Praktický lékař stomatolog
Sv. Čecha 697, Kojetín

Ošetřuje celou naši rodinu a jsme s ní naprosto spokojeni. Taktéž se sestřičkou. Vřele doporučuji.

DĚLÁ CO NEMÁ , TO JEST NESNAŽÍ SE POMOCT

Týden po preventivní prohlídce u p. Dr., která byla v pořádku, mi byl vytržen zub na pohotovosti a lékař se me ptal: "Chodíte vůbec k zubaři?" Načež mi oznámil, že je zub celý prohnilý. Nechodit!

Jedná se o velmi dobrou a zkušenou lékařku stomatologie, která umí léčit a vyléčit. Je příjemná a velice ochotná.

K této pí. doktorce raději nechodit! Neodborný a nelidský přístup. Byla jsem u ní na kontrole a nenašla žádný kaz, za 14 dnů jsem byla u mojí nynější dr. a ta našla 2 kazy. To už o něčem svědčí. Navíc to bylo v době kdy jsem byla těhotná a nemohla brát žádné prášky, takže jsem kvůli ní trpěla velkými bolestmi! NEDOPORUČUJI!!!

Jako lékař stomatológ je na svém místě, vždy vyhoví a vyjde vstříc, práci se snaží provádět velice kvalitně. Je u ní přístup k pacientovi velmi dobrý.