Marketa Skolilová, zubař Louny

MUDr. Marketa Skolilová

Zubař

7 názorů

Adresy (2)

Rybalkova 1400, Louny
Ord. praktického lékaře stomatologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí
Pod nemocnicí 2503, Louny
Poliklinika Louny

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
7 názorů

F
Ověřeny pacient

Jsem u této zubařky několik let a hledám nového. Jesli léčí dobře neumím posoudit, ovšem co poznám je, že nemá vybudovaný základní vztah pacient/lékař. Na pacienty je hrubá, pomlouvá je, má naprosto přihlouplé rádobyvtipné poznámky a je především drzá. Další věc je že zásadně neposlouchá co říkám - např žádost o bílou plombu jsem říkal 3x abych po zákroku zjistil že je tam normální. Na váček jsem upozorňoval taky 3x, paní doktorka neřešila a při poslední návštěvě jsme konečně zjistili že mi odumřely 2 zuby. Nebo třeba příhoda se zuby moudrosti kdy je nechtěla trhat i přes námitky že mi překáží, nakonec ještě dělala chytrou že "jsem si dal říct a nechal je vytrhnout, byl tam zánět!". Na druhou stranu je jenom moje hloupost že jsem neodešel dřív kvůli obavě že zubaře nenajdu, přitom co je tohle za "doktora" je jasné jak otevře ústa. Kdo je spokojen s čímkoliv hlavně když nemusí nic řešit tak toto je ideální volba.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K

Dr.skolilova je mozna dobra zubarka, ale chovani reznickeho psa, a to psa urazim..chodi k ni i ma skoro 70tileta maminka, a je velice ponizujici, kdyz musi stat rano skoro hodinu na chodbe u toalet, hlavne, ze ma na dverich ordinaci od 7h, objednat se na odpoledni cas temer nemozne, ordinacni dobu nedodrzuje..a dnes si odejdete ze zamestnani dopoledne a za parkrat mate vypoved, ach jo, takze za me ne, hledam intenzuvne jineho lekare, v lounech problem..a mj. pani skolilova si na ustni hygienu take moc nepotrpi a to je spatne, protoze je to fakt nechutne.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Bylo něco hledat v Lounech dobrého zubaře, když jsem se přestěhovala z Prahy. Paní doktorka je někdy přísnější na děti, ale nemyslím si, že by to uškodilo, protože co se týká péče o zuby, spíš poslechnou ji než rodiče. V žádném případě si nemůžu na paní doktorku stěžovat, ví co dělá a hlavně je pečlivá. Všem, kteří nesouhlasí, doporučuji zubaře v Praze, tam budou mít za hodně peněz hodně málo muziky.


Ověřeny pacient

Díky stěhování jsem si prošla už opravdu hodně zubařů, takže mohu objektivné posoudit práci zubařů a díky té minulé, také lounské zubařce, mám totálně zkažené zuby!!! P. Skolilová mi dává zuby do pořádku, bude to sice běh na dlouhou a bolestou trať, ale mohu říct, že ji věřím a doposud jsem s péčí velice spokojena!!!


Musím jen pochválit mě zachránila můj chrup -děkuji-jako zubařku vřele doporučuji není nic co,bych mohl vytknou!!


Jsem u ní už řadu let, sice se se mnou nemazlí, ale je dobrá a vím, že pomůže.


C

je dobra


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti