Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (3)

Obecné skóre

  A
  Ověřený profil
  MUDr. Marta Homzová Jiný

  Paní doktorka se za každou cenu snaží vnutit hormonální antikoncepci a když ji nechcete a raději používáte jinou antikoncepční metodu (v mém případě prezervativy), tak jste dle paní doktorky nezodpovědná a neekologická. Při chirurgickém zákroku mi zapomněla aplikovat lokální anestetikum a ještě na mne křičela, že mne to přece nemůže bolet. Jednou jsem přišla se zdravotním problémem, paní doktorka mi neudělala ani stěr. Po několika dalších návštěvách mi stěr nakonec na MOU prosbu udělala a později mi odmítla sdělit výsledky testu se slovy, že nejsem lékař a nemá mě to co zajímat. Od paní doktorky jsem odešla a nyní mám jiného gynekologa, jež je narozdíl od ní velmi empatický, vstřícný a lidský. K MUDr. Homzové už nikdy a velice nedoporučuji.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  J
  MUDr. Marta Homzová Jiný

  K paní doktorce chodím 6 let. Vždy se setkám se skvělou ženou a profesionální odbornicí na velmi vysoké úrovni. Všechno vysvětlí a to velmi podrobně. Moc děkuji. Přeji hodně štěstí, zdraví, síly v nových prostorách Na Šibeníku.

  M
  MUDr. Marta Homzová Jiný

  Paní doktorka je velmi šikovná, milá, empatická a skvělá nejen ve svém oboru! Neznám lepší!!! Poradí, vysvětlí třeba i přes mail....Velká spokojenost - i celá atmosféra prostředí v Medicom´s.


  Došlo k chybě, zkuste to znovu

Kontakt

Bezručova 5, Olomouc 77200 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
M. Majerové 2, Prostějov 79601 Zobrazit v Goole Maps