Praktický lékař stomatolog
Římanova 27, Ostrava

skvělá paní doktorka nemůžu si na ni vůbec stěžovat má lidský přístup k pacientům je to nejůžasnější sluníčko co znám já na paní zubařku nedám dopustit.ten kdo si stěžuje at hledá jinde je to závist lodičkové milí

Moje zkušenost: Místo na 13 hodinu přišla paní doktorka na 14 hodinu, bez omluvy a jakéhokoliv vysvětlení. Byl jsem zde kvůli 5 letého syna který mněl bolesti v zubu. Paní doktorka to pouze zalepila, že kořen odumře a ať přijdeme za týden. Asi spěchala, když přišla tak pozdě a v čekárně nebylo k hnutí. Po další probdělé noci jsme musely vyhledat jiného lékaře, který konstatoval, že nikdy nic podobného neviděl a v zubu je zánět, zub musí okamžitě ven než bude zánět v celé puse. A paní doktorka zánět nepoznala a pouze dírku v zubu zalepila?! Syn má teprve 1 zuby.

Rozhodně nedoporučuji, chodila jsem k ní přes dvacet let, uměla sice pohladit a vzbudit pocit že ji na Vás záleží, ale opak je pravdou a o větru v peněžence ani nemluvím.

K MUDr. Sixtové jsem chodil několik let, už dříve kdy byla přímo na škole, pak se přestěhovala a já na chvíli změnil za jinou (bohužel hroznou) zubařku jsem se k ní vrátil. Byla dobrá, milá a to, že řešila saláty mi tolik nevadilo, ale v posledních letech se situace obrátila. Začne to tím, že i přes to, že se musíte objednat je vám to k ničemu, protože v čekárně sedíte v pohodě i hodinu po objednaném čase, v podstatě si nepamatuji, kdy mě naposled vzala na čas nebo alespoň jen s malým zpožděním. I přesto, že má v čekárně objednané lidi, klidně si na půl hodiny někam odejde. Nejhorší je ale samotné vyšetření, když už přetrpíte to čekání a posadíte se na křeslo, tak sotva otevřete pusu můžete ji zavřít, protože doktorka vás posílá k hygieničce, přičemž si nezapomene za "nahlédnutí" naúčtovat 30 Kč. Po dvou letech co s ní řeším osmičku, ve které mám díru jak vrata a ona jednou slibuje, že ji vytrhne, po druhé, že je hezká, tak ji zaplombuje a naposled obrátila, že mě s ní pošle na chirurgii už mě to nebaví. Osmičku mám stále, teď mi aktuálně už i praskla, naštěstí se mi podařilo najít nového zubaře, takže doufám, že bude lepší.

Paní doktorka Sixtová.Jedinečný člověk s velmi lidským přístupem.Nedá se zapomenout na její trefné poznámky,kterýma se snaží udělat vše proto,aby odvedla vaší pozornost od případné bolesti.Dodnes vzpomínám na její pohlazení a neskutečně lidský přístup.Vždy jsem měla ze zubařů strach,ale k této PANÍ DOKTORCE jsem chodila ráda.A proč mluvím v minulém čase?Odstěhovala jsem se do zahraničí ale vždy když přijedu domů,vyšetřím si čas se za ní stavit,i když zrovna nepotřebuju nic opravit.Velké díky PANÍ DOKTORKO

k paní doktorce jsem byla odkázána lékařskou komorou, jiný lékař v té době kdy já hledala zubaře, nepříjmal. Chodila jsem k ní rok. Během prvního půl roku jsem tam docházela dvakrát měsíčně. Za tu dobu mě to stálo skoro 7 000,- Neustále mi něco rozvrtávala a plombovala. Poslední kapka byla, když mi rozvrtala 4 v pravo nahoře, dala mi tam čep ( stál mě 700,- ) a bílou výplň ( 1500,-) . Za dva dny se mi bílá hmota uvolnila a zub nesnesitelně bolel. Týden jsem srkala polévky a po opětovné návštěvě mi bylo řečeno, že jsem musela tou čtyřkou louskat ořechy a není to její vina. Znovu jsem zaplatila 600,- s průpovídkou, že na mě hodně tratí. Teď jsem chvala bohu u jiného lékaře, který mi musel milou čtyřku vytrhnout a potvrdil mi, že čep tam vůbec nebyl.
Zub za nemalý peníz mi vydržel dva roky.

S veškerou negativní kritikou souhlasím. Zažila jsem vše, kromě salátu :-D Začala jsem k ní chodit z důvodu dobré dostupnosti -asi 4 min. pěšky. Běžně se stávalo, že jsem byla objednaná např. na 10 hodin, přitom už měla dávno ordinovat a dorazila až po 11. hodině. Nehledě na to, že mezi 15. a 16. hodinou ordinaci zavírá. Tváří se mile, dokonce vám to bolavé líčko pohladí, ale v zápětí nadává na ostatní pacienty, dodavatele, řeší osobní problémy... Po té, co jsem přestoupila k jiné zubařce, jsem s údivem zjistila, že zub, který měl být několik měsíců umrtvený, vyčištěné a vyplněné kanálky, zaplombovaný a prakticky měl vydržet několik let, je pravým opakem. Z plomby vylézaval bílý cement (čehož jsem si všila ihned po ošetření u pí Sixtové), nová paní zubařka mi udělala rentgen jenom tohoto zubu a zjistila, že není vyčištěný, že kanálky nejsou vyplněné a zub rozhodně mrtvý není. Vyčištění kanálků mě na doplatku stálo 200 Kč. Pokud zdravotní pojišťovně opravdu vyfakturovala zákrok, který jsem popisovala, bude mě nové otevření zubu stát tisícové položky. Jediným pozitivem je velmi milá a sympatická sestřička a zubní laborantka.

nemám slov a nedoporučují

Nejlepší doktorka, jakou jsem kdy zažila. Nejen úžasná profesně, ale i jako člověk. Velmi empatická a citlivá. Několikrát jsem byla svědkem jejího skvělého přístupu nejen ke mě, ale i k ostatním. Pravda je, že se někdy déle čeká, ale to je proto, že má ke každému pacientovi individuální přístup a dopřeje mu takový časový prostor, který, třeba kvůli strachu vyžaduje. Jsem její pacientkou přes třicet let a i když měla těžší období ve svém životě, vždycky pro ni byla práce na prvním místě. Zachránila spoustu zubů mé tchýni a lidem z mé rodiny také. Její protetické práce jsou moc krásné. Má skvělý přístup i k dětem!!! Vůbec se u ní nebojí. Sestřičku má velmi příjemnou, takovou mladou a usměvavou. Navíc má i dentální hygienistku, takže veškerá péče je v jedné ordinaci. Věřím, že na světě není člověk ten, který by se zavděčil lidem všem, ale pani doktorka Sixtová je úžasná zubařka a kdo to nepoznal, tak ho upřímně lituji.

K paní zubařce chodila mamka se sestrou,protože jinde už nebraly.Začala jsem tam tedy chodit také.A byla jsem velice zklamaná.Poté,co mi rozvrtala zub a pořád mi vypadávala plomba mi zjistila 7 kazů v pusině.Já vživotě neměla jediný,byla jsem z toho špatná,ale řekla sem si,že to tak už je,tak nic nenadělám.Jaké bylo ale mé zjištění,když mě vzal přítel ke své zubařce,ta mi udělala rentgen apod a zjistila,že nemám jediný kaz!!Kdybych u ní zůstala,měla bych vítr v peněžence a rozvrtanou celou pusu.Nehledě na to,že paní doktorka pracuje v civilním oblečení apod,to mi nikde ani nechtěli věřit.Ale sestřičky a její dcera-zubní hygienistka jsou úžasné...ale už radiš chodím k jiné zubařce a je po problémech...