Taussigova 13, Brno

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka je velmi empatická a když jsem požádala o pomoc zavolala i po ordinační době se snahou pomocí. Toho si velmi vážím a děkuji.

Umístění: Ordinace endogenní deprese

K paní doktorce chodím 30 let, ona jediná mě pochopila a odkryla závažnost mých těžkých depresí se sebevražednými úmysly. V době mých prvních depresí za mnou ochotně jezdila domů, chovala se ke mně jako moje matka, kdykoliv jsem mohla telefonovat, vždy měla na mě čas i když čekárna u ní praská ve švech. Teď jsem již 3. rok v PID a z depresí mne paní doktorka úplně dostala. Vřele ji doporučuji a hlavně si jí vážím jako odbornice a nesmírně lidského člověka. Marie Smrčková

Slabá empatie a vyslechnutí názoru pacienta. Po neúspěšné půlroční léčbě nevhodnými léky i přes moji zpětno vazbu si myslela své. Naštěstí jsem si našel odborníka na problém , který jsem si sám načítáním a diagnostikou přišel. Léčím se 3. rokem v Praze a neměnil bych. Nutno dodat , že diagnoza i léky jsou ty , které paní doktorka nepovažovala za správné, jelikož nevypadly z její hlavy.

Paní Mudr. Holanová je profesionální lékařka s velkým srdcem a cítěním. Milá, laskavá, ochotná, přátelská s úsměvem na tváři a vždy maximálně připravena člověku pomoci. Sestřička je též usměvavá, ochotná a milá :-) S pozdravem Petr G., Brno

Paní Dr. Marta Holanová mi zachránila život. Léčil jsem se se sebevražednými depresemi a sebevraždou. Byl jsem ve dvou léčebnách, kde mi řekli, že jsem OK a že je to maximálně na psychologa. Jen ona rozpoznala mou nemoc, začala mě léčit, dala mi naději a voilá, jsem na dobré cestě k uzdravení a zabít se už nechci. Děkuji.

Vynikající psychiatr a především profesionál, to s čím si nevěděli jiní lékaři rady 8 let u mého syna se schizofrenií, kdy opakovaně utíkal do různých míst Evropy a málem nepřežil, zvládla paní doktorka Marta Holanová svým citlivým, lidským a profesionálním přístupem za 1 týden v ambulantní péči. Ona opravdu léčí, má talent, intuici a zkušenosti..na rozdíl od některých jiných lékařů, kteří píšou léky a objednají vás za 3 měsíce. Paní doktorka je především znamenitý člověk, který miluje svoji práci...nikdy na ni není vidět vyčpělost a rutina na rozdíl od některých lékařů léčí s láskou a výsledky se opravdu dostavují:-) Vřele doporučuji všem, kteří se opravdu chtějí vyléčit a nebo alespoň svůj dosavadní život zkvalitnit na úroveň lidské důstojnosti.

K paní MUDr. Holanové byl můj syn doporučen před 12 lety. Bylo mu 21 let, studoval vysokou školu, objevily se deprese. Denně děkuji, že se začal léčit právě u ní, protože bez její pomoci bych přišla o syna. Díky její profesionální péči, neobyčejně laskavému přístupu, zvládá svoji nemoc. Vůbec mu nevadí, že dojíždí 200 km.

Mudr Holanovou Martu znám ccaa 30 let kdy léčila již moji tchýní s neléčitelnou dědičnou diagnozou, která se léty zákonitě prohlubovala, ne vinou p. doktorky. Již otec mé tchyně byl po první svět.válce doma přivazován ve stáří k lůžku doma, protože trpěl těžkými psychotickými stavy, ale tenkrát na to nebyla spec. oddělení v nemocnicích. Můje dcera takto dědičně onemocněla ve věku 30 let a i přes opakovanou léčbu MUDr Holanové a mnoha hospitalizacích v PL je stále ve stavu, kdy odmítá léčbu, nespolupracuje s lékařem, tvrdí že jí nic není, přitom vidí červeně, zeleně a někdo ji chce stále otrávit. Vůbec nechápu, jak p. doktorka má ještě trvpšělivost po 3 létech léčby vzít ji opět do léčení, kdy jiní lékaři ji odmítají léčit. Vůbec si nedovedu představit, že bych se živila jako lékařka tímto způsobem, kdy k vám denně přistupují desítky různě psych. nemocných pacientů s kolísavými náladami , čekárna je stále narvaná /zřejmě je málo lékařů v oboru/ a ona má během pár minut odhadnout, co se asi v hlavách klientů odehrává a zda nemoc graduje. Má můj naprostý obdiv, když si uvědomím, že moje tchyně již na ni vyvalovala své divoké oči již před 30 lety. Vřele doporučuji vystudujte psychiatrii a pár let na sebe nechte působit denně kvanta psych.nemocných lidí a pak něco hodnoťe.

Jako psychiatrička pouze práškařka, která více ublíží než prospěje. Je součástí justiční a policejní mafie v Brně. Na pokyn těchto mafii vyrábí jako na "páse" posudky, kde bohatého platícího zločince z maléru dostanou a chudého potopí. Za své činy hledá odpustky ve statisícových darech, které poskytuje katolickým tzv. "neziskovým organizacím". Za vlády MUDr. Ratha, kterým byla nenáviděna, měla být vyloučena z lékařké komory a tím by komora měla o jednoho špatného psychiatra méně. Jako psychiatrička velmi slabá.

A tak, řečeno slovy pana doktora Štrosmajera, si Hano Lošťáková k těm všem doktorskejm hříchům MUDr.Holanové připište i ten můj - a to urážku na cti: "VY KRÁÁÁVO NEBESKÁÁÁÁÁ !!!"