Praktický lékař stomatolog
Za Plumlovskou 10, Prostějov

Č

Někdo mění jména, někdo pohlaví, někdo závidí a někdo se mstí.Doporučila bych změnit lékaře, nejlepší by byl psychiatr.

Paní lékařka ošetřovala dceru,nyní i mého vnoučka a vždy jsme byli maximálně spokojení.Jak po stránce odborné tak lidské-příjemné vystupování,ochota a nepředstíraný zájem o pacienta.Doporučuji jí všem.

V Prostějově jednoznačně nejlepší ortodontista. Všem doporučuji, příjemná, vzdělaná a své práci rozumí. Krásně zařízená ordinace a vzorný přístup k pacientovi. Dceři pomohla ke krásnému chrupu a sebevědomí.

Dobrý večer paní doktorko,
Chtěl bych taky napsat Vaše hodnocení. Myslím si, že jako stomatolog jste naprosto skvělá, že se vyznáte i v počítačích, v českém pravopisu, stomatolog a vědět, co je to IP, to je něco. A jak psala zde jedna uživatelka, že píšete na PC s rukavicemi, tak to profesionální hackři dělají. Ale na druhou stranu je mírně nehygienecké léčit ústní dutinu a pak hackřit na PC ve stejných rukavicích. A také obdivuji Vašeho právníka, že se vyzná v IT nebo má odborníky na daný problém? Bohužel Vás znám osobně, proto s uživatelem Tomášem musím souhlasit a mimochodem, víte jak se to říká "za pravdu se každý zlobí". Prosím, polepšete se paní doktorko...

Jako odborník ve svém oboru určitě je ,dceři se zuby krasně srovnaly.Jen my vadilo když ve stejných rukavicích psala na počítači a obratem je strkala dceři do pusy.Jinak ji nemužu nic vytknout a sestřička je moc milá a ochotná.

Je videt, ze tato pani doktorka je tezce na vysi, nejen, ze me urazi jeji pristup, proto jsem uz presla k jine stomatolozce, ale chova se povysene ke vsem ve svem okoli, coz jsem mela moznost na vlastni kuzi poznat. nedoporucuji

Paní doktorka je možná skvělý odborník,ale co se týká chování, o tom bych tedy mohl vyprávět romány.Dcera má před každou návštěvou trauma,protože ji vždy vytýká špatnou hygienu,přestože si zuby čistí několikrát denně.I k sestřičce se chová dost povýšeně.Ta je ovšem velmi příjemná a ochotná.

Velmi dobrý odborník, vždy příjmná, chodím k ní se synem i dcerou a jsem velmi spokojena. Nesetkala jsem se s žádnou arogancí, vše mi vždy ochotně vysvětlí sama nebo sestřička. Vřele doporučuji.

Souhlasím s předchozím názorem.Paní doktorka je možná skvělý ortodont,ale jinak také velmi afektovaná osoba.K dětem nemá naprosto žádný vztah,chová se povýšeně a arogantně.

C

Příjemná,velmi dobrý a zkušený odborník,žádné dlouhé čekání před ordinací.doporučuji jako ortodontistu!