Marta Holanová, psychiatr Brno

MUDr. Marta Holanová

Psychiatr Více

47 názorů

Uložit


Adresa

Taussigova 13, Brno
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
47 názorů

Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
F
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Jiný

Velmi příjemný lidský přístup. Paní doktorka si udělá čas na kohokoliv, i když toho má jistě hodně.


J
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Jiný

Chodim k pani MUDr.Holanove 24 let a jsem s ni maximalne spokojeny. Diky Bohu za takove lekare! Bere pacienta jako osobnost, citlive, vidi v nem cloveka, ktery potrebuje pomoc.


P
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka je velmi empatická a když jsem požádala o pomoc zavolala i po ordinační době se snahou pomocí. Toho si velmi vážím a děkuji.


Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace endogenní deprese

K paní doktorce chodím 30 let, ona jediná mě pochopila a odkryla závažnost mých těžkých depresí se sebevražednými úmysly. V době mých prvních depresí za mnou ochotně jezdila domů, chovala se ke mně jako moje matka, kdykoliv jsem mohla telefonovat, vždy měla na mě čas i když čekárna u ní praská ve švech. Teď jsem již 3. rok v PID a z depresí mne paní doktorka úplně dostala. Vřele ji doporučuji a hlavně si jí vážím jako odbornice a nesmírně lidského člověka. Marie Smrčková


E
Ověřeny pacient

Slabá empatie a vyslechnutí názoru pacienta. Po neúspěšné půlroční léčbě nevhodnými léky i přes moji zpětno vazbu si myslela své. Naštěstí jsem si našel odborníka na problém , který jsem si sám načítáním a diagnostikou přišel. Léčím se 3. rokem v Praze a neměnil bych. Nutno dodat , že diagnoza i léky jsou ty , které paní doktorka nepovažovala za správné, jelikož nevypadly z její hlavy.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Paní Mudr. Holanová je profesionální lékařka s velkým srdcem a cítěním. Milá, laskavá, ochotná, přátelská s úsměvem na tváři a vždy maximálně připravena člověku pomoci. Sestřička je též usměvavá, ochotná a milá :-) S pozdravem Petr G., Brno


D
Ověřeny pacient

Paní Dr. Marta Holanová mi zachránila život. Léčil jsem se se sebevražednými depresemi a sebevraždou. Byl jsem ve dvou léčebnách, kde mi řekli, že jsem OK a že je to maximálně na psychologa. Jen ona rozpoznala mou nemoc, začala mě léčit, dala mi naději a voilá, jsem na dobré cestě k uzdravení a zabít se už nechci. Děkuji.


B
Ověřeny pacient

Vynikající psychiatr a především profesionál, to s čím si nevěděli jiní lékaři rady 8 let u mého syna se schizofrenií, kdy opakovaně utíkal do různých míst Evropy a málem nepřežil, zvládla paní doktorka Marta Holanová svým citlivým, lidským a profesionálním přístupem za 1 týden v ambulantní péči. Ona opravdu léčí, má talent, intuici a zkušenosti..na rozdíl od některých jiných lékařů, kteří píšou léky a objednají vás za 3 měsíce. Paní doktorka je především znamenitý člověk, který miluje svoji práci...nikdy na ni není vidět vyčpělost a rutina na rozdíl od některých lékařů léčí s láskou a výsledky se opravdu dostavují:-) Vřele doporučuji všem, kteří se opravdu chtějí vyléčit a nebo alespoň svůj dosavadní život zkvalitnit na úroveň lidské důstojnosti.


T
Ověřeny pacient

K paní MUDr. Holanové byl můj syn doporučen před 12 lety. Bylo mu 21 let, studoval vysokou školu, objevily se deprese. Denně děkuji, že se začal léčit právě u ní, protože bez její pomoci bych přišla o syna. Díky její profesionální péči, neobyčejně laskavému přístupu, zvládá svoji nemoc. Vůbec mu nevadí, že dojíždí 200 km.


B
Ověřeny pacient

Mudr Holanovou Martu znám ccaa 30 let kdy léčila již moji tchýní s neléčitelnou dědičnou diagnozou, která se léty zákonitě prohlubovala, ne vinou p. doktorky. Již otec mé tchyně byl po první svět.válce doma přivazován ve stáří k lůžku doma, protože trpěl těžkými psychotickými stavy, ale tenkrát na to nebyla spec. oddělení v nemocnicích. Můje dcera takto dědičně onemocněla ve věku 30 let a i přes opakovanou léčbu MUDr Holanové a mnoha hospitalizacích v PL je stále ve stavu, kdy odmítá léčbu, nespolupracuje s lékařem, tvrdí že jí nic není, přitom vidí červeně, zeleně a někdo ji chce stále otrávit. Vůbec nechápu, jak p. doktorka má ještě trvpšělivost po 3 létech léčby vzít ji opět do léčení, kdy jiní lékaři ji odmítají léčit. Vůbec si nedovedu představit, že bych se živila jako lékařka tímto způsobem, kdy k vám denně přistupují desítky různě psych. nemocných pacientů s kolísavými náladami , čekárna je stále narvaná /zřejmě je málo lékařů v oboru/ a ona má během pár minut odhadnout, co se asi v hlavách klientů odehrává a zda nemoc graduje. Má můj naprostý obdiv, když si uvědomím, že moje tchyně již na ni vyvalovala své divoké oči již před 30 lety. Vřele doporučuji vystudujte psychiatrii a pár let na sebe nechte působit denně kvanta psych.nemocných lidí a pak něco hodnoťe.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti