(59 názorů)

79601, Prostějov, olomoucký

• Marta Homzová

Gynekolog, MUDr.

• J

K paní doktorce chodím už 11 let a považuji ji za nejlepší gynekoložku. Profesionální, přesná, zkušená, ale také rázná. Za celou dobu, co k ní chodím, jsem se nesetkala se špatnou náladou nebo arogancí ve vztahu ke mně. Je fakt,že občas se k personálu chová přísně, ale při té sestavě sester se ani nedivím. Čekací doba je delší, nicméně ráda počkám a v současné době už rozjeli objednávky přes internet, takže mi odpadá čekání na spojení se sestrou. Paní doktorka Homzová je profesionálka na svém místě.

• M

VELICE mě irituje, že se nedá k paní doktorce dovolat. Můžete to zkoušet 20x za den. Několikrát vám to sestřička "tipne" a jindy prostě zvoníte a zvoníte - přirozeně volám vždy pracovní době! Jen se objednat vyžaduje nemalou trpělivost. Dále vždy čekám nejméně hodinu než jak jsem objednaná. A to chování paní doktorky, to už tu řeklo více lidí. Na svůj věk by mohla už mít rozum a začít se aspoň trošku chovat profesionálně. Málokdy je naladěná dobře, není divu, že její personál ji i před klienty leze do "píp." Zřejmě i od toho se odvíjí atmosféra v čekárně a jistě i to, že telefony prostě ignorují. Vydržela jsem to u ní hodně let, ale opravdu zuby nehty. Naštěstí pro ni nerada měním doktory. Hurá, už jsem u jiné, úžasné gynekoložky :-) Peklo a nebe.

Podívejte se na všechny názory (55) na lékaře

• Vladimír Holibka

Urolog, MUDr.

• M

Pan doktor je dobrý, byl jsem s ním spokojen, vždy řekne jaké léky a proč... Jediný co mě doopravdy vyvedlo z míry je to, že člověk přijde na 9 h ráno a sestřička ho pošle pryč, že se může projít, že doktor dojde až na 10 protože je na sále, tak ok, to se dá pochopit, ale když jsem se vrátil o 20 minut pozdějš byla čekárna plná lidi a sestřička nevzala z těch lidi co poslala sama pryč ani 1 před těmi co mezi tím došli, takže jsem celkem čekal 2,5 hodiny než mě doktor vyšetří !!!!! Zkráceně řečeno, protekce a drzost určují pořadí...

• J

K panu dr. Holibkovi jsem presel od predesleho urologa. Kdybych to neudelal, uz mam dnes za sebou mozna TUR :-( Dr. Holibka je u me PAN doktor, a i kdyz jeste nemuzu rici hop, kdyz jsem nepreskocil a budu jeho ordinaci navstevovat jeste hodne dlouho, SMEKAM !!!!! Neni nad to, kdyz ma pacient krome zakonne lekarske pece ve "svym doktorovi" takovou davku obycejneho a skromneho clovecenstvi!!!! Tak skvelej pristup jsem jeste nezazil! Je to KING!!! :-) JF

Podívejte se na všechny názory (16) na lékaře