Praktický lékař pro děti a dorost
Halasovo náměstí 1, Brno

K paní doktorce chodí celá naše rodina už spoustu let a jsme maximálně
spokojeni.

Paní doktorka má skvělý přístup a je velmi pečlivá. Paní doktorka pravidelně navštěvuje odborná školení a umí poradit podle nejnovějších poznatků. Jsme 100 % spokojeni.

Je příjemná a dobrá doktorka i sestřička,ale jediný co mě vadí je to že nedělá krevní test alespon CRP když váhá zda jde o viroozu nebo bakterialní infekci ... a taky po užívání ATB ještě nikdy neudělala sedimentaci to si myslím že by mělo být samozřejmostí ...

Velice pečlivá paní, nikdy nic nepodceňuje, občas by se možná dalo říct, že některá doporučení přehání, ale co se týče zdraví je lepší si všechno raději ověřit.

S paní doktorkou jsme spokojeni po všech stránkách

Senzitivní lékařka, s ohromným smyslem pro detail. Velmi doporučujeme!

Na paní doktorku nemůžu dopustit!! Chodíme k ní s malou od narození a je to už 5 let, nikdy nic nezanedbala, když si neví rady, okamžitě posílá na vyšetření a tak to má být.Jsme nadmíru spokojené!!!!maminka

paní doktorka šumberová je velice příjemná a vždy poradí.chodíme k ní 11let se synem a 20měsíců s dcerou a jsme velice spokojeni

Chodím k paní doktorce již 6let ,syn byl od 10měsíců vážně nemocný a díky paní doktorce se vše zvládlo.

Pani doktorka má velmi dobrý přístup k pacientům, je profesionální lékařka. Vždy víta s úsměvem každého pacienta! Máme jen ty nejlepší zkušenosti. Velmi ochotná, milá, informovaná, trpělivá, vždy se snaží najít nejlepší řešení dané situace. Kéž by byli všichni doktoři jako ona.