Gynekologická ambulance pro děti a dospělé
Žerotínovo nám. 4/6, Brno

• gynekologie a porodnictví
  • dětská gynekologie

Umístění: Gynekologická ambulance pro děti a dospělé Jiný

Paní doktorka i paní sestřička jsou moc milé a hodné. Moc doporučuju.

Umístění: Gynekologická ambulance pro děti a dospělé Jiný

Preventivní prohlídky jsou rychlé a bezbolestné, s paní doktorkou jsem naprosto spokojená. Sestřička je také velmi milá a laskavá. Moje doporučení.

Umístění: Gynekologická ambulance pro děti a dospělé Jiný

Fantastická lékařka i sestřička. Vřelý přístup, empatie, dámy jsou na svém místě. Lepší lékařku si nedovedu představit.

Umístění: Gynekologická ambulance pro děti a dospělé Jiný

Skvělá paní doktorka, vždy si pacientku vyslechne, je empaticka a zajímá se. Sestřička je také velice příjemná.

Umístění: Gynekologická ambulance pro děti a dospělé Jiný

Naprostá spokojenost s paní doktorkou, preventivní vyšetření jsou krátká a bezbolestná, že se na ně skoro těším. Sestřička je také velmi milá a vlídná. Doporučuji

Umístění: Gynekologická ambulance pro děti a dospělé Jiný

Lepši doktorku jsem neměla, :)
Byla jsem u více Dr a u této zůstanu, je citlivá, zdravotní stav řeší, po pul roce co jsem u paní doktorky čekáme vysvené mimčo :) je citlivá,přijemná, usmevavá, empatická a to stejné Sestřička . Nemám co vytknout.

Umístění: Gynekologická ambulance pro děti a dospělé Jiný

Velmi příjemná komunikace, klidný přístup, rozhodně doporučuji, myslím, že paní doktorka i sestřička jsou tým se zkušenostmi...

Umístění: Gynekologická ambulance pro děti a dospělé Jiný

Paní doktorka je skvělá byla u ni a druhou dcerou a tet s třetím těhotenstvím a vždy ochotná a poradí můžu doporučit.

Umístění: Gynekologická ambulance pro děti a dospělé Jiný

Paní doktorka je velmi milá, laskavá a empatická. Po předchozích zkušenostech s jinou paní doktorkou výrazná změna k lepšímu. Sestřička taky moc příjemná. Návštěva gynekologické ordinace nebyla pro mě nikdy nic příjemného, ale u paní doktorky tyto pocity ztrácím.

Umístění: Gynekologická ambulance pro děti a dospělé Pravidelná pacientka

Paní dokrorka Zahrádková je člověkem na svém místě. Milá, ochotná, trpělivá, profesionální, a to vše i době, kdy je vidět, že mají v ordinaci práce nad hlavu. Sestřička je taky správná, ač může občas působit přísnějším dojmem, je to jen zdání :-). Prožila jsem v této ambulanci celé své těhotenství a mohu jedině doporučit!!!