Paní doktorka je určitě "odbornice", ale co se týče chování, je to katastrofa. Bezdůvodně arogantní vůči mladým pacientkám ( nejen z moji hlavy ), píše si nesmyslné přirážky, a když jsem si nechala lék radši předepsat od jiného lékaře ( který mě ujistil, že její přirážka byla max tak na svačinu a že to je VELMI neprofesionální ) a prášky od ní nevyzvedla, nadále po mě chce peníze za lék, co jsem si nikdy nevyzvedla. I když jsem se omluvila a celou situaci ji slušně vysvětlila, i tak mě osočuje, že se neumím chovat slušně (od ní to sedí). Na základě tohohle chování a mnoha dalších recenzí tuhle gynekoložku NIKOMU NEDOPORUČUJI!

Paní doktorky Homzové si velmi vážím, je to skvělý odborník.Paní doktorka mi velmi pomohla, i nad rámec své pracovní doby.Chodím k ní už 25 let,přihlásila jsem k ní svoji dceru a doporučila ji své švagrové i kamarádkám.

Ze začátku byla paní doktorka moc milá, ovšem poslední 4 u ní roky byly opravdu zážitek, který bych nepřála nikomu. Arogantní chování kvůli ničemu. Jednou mě doslova seřvala, když jsem hned z hlavy nevěděla přesné datum poslední menstruace. Sestra, která k ní chodila, měla stejné zkušenosti. Slovní napadání ze strany lékařky kvůli ničemu. Obě jsme od ní odešly. Tento názor jsem četla od několika dalších pacientů tady i na facebooku. Paní doktorka je sice nepochybně odbornice ve svém oboru, ale pokud jde o její chování, to je zcela nepřípustné. V žádném případě nedoporučuji!

Měla jsem velmi vážný problém, ale díky paní doktorce jsem se ho po dlouhé době zbavila a za to jsem jí neskutečně vděčná!

Umístění: Medicom´s s.r.o.- ambulantní zařízení Jiný

Paní doktorka se za každou cenu snaží vnutit hormonální antikoncepci a když ji nechcete a raději používáte jinou antikoncepční metodu (v mém případě prezervativy), tak jste dle paní doktorky nezodpovědná a neekologická. Při chirurgickém zákroku mi zapomněla aplikovat lokální anestetikum a ještě na mne křičela, že mne to přece nemůže bolet. Jednou jsem přišla se zdravotním problémem, paní doktorka mi neudělala ani stěr. Po několika dalších návštěvách mi stěr nakonec na MOU prosbu udělala a později mi odmítla sdělit výsledky testu se slovy, že nejsem lékař a nemá mě to co zajímat. Od paní doktorky jsem odešla a nyní mám jiného gynekologa, jež je narozdíl od ní velmi empatický, vstřícný a lidský. K MUDr. Homzové už nikdy a velice nedoporučuji.

Umístění: Medicom´s s.r.o.- ambulantní zařízení Jiný

K paní doktorce chodím 6 let. Vždy se setkám se skvělou ženou a profesionální odbornicí na velmi vysoké úrovni. Všechno vysvětlí a to velmi podrobně. Moc děkuji. Přeji hodně štěstí, zdraví, síly v nových prostorách Na Šibeníku.

Umístění: Medicom´s s.r.o.- ambulantní zařízení Jiný

Paní doktorka je velmi šikovná, milá, empatická a skvělá nejen ve svém oboru! Neznám lepší!!! Poradí, vysvětlí třeba i přes mail....Velká spokojenost - i celá atmosféra prostředí v Medicom´s.

K paní doktorce chodím už 11 let a považuji ji za nejlepší gynekoložku. Profesionální, přesná, zkušená, ale také rázná. Za celou dobu, co k ní chodím, jsem se nesetkala se špatnou náladou nebo arogancí ve vztahu ke mně. Je fakt,že občas se k personálu chová přísně, ale při té sestavě sester se ani nedivím. Čekací doba je delší, nicméně ráda počkám a v současné době už rozjeli objednávky přes internet, takže mi odpadá čekání na spojení se sestrou. Paní doktorka Homzová je profesionálka na svém místě.

VELICE mě irituje, že se nedá k paní doktorce dovolat. Můžete to zkoušet 20x za den. Několikrát vám to sestřička "tipne" a jindy prostě zvoníte a zvoníte - přirozeně volám vždy pracovní době! Jen se objednat vyžaduje nemalou trpělivost. Dále vždy čekám nejméně hodinu než jak jsem objednaná. A to chování paní doktorky, to už tu řeklo více lidí. Na svůj věk by mohla už mít rozum a začít se aspoň trošku chovat profesionálně. Málokdy je naladěná dobře, není divu, že její personál ji i před klienty leze do "píp." Zřejmě i od toho se odvíjí atmosféra v čekárně a jistě i to, že telefony prostě ignorují. Vydržela jsem to u ní hodně let, ale opravdu zuby nehty. Naštěstí pro ni nerada měním doktory. Hurá, už jsem u jiné, úžasné gynekoložky :-) Peklo a nebe.

K paní doktorce jsem chodila asi 5 let a mohu konstatovat, že je profesionální. Někomu se může zdát strohá ale já mám ráda přesné informace, na kudrlinky si nepotrpím. Když jsem měla problémy s antikoncepcí, hned se pustila do vymýšlení co jiného bychom zkusily aby mi prášky nedělaly problémy, když jsem měla špatné výsledky stěrů, hned mi kladla na srdce příští návštěvu, když jsem byla při vyšetření nervózní, poznala to a snažila se mě rozptýlil povídáním. Objímat vás při vítání nebude ale pokud stojíte o lékaře - odborníka, budete na správném místě. Kdybych se nepřestěhovala, neměnila bych. Jenom malá výtka ohledně personálu - sestřičky na sesterně jsou někdy vážně nepříjemné.