Sdružená stomatologická praxe
Zábělská 10, Plzeň

Popravdě řečeno a s plnou odpovědností zde píši, že doby, kdy mne pojímala panická hrůza ze zubaře se tato panická hrůza ukončila dnem návštěvy, hovorem a prací pana doktora Říčaře. Patří mu mé obrovské poděkování za ochotu, přístup, odbornost, věčnou pohodu a preciznost.Dále co je pro mne neméně důležité je přátelské prostředí,s kompletním servisem a informací o zákrocích které je zde na denním pořádku. Jednoduše zlaté ruce !!! Seznámením s panem doktorem pro mne jak jsem se již zmínil v úvodu spadlo hodně těžké břemeno,které jsem měl vždy s pomyšlení na stomatologa.
Proto i tímto způsobem bych mu moc rád za vše co pro mne udělal poděkoval a taktéž jsem rád, že jsem poznal tak skvělého člověka a stomatologa.
Samozřejmě taktéž a nerad bych zapoměl poděkovat i personálu, který je k mé osobě vždy příjemný.

Já osobně souhlasím s těmi neagtivními komentáři, co tu jsou. Mám spíš připomínky na syna doktorky Říčařové, jelikož jsem se u něj také ocitla najednou anižby cokoliv. Povahově jsou to velmi hodní a milí lidé- to jako zase musim nechat, akorát mě prostě mrzelo že pan Říčař mi udělá jeden zub, platím 700,- přijdu za 14 dnů a dělá mi ten samej a 500,- a nevim proč, jestli to zkazil či co, nic mi neřekl. Sestřička mě nazvala sociálním případem. A co mě tedy opravdu štve? Co jsem u jiného lékaře..v rozmezí cca 4 měsíců, kdy jsem odešla od pana Říčaře, mi našel 7 kazů, divil se jak blázen (prý jestli sem vůbec k zubaři chodila), zuby si čistím pravidelně a ted trpim jak blázen a bůhví, jak budu. Okamžitě přišel na mojí vadu, kterou máma v mém věku se jí snaží zachránit a vůbec ze mě netahá peníze. Navíc mám na vše záruku!

Musím paní doktorku velico pochválit.
chodila jsem k ní když ještě byly na Doubravce, od té doby co se přestěhovali chodím k pani doktorce Pelcové a teké maximální spokojenst. od 1 roku chodí i moje dcera naprosto perfektni pristup.navíc vše při zákroku krásně vysvětlí a člověk ví co mu dělá.

ke kritikum kteri nevedi ke komu jsou objednani, staci se zeptat...
pokud vim pan doktor ma svou sestricku a samostatnou ordinaci a v druhe ordinaci se strida pani doktorka Říčařová a Pelcová(ut, pa), co vím vždy jsem se domluvila a vždy mi bylo řečeno na kdy a ke komu jdu!

maxcimální spokojenost a nová ordinace krásná i se super koutkem pro mrňata kterým případná chvílěe čekání (u mne nikdy ne delší než 15minut od objednací doby)uteče rychle.
Lucie H.

Perfektní zubní ordinace, služby opravdu na špičkové úrovni, cítil jsem se ´´jako doma´´. Zažil jsem zde minimální obavy ze zákroku a to díky přátelskému přístupu sester a pana doktora Říčaře k pacientovi. Po zákroku naprostá pohoda. Touto cestou této ordinaci moc děkuji a všem vřele doporučuji.

Pro mě ta nejlepší, poctivý a důsledný přístup ke chrupu svých pacientů, prostě to umí.

Výborná lékařka.Chodíme k ní celá rodina od babičky až po vnoučata.Vždy perfektně zvládne vyšetřit a odhalit problém,který nas trápí.Muj syn je mu jedenáct k ní vždy jde bez obav,s dětmi to fakt umí.Děkuji za její péči.

X

Dříve jsem byla s paní doktorkou spokojená. Ale poslední rok mě automaticky objednává buď k dceři nebo k synovi. Přestože vždy při telefonické objednávce vyžaduji objednání ke své lékařce, ke které chodím již 12 let. Bez jakéhokoliv upozornění nebo zeptání se zbavuje svých pacientů. O tom, ke komu z rodiny jdete se dozvíte až při příchodu do ordinace. Tenhle postup se mi opravdu nelíbí. Navíc nikde není ani synovo jméno - na dveřích, na razítku ... Vlastně nevím, kdo mě vyšetřoval.

Souhlasím s předchozími komentáři. Super zubařka, profík s velmi lidským přístupem. Měla jsem nesmírné bolesti a problémy se zuby moudrosti, v Praze mě zubaři odmítli přijmout, na pohotovost jsem se prakticky nedovolala, jediná zubařka, která mě v Praze ošetřila mě jen povrchně prohlédla a konstatovala, že mám problém. Teprve paní doktorka Říčařová mi opravdu pomohla.

Perfektní paní doktorka. Vždycky jsem se bála chodit k zubnímu lékaři,ˇale to už je dávno minulost. Ä má malá dcerka jakbysmet. U paní doktorky se povozí na křesle a hned je jí líp. Můžu jen doporučit.

Skvela zubni lekarka!Ve vsech smerech profesional,ktera umi cloveku jak dat zuby doporadku tak ho i lidsky vyslechnout,podporit!!!!