Medicom´s s.r.o.- ambulantní zařízení

(3 názory)
Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře Poslat zprávu
Zobrazit telefonní číslo

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Medicom´s s.r.o.- ambulantní zařízení

Bezručova 5

77200 , Olomouc , olomoucký

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Medicom´s s.r.o.- ambulantní zařízení

M. Majerové 2

79601 , Prostějov , olomoucký

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

  A
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Marta Homzová Jiný

  Paní doktorka se za každou cenu snaží vnutit hormonální antikoncepci a když ji nechcete a raději používáte jinou antikoncepční metodu (v mém případě prezervativy), tak jste dle paní doktorky nezodpovědná a neekologická. Při chirurgickém zákroku mi zapomněla aplikovat lokální anestetikum a ještě na mne křičela, že mne to přece nemůže bolet. Jednou jsem přišla se zdravotním problémem, paní doktorka mi neudělala ani stěr. Po několika dalších návštěvách mi stěr nakonec na MOU prosbu udělala a později mi odmítla sdělit výsledky testu se slovy, že nejsem lékař a nemá mě to co zajímat. Od paní doktorky jsem odešla a nyní mám jiného gynekologa, jež je narozdíl od ní velmi empatický, vstřícný a lidský. K MUDr. Homzové už nikdy a velice nedoporučuji.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  J
  Lékař: MUDr. Marta Homzová Jiný

  K paní doktorce chodím 6 let. Vždy se setkám se skvělou ženou a profesionální odbornicí na velmi vysoké úrovni. Všechno vysvětlí a to velmi podrobně. Moc děkuji. Přeji hodně štěstí, zdraví, síly v nových prostorách Na Šibeníku.

  M
  Lékař: MUDr. Marta Homzová Jiný

  Paní doktorka je velmi šikovná, milá, empatická a skvělá nejen ve svém oboru! Neznám lepší!!! Poradí, vysvětlí třeba i přes mail....Velká spokojenost - i celá atmosféra prostředí v Medicom´s.

  Došlo k chybě, zkuste to znovu