Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

do ordinace paní doktorky chodíme dlouho a rádi hlavně díky sestřiče ,která je vynikající a rychlá

velmi dobry

Paní doktorka sice je příjemná, ale diagnostika je nad míru k povážení. To co řeknete, že si myslíte, že vám je, tak to vám také schválí, často bez toho, aby vás přinejmenším zkontrolovala. Sestru má tak těžce nepříjemnou a nechutnou, že jsem od nich přešla k jiné lákařce a nestačím se divit, že jinde jsou kvalitní služby, nesrovnatelné s touto ordinací. Sestra si dovolí na pacienty zvyšovat hlas, jednat s lidmi jako s blbci a starší generace si to všechno nechá líbit, jsou tak naučení, mají respekt ze studovaného člověka.
Chodila jsem k nim s odporem, ale poněvadž mám respekt pouze s lidí, kteří opravdu něco umí a k tomu jsou milí a příjemní, raději si dojíždím 15 km do Ostravy, ale po létech se těším, až opět uvidím mou praktickou lékařku.

Je mi už(bohužel)30let,ale doktora kvalit MUDr.Trachové jsem v životě nepotkal...I celá má rodina si pochvalují úspěšnost léčby drahované pí.doktorky.Klenot v Bohumíně má jméno MUDr.Trachová Marie

Dobrá lékařka vstřícna jsem naprosto spokojen.

Líbí se mi, že paní doktorka má otevřeno už od 06.00 hod. Vše jde rychle, nikde nečekám.
Mohu doporučit.

Veelmi dobrý diagnostik

100% přístup, 100% ošetření

Nejlepší lekař a jen vřele doporučuji.:-)

Vse jak ma byt.