesním kvalitám, ale musím přiznat, že k němu chodím v poslední době opravdu velmi nerada.

souhlasím kdo hodnotí pana doktora jako slabého já bych ho bral jako podprůměr souhlasím i s ostatními co se týká financí

Přijemné prostředí, ordinace je vybavená nejmodernějši technikou, kterou pan doktor dokonale ovládá. Pan doktor má milé a vstřícné vystupováni, odvádí kvalitní práci, na které je vidět že pracuje rád a s láskou. Navržené řešení problému vždy ochotně a trpělivě vysvětlí a nabídne několik možností od zákroků hrazených pojištovnou až po nadstandardní provedení.Tým v ordinaci rozšířil mladý MDDr. Folke, který je také milý a pracuje velmi jemně a ohleduplně. Pod vedením pana doktora z něj brzy bude kvalitní odborník.Pány doktory doplnují hodné, milé a šikovné sestřičky. S provedenými výkony v této ordinaci jsem byla vždy velmi spokojená.

Kdysi byl dobrý,teď mu jde jen o peníze.Pokud od něj budete chtít jen neplacené služby,může se Vám stát,že se Vás pomalu ale jistě zbaví.Dokáže mít skvělé,milé a vstřícné jednání,ale jen pokud budete platit za jeho ještě k tomu předražené služby...

Pravděpodobně nejvetší zubařské eso v HK. Je to profesionál, který využívá nejmodernější technické postupy a zároveň má smlouvu s pojišťovnou a velmi rozumné ceny. Má také šikovný personál a zázemí na úrovni. Není arogantní, ale vstřícný, milý a hlavně pravý odborník. Je to už můj cca 6stý zubař v HK a proto si můžu dovolit tvrdit, že je jeden z nejlepších.

Na pana doktora nedám dopustit,zachránil mě za pět minut dvanáct,když jsem svojí blbostí přišla o zubní náhradu a měla jsem nastoupit do nového zaměstnání.Do druhého dne jsem měla opět hubu :) plnou zubů a jsem zaměstnaná.Moc a moc mu děkuji.

Dobrý den, dnes jsem navštívil pana "odborníka stomatologa"! Chodím k tomuto lékaři dlouho, ještě když pracoval ve fakultní nem., musím konstatovat, že jsem zděšen, jak změnil svůj přístup a odbornou práci ke klientovi, nejenže provede zbytečně drahé ošetření, ale když toto ošetření selže a materiál sám vypadne, tak je schopen si dále říci o další sumu peněz za jiné ošetření, které dle mého názoru měl odhadnout již při prvním rozhodování, co se zkaženým zubem! Studoval přeci vysokou školu a ještě k tomu medicínu! Pokud se rozhodnu dělat zuby pro bohaté, tak za prvé musím být tím zmiňovaným odborníkem, za druhé musím změnit chování ke klientům, viz.zmiňovaná arogance a za třetí nesmím po ránu smrdět potem!!! Přeji všem hezký den, lepší než budu mít dnes já, díky panu stomatologovi:))

Odborník, trochu větší ceny vynahradí kvalitní ošetření. Stojí za to si připlatit. Moderní vybavení, které má málo kdo, a navíc dokáže jej zručně ovládá.
S pacientem vždy komunikuje. Cením si jeho profesionální vystupování, vše vysvětlí a společně s pacientem najde vždy nejlepší řešení.