Adresa

Okrouhlická 15, Praha 8, Praha
Dum zubní péče

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
1 názor

M
Ověřeny pacient

Velmi profesionální a příjemný přístup. Jsem vždy moc spokojený s ošetřením i s výsledky - poprvé jsem zjistil, že ošetření u zubaře může být i příjemné (!). Doporučuju!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


  • Dobrý den, zkusila jsem kouřit a vykouřila jsem cca 2 krabičky za celou dobu,už nekouřím 7 měsíců a pořád mám na jazyku bílý povlak.Nevíte jak se povlaku zbavit?Děkuji

    Dobrý den, bílý povlak může být přičinou celé řady onemocnění, od banálních až po vážná, doporučuji Vám navštívit lékaře, který přesně stanoví diagnózu. Hezký den, M.

    Mgr. Markéta Marušanová

  • Dobrý den, chci se zeptat, příští týden mám jít k zubaři na dentální hygienu, ale v souvislosti s koronavirem se bojím a váhám zda tam mám jít. Nic mě nebolí, tak nevím zda návštěvu ještě třeba o měsíc odložit a nebo zda tam jít. Předem děkuji za odpověď.

    Dobrý den, zubní ordince mají přísný hygienický režim, za měsíc se určitě ni nezmění, Covid tu s námi bude ještě minimálně několik let. Naopak, zdravá dutina ústní je po Vaše tělo i imunitu velmi důlžitá, takže bych návštěvu neodkládala. Hezký den, M.

    Mgr. Markéta Marušanová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti