Marta Novotná, zubař Prostějov

MUDr. Marta Novotná

Zubař

10 názorů

Uložit


Adresa

Za Plumlovskou 10, Prostějov
Praktický lékař stomatolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
10 názorů

Č
Ověřeny pacient

Někdo mění jména, někdo pohlaví, někdo závidí a někdo se mstí.Doporučila bych změnit lékaře, nejlepší by byl psychiatr.


S

Paní lékařka ošetřovala dceru,nyní i mého vnoučka a vždy jsme byli maximálně spokojení.Jak po stránce odborné tak lidské-příjemné vystupování,ochota a nepředstíraný zájem o pacienta.Doporučuji jí všem.


T

V Prostějově jednoznačně nejlepší ortodontista. Všem doporučuji, příjemná, vzdělaná a své práci rozumí. Krásně zařízená ordinace a vzorný přístup k pacientovi. Dceři pomohla ke krásnému chrupu a sebevědomí.


V

Dobrý večer paní doktorko,
Chtěl bych taky napsat Vaše hodnocení. Myslím si, že jako stomatolog jste naprosto skvělá, že se vyznáte i v počítačích, v českém pravopisu, stomatolog a vědět, co je to IP, to je něco. A jak psala zde jedna uživatelka, že píšete na PC s rukavicemi, tak to profesionální hackři dělají. Ale na druhou stranu je mírně nehygienecké léčit ústní dutinu a pak hackřit na PC ve stejných rukavicích. A také obdivuji Vašeho právníka, že se vyzná v IT nebo má odborníky na daný problém? Bohužel Vás znám osobně, proto s uživatelem Tomášem musím souhlasit a mimochodem, víte jak se to říká "za pravdu se každý zlobí". Prosím, polepšete se paní doktorko...


I

Jako odborník ve svém oboru určitě je ,dceři se zuby krasně srovnaly.Jen my vadilo když ve stejných rukavicích psala na počítači a obratem je strkala dceři do pusy.Jinak ji nemužu nic vytknout a sestřička je moc milá a ochotná.


N

Je videt, ze tato pani doktorka je tezce na vysi, nejen, ze me urazi jeji pristup, proto jsem uz presla k jine stomatolozce, ale chova se povysene ke vsem ve svem okoli, coz jsem mela moznost na vlastni kuzi poznat. nedoporucuji

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


N

Paní doktorka je možná skvělý odborník,ale co se týká chování, o tom bych tedy mohl vyprávět romány.Dcera má před každou návštěvou trauma,protože ji vždy vytýká špatnou hygienu,přestože si zuby čistí několikrát denně.I k sestřičce se chová dost povýšeně.Ta je ovšem velmi příjemná a ochotná.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


D

Velmi dobrý odborník, vždy příjmná, chodím k ní se synem i dcerou a jsem velmi spokojena. Nesetkala jsem se s žádnou arogancí, vše mi vždy ochotně vysvětlí sama nebo sestřička. Vřele doporučuji.


J

Souhlasím s předchozím názorem.Paní doktorka je možná skvělý ortodont,ale jinak také velmi afektovaná osoba.K dětem nemá naprosto žádný vztah,chová se povýšeně a arogantně.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


C

Příjemná,velmi dobrý a zkušený odborník,žádné dlouhé čekání před ordinací.doporučuji jako ortodontistu!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti