Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Průkopníků 149, Plzeň
Privátní stomatologická praxe

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

4 názory pacientů

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient

den paní "zubarko ". Opravdu přemýšlím o žalobě. Po vašem "zakroku", kdy jste mi v dasni nechala kus zubu, o kterém jste ani nevěděla a se kterým jsem k vám tento pátek přišla a ještě jste se se mnou dohadovala, ze není možné abych tam něco měla, i když jsem to sama jasně viděla v zrcadle. Pak když jste si toho zřejmě všimla a začala mi to rvát,takovým způsobem, jsem skončila zkolabovana v zachránce a na fn ustni chirurgii, kde mi asi tak za 10 sekund vyndali ten zbytek co vy jste mi na třikrát rvala a stejně nevyndala. Opravdu děkuji za nesnesitelnou bolest a rozervane celé dásně.

S
Ověřeny pacient

Milá, velice příjemná paní doktorka. Chodila jsem tam dlouho, ale teď už jsem stomatologa změnila. Trochu mi totiž vadila hygiena v ordinaci. Paní doktorka totiž nepoužívá jednorázové rukavice ani si po pacientovi nemyje ruce, a jde sahat do pusy pacientovi dalšímu. To mi vadilo. Jinak vše v pořádku. Dokonce mi brala i bez objednání.

Dnes jsem byl u paní lékařky. Dlouho jsem u zubního lékaře nebyla a to jen ze strachu. Paní doktorce a sestřičce mohu jen poděkovat za velmi profesionální a milý přístup. Děkuji Černá

R

Až u této zubařky sem se přestala bát,jakého koliv ošetření,velmi profesionální a super paní doktorka.A vše trvá jen chvilku........Prostě supeeeeeer

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti