MUDr. Martin Bechynský

Zubař Více

Ústí nad Labem 1 adresa

Ord. praktického lékaře stomatologa
Masarykova 108/1841, Ústí nad Labem

Když už měl tu trpělivost se mnou,když jsem byl ještě dítě (tak 15 let zpátky) kdy jsem mu na otázku "Tak, jak často si čistíš zoubky?" "V neděli večer pelličkou...."... tohle prostě už o něčem svědčí. On sám je velmi příjemný, dokonce tam již není ta sestra, kterou jsem k smrti nenáviděl. Klidné tóny jazzové hudby lnoucí se z jeho ordinace jsou více než uklidňující a na lehátku si vždy připadám, jak kdybych tam nebyl ani minutu. Doporučuji.

k panu doktorovi chdím již více než 15 let a jsem nadmíru spokojen, příjemný, pečlivý, vše vysvětlí a vždy se snaží najít řešení k oboustranné spokojenosti. To samé lze říct o ostatním personálu

Jsem velmi spokojená s přístupem pana doktora i s péčí jeho, i celého personálu, chodím k němu více jak 7 let a myslím, že mě potkalo veliké štěstí, člověk se u něj nemá čeho bát, pan doktor ví co dělá, je precizní a pečlivý. O tom že by byl nějak dražší nic nevím, je jasné že materiál něco stojí, ale rozhodně to není zubař u kterého musíte platit hned jak vezmete za kliku, nebo za to že se vám koukne do pusy:) navíc je moc milý a osud vašich zubů mu není lhostejný. A to má kromě mě, určitě více zlobivých nedisciplinovaných pacientů, se kterými má neskonalou trpělivost. Krásný den Z.

Tomu říkám zubař 21. století. Má velice moderní ordinaci, používá ty nejlepší a nejmodernější technologie a materiály a nic u něj není problém. Pak doktor je velice milý, všechno vysvětlí a umí hezky si zorganizovat svojí práci. Člověk co je objednaný nemusí čekat tak jako jinde. Mohu jenom doporučit.

Á

S panem doktorem i jeho specialistkami jsem velmi spokojená. Domnívám se, že jako jeden z mála zubařů v UL dokázal svou ordinaci povíšit na úroveň, která není v UL úplně běžná. Téměř komplexní služby (uvítala bych ještě ortodoncii) šetří můj čas (nemusím např. navštěvovat další zdravotnické zařízení kvůli RTG). Citlivý přístup, skvělá odbornost i jeho asistentek, u kterých je vidět, že je práce velmi baví. Naprosto bez problémů funguje telefonická domluva, veškeré změny termínů ať již dle mých potřeb nebo potřeb pana doktora. Je to můj první zubař, který si uvědomuje, že jeho práci nezahrnuje pouze vrtání a trhání zubů, ale řešení dalších závažných problémů, především prevence a léčba paradontózy, odstraňování zubního kamene apod.

Á

S panem doktorem i oběma specialistkami jsem velmi spokojená. Myslím, že dokázal svou ordinaci povíšit na takovou úroveň, kterou má v Ústí málo který zubař, čímž šetří můj čas (nemusím např. na RTG do dalšího zdravotního střediska). Téměř komplexní služby (uvítala bych ještě ortodoncii), citlivý přístup a skvělá odbornost i jeho specialistek. Výborná domluva termínů, úpravy termínů, vyřizování naléhavých případů, prostě bezvadná telefonní komunikace. Můj první zubař, který ví, že jeho profese nezahrnuje pouze trhání a vrtání zubů, ale zejména prevenci a léčbu paradontózy a vše co s ní souvisí. Mohu jen doporučit.

Velice dobrý lékař, s citlivým přístupem k pacientovy, ochotný a jeho odvedená práce je nadstandartní. Co je pro mne důležité, že mu věřím a mohu se na něj spolehnout. To samé hodnocení mohu dát i sestřičkám, které u něj pracují.

Chodím k němu již několik let a nedám na něj dopustit. Přetáhla jsem k němu i manžela a i on je velmi spokojen s jeho péčí. Sestřičky jsou velmi milé a ochotné. Ordinace jsou skvěle vybaveny. Pravda, je trošku dražší, ale za kvalitní péči si vždy ráda připlatím.

návštěva pana zubaře je v rámci možností příjemná, v čekárně běží show Krause což je dobrý tah na pacienty, kteří se bojí(jako třeba já):)
pan dokrot mě zachránil od bolesti a navzdory tomu, že jsem si za ní mohla sama, byl pan doktor i sestříčka velice v pohodě.

..hodný, šikovný, díky němu se nebojím zubaře...