Klinická logopedická péče
U Pergamenky 1044, Praha

Zobrazit ostatní profily logopedů v okolí

musím přidat hodnocení jako super, když jsem na to narazila, že je to možné . jezýdím s dětmi z mimo Prahy 60 km. paní magistra nás vzala do péče a již budeme končit. vše umíme. ale necchce se nám. je to u ní moc fajn.taková terapie i pro matky.

pořídili jsme si knížku Co mi povíš Matěji, která sama o sobě nám dost pomohla . je to logopedický zábavný návod na správnou artikulaci a pak jsme vyhledali i autorku . Chodíme tam rádi a brzy budem již končit, protože už všechno umíme. Děkujeme. Hlaváčkovi

superka

psychosomatický celostní přístup. máme velmi dobrou zkušenost.

děkujeme

byla jsem s dcerou velmi spokojena. skoro jsem litovaly, že už musíme končít, tak aspoň takhle paní doktorko, díky.
Předtím jsme chodily na jinou Prahu asi tři roky bez viditelného výsledku. s dětma to umíte velmi dobře a také děkuji za podporu ve věcech školních. Zpráva od vás pomohla.

Vysoce kvalifikovaný profesionální a zároveň osobní přístup . Dítě, které nechtělo mluvit ani s naší dětskou lékařkou a od zubaře si nenenechá sáhnout do pusy zvládla paní magistra během dvou návštěv,takže se na další již těšilo. Problém, kvůli kterému jsme přišli , byl odstraněn během dvou měsíců zcela.
Zároveň pracoviště je ve velmi příjemné lokalitě,čekárna je zajímavá pro děti,nikdy jsem nečekali víc jak 5 minut a po konzultaci jsme ještě v čekárně kreslili nebo si hráli.

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, mám 2,5 letého syna. Je učenlivý, naučil se čísla do 10, písmena podle slov, slovní zásobu má pěknou, ale říká jen slova o 2slabikách, delší slova zkracuje na dvouslabičná. Věty netvoří. Je lepší navštívit logopeda? Děkuji Markéta

dobrý den, vaše dě'tátko se jeví jako šikovné v oblastech,které popisujete,ale máte-li obavu,přijďte ho ukázat logopedovi.

Mgr. Markéta Hrubínová

Dobrý večer chtěl bych se zeptat na takovou věc. Dcera (2 roky a 10mesicu) uz delsi dobu krasne mluvi, zpívá vse bez problemu. Ale posledni dva tydny sledujeme ze se u ni objevilo zadrhavani vzdy na zacatku vety napr. Pu pu pu pudeme si hrat atd. Pak vse v pkradku a zase. Prijde mi to jako by se strasne rychle snazila neco rict nebo tu myslenku ale jako by nemohla najit to spravne slovo. Zvlastni je ze kdyz zpiva tak odzpiva celou pisnicku bez zadrhnuti. Je mi z toho smutno protoze kdyz ji vidim jak se snazi vyslovit slovo a trva ji to. CEtl jsem na internetu ze u nekterych deti se tento problem objevi. A samo to zmizi. Nemuzete mi nejak poradit nebo me trochu uklidnit. V rodine nikdo nezadrhava. Moc dekuji

dobrý den, opravdu to tak někdy bývá, jak píšete a celá záležitost se srovná sama, ale někdy to může být i jinak.
nejlepší by bylo ukázat holčičku klinickému logopedovi .

Mgr. Markéta Hrubínová