Všeobecná zdravotní pojišťovna

K paní doktorce chodím už 11 let a považuji ji za nejlepší gynekoložku. Profesionální, přesná, zkušená, ale také rázná. Za celou dobu, co k ní chodím, jsem se nesetkala se špatnou náladou nebo arogancí ve vztahu ke mně. Je fakt,že občas se k personálu chová přísně, ale při té sestavě sester se ani nedivím. Čekací doba je delší, nicméně ráda počkám a v současné době už rozjeli objednávky přes internet, takže mi odpadá čekání na spojení se sestrou. Paní doktorka Homzová je profesionálka na svém místě.

VELICE mě irituje, že se nedá k paní doktorce dovolat. Můžete to zkoušet 20x za den. Několikrát vám to sestřička "tipne" a jindy prostě zvoníte a zvoníte - přirozeně volám vždy pracovní době! Jen se objednat vyžaduje nemalou trpělivost. Dále vždy čekám nejméně hodinu než jak jsem objednaná. A to chování paní doktorky, to už tu řeklo více lidí. Na svůj věk by mohla už mít rozum a začít se aspoň trošku chovat profesionálně. Málokdy je naladěná dobře, není divu, že její personál ji i před klienty leze do "píp." Zřejmě i od toho se odvíjí atmosféra v čekárně a jistě i to, že telefony prostě ignorují. Vydržela jsem to u ní hodně let, ale opravdu zuby nehty. Naštěstí pro ni nerada měním doktory. Hurá, už jsem u jiné, úžasné gynekoložky :-) Peklo a nebe.

K paní doktorce jsem chodila asi 5 let a mohu konstatovat, že je profesionální. Někomu se může zdát strohá ale já mám ráda přesné informace, na kudrlinky si nepotrpím. Když jsem měla problémy s antikoncepcí, hned se pustila do vymýšlení co jiného bychom zkusily aby mi prášky nedělaly problémy, když jsem měla špatné výsledky stěrů, hned mi kladla na srdce příští návštěvu, když jsem byla při vyšetření nervózní, poznala to a snažila se mě rozptýlil povídáním. Objímat vás při vítání nebude ale pokud stojíte o lékaře - odborníka, budete na správném místě. Kdybych se nepřestěhovala, neměnila bych. Jenom malá výtka ohledně personálu - sestřičky na sesterně jsou někdy vážně nepříjemné.

Nedoporučuji. Paní doktorka je arogantní, náladová, často nepříjemná. Pokud se ji na něco zeptám, tváří se ještě otráveně, že musí odpovídat. Jednou, když po mé preventivní prohlídce něco zapisovala a já jsem v podstatě jen nečinně seděla a čekala, vytáhla jsem si z kabelky mobil, abych se podívala, kolik je hodin a ona na mě hned začala křičet, že co si to dovoluji si u lékaře hrát s mobilem, opravdu už mi není dvacet abych na sebe nechala řvát od lékaře kvůli takové hlouposti. Vyšetření prsou mi při preventivním vyšetření odmítla udělat, že prý stejně nic nezjistí a ať si zaplatím mamocentrum. Raději již chodím k někomu jinému.

Já si paní doktorku Homzovou nemohu vynachválit. Na mě byla vždy milá (ačkoli jsem jednou na prohlídku přišla s hodinovým zpožděním, spletla jsem si výjimečně čas, i tak byla milá a zbytečně to "nehrotila") a samotnou prohlídku dokáže zpříjemnit vtipnými poznámkami :) Posledně si "posteskla", že při prohlídce nebyli přítomní medikové, protože by jim díky mně mohla ukázat názorný příklad, jak má vše vypadat :) K paní doktorce chodí i moje maminka a "skorotchýně" a opět bez problému. Děkuji paní doktorce za její přístup.

S paní doktorkou mám jen samé dobré zkušenosti.Praktikuje kombinaci lidskosti a zároveň profesionality.Některé pacientky možná ještě nepochopily,že Dr.Homzová je gynekoložka a ne psycholožka,která má čas na hodinová sezení a povídání si s přecitlivělými pacientkami.
Přede mnou párkrát kárala zdravotní sestry,ale ani se ji nedivím.Jsou nepříjemné,arogantní,zpomalené a neochotné.Sama jsem zdravotní sestra,takže mohu posoudit jejich chyby a nedostatky...V nemocnici by se ani jedna neudržela ve zkušební době.
Co se týče chodu ordinace,tak jsem nikdy déle jak 30 minut nečekala.A i to bylo způsobené právě neobjednanými pacientkami,které tam přišly akutně..
Takže pokud hledáte skutečného odborníka,který rozumí tomu,co dělá a zbytečně nestresuje pacientky,tak mohu MUDr.Homzovou jen doporučit!!!

Paní doktorka je skvělá, odborník, vše vysvětlí, podrobně probere. Možná je trochu rázná, ale každý jsme nějaký. A že řvala po personálu? Asi si to zasloužil. Výsledky má sdělovat jen ona (lékařka), tak si to přeje a pokud sestra ordinuje za lékaře, tak se nedivte, že je srovnala. Nesmírně si této lékařky vážím.

Velmi arogantní a nepříjemná gynekoložka. Nejspíš mám to štěstí, že když jednou za rok k ní jdu, tak zrovna veřejně řve na personál, neurvale jej ponižuje. Minule za chybu mohla jasně ona, přesto se personálu neomluvila. Jedná povýšeně. Autoritářsky se snaží prosadit své názory i u mě. Možná je ve svém oboru dobrá, ale svou nelidskostí svou profesionalitu hatí. Znám mnoho dobrých gynekologů, není na světě jediná dobrá. Nu a ta čekací doba!

Dobrý den, toto není jen moje zkušenost,ale zkušenost mých známých, které k paní doktorce chodily... Pokud jste těhotná, paní doktorka se Vám snaží rozmluvit prvotrimestriální screening, což považuji opravdu za trestuhodné! Snaží se Vás přesvědčit, že je vlastně zbytečný...Moje kamarádka jí uvěřila, na 1.genetiku nešla a pak musela v 5 mesíci jít vyvolávat porod, kdyby na tu genetiku šla, rozpoznalo by se to daleko dříve. V tuto doktorku nemám absolutně žádnou důvěru....Pokdu jste těhotné, trvejte si na prvostrimestrialni genetice, je zdarma (to Vam take pani doktorka podá - schválně?- špatnou informaci, že se platí...) a nedejte na prazvláštní křesťanské názory z dob před Kristem této "lékařky"....

K paní doktorce jsem chodila od 18 let. Téměř při každé návštěvě jsem si musela vyslechnout dlouhosáhlé přednášky týkající se povětšinou monogamie a stylu sexuálního života dnešních mladých lidí. Nikdy mi tyto přednášky nebyly příjemné a to zejména i kvůli otázkám na můj osobní život. Doktorka Homzová se mnou vedla vždy rozhovor velmi rázným a povýšeným způsobem. Jednoho dne mi zjistila dysplázii (předrakovinové stádium) a když jsem se jí zeptala co to přesně znamená, odbyla mě pouze informací, že se jedná o rakovinu, a začala vést ZASE svoje protivné přednášky o monogamii, narážela na mou promiskuitu (protože si asi jiným způsobem nedokázala vysvětlit výskyt dysplázie u mladé holky), poučovala mě o mém sexuálním životě (o kterém samozřejmě zhola nic nevěděla). Urážela mě, místo toho, aby mi vysvětlila danou problematiku a pomohla najít způsoby, kterými předejít skutečné rakovině. Namísto toho mi nutila používat jinou technologii odběrů vzorků z děložního čípku za pětistovku, kterou nehradila pojišťovna. V šoku po téhle zkušenosti jsem změnila doktora, který mi všechno vysvětlil, DOPORUČIL mi očkování (po kterém se má dysplázie vyléčila) a řekl mi že výše uvedená technologie je úplně zbytečná (prospěšná pouze pro doktory, kteří si tím "namastí kapsu".) Doktorka Homzová je podle mě neprofesionální, hrubá a ačkoli je uznávaný lékař, kvůli její nemorální povaze škodí i zdravotně svým pacientům