Praktický lékař pro děti a dorost
Černovická 2b, Brno

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

K paní doktorce chodím s dcerou a synem. Jsem s ní velice spokojená, když se jí něco nezdálo, CRP udělala, zbytečně nepředepisuje antibiotika. Je také dost všímavá, na ORL se divili, že paní doktorka odhalila u novorozence srostlou uzdičku pod jazykem. Syn bývá často nemocný, zakže máme s paní doktorkou bohaté zkušenosti. Navíc její přístup k dětem je super. Vřele doporučuji.

Paní doktorku jsem si vybrala na základě doporučení zde na portálu. Musím říct, že ze začátku bylo vše v naprostém pořádku. Je pravda že syn také netrpěl téměř žádnými obtížemi. Minulý rok touhle dobou onemocněl. Nechci nic zpochybňovat, určit diagnozu u tak malého dítěte je těžké a to samozřejmě chápu. Neočekávám neomylnost ani křišťálovou kouli, ale co jsem opravdu chtěla, byl dialog a vyšetření krve, protože stávající léčba nezabírala (10dní) a byla dost těžká (kortikoidy) a to paní doktorka odmítla. Vůbec nechápu proč. Nakonec to vypadá, že měl mít spíš atb, nejsem zastánce plošného ordinování této léčby, ale vyšetření krve by nám pomohlo určit, zda byla nezbytná nebo ne. Proto jsem si vybrala jiného lékaře, který používá CRP metodu vyšetření krve.

K paní doktorce jsem chodil celé dětství a byl jsem spokojen. Na požádání poskytuje homeopatickou poradnu.

Vynikající paní doktorka !! Děkujeme za milý přístup a jsme s pokejini samozdřejmě i paní sestřičkou, která si vždy ochotně povykladá s dcerkami :) Doporučujeme. Míša, Káťa a rodiče.

Dobrý den,muj postřeh je, že sestřička nemá přehled o čekárně, klidně vezme před Vás někoho, kdo přišel až po Vás bez ohledu, že jste tam s malým dítětem. Tudíž, kdy jsme přišli byli tam dvě děti pak si jedna paní přišla po nás pro papíry a sumasurum 45 min čekání. Paní doktorka mě přišla profesionální. Nevím jestli ma CRP, ale nám ho nedělala a předepsala ATB.

Pani doktorka je velice prijemna, pecliva, umi vse srozumitelne vysvetlit. Chodim k ni s obema detmi a vrele doporucuji!

Objetavá, o pacienty se zajímá.

Paní dr.co se týče miminek je opravdu příjemná,vysvětlí,poradí....Ale vadilo mě,že kašel mé dcery léčila bez úspěšně 4 měsíce,kapkama a nikam nás neposlala.Nebýt náhody,kdy ji slyšel kašlat náš imunolog(chodíme k němu celá rodina),tak nevím co by bylo.A to ji slyšel přes telefona a dg.astma bronchiále!A v nemocnici nám potvrdili obstr.bronch.Začala léčba!!Vím,že to není jednoduché diagnistikovat,ale už byly indícije a i laik poznával,že nejde o běžný virus.A je pravda,že paní dr.léčí dlouho alternativně,než napíše atb,tak to trvá a zbytečně.Jinak čekárna a ordinace hezké prostředí,sestřička milá.dětí tam chodí opravdu hodně a mají dost práce.I přes tyhle potíže s dcerou jsem ráda k nim chodila.

Paní Dr.i sestřička jsou moc příjemný a vždy usměvavé,působí na dítě klidným dojemem a jak paní dr.tak i sestřička jsou velmi citlivé k dětem,což je obrovské plus:-)Bohužel nás nehcala čekat s nachlazeným mimnkem víc než hodinu v čekárně mezi nemocnými školáky odkud jsme si přinesly domů ještě jinou chorobu než se kterou jsme přišly k paní dr..Myslela jsem si,že přednost mají vždy jako první miminka.Takže příště nečekám,ale klepu rovnou na dveře,protože jsem si s malou užíváme pěkné peklo doma se střevní chřipkou

Paní doktorku jsem si vybrala před porodem našeho Marečka právě díky hodnocením zde a musím potvrdit, že zatím jsem maximálně spokojená. Doporučila jsem ji i své kamarádce která taky vybírá pediatra pro novorozence.
Delikátnost s jakou manipuluje s malým Marečkem je obdivuhodná, má porozumnění a kdykoliv můžu zavolat a poradit se s ní. Jsem čerstvá maminka tudíž občas hysterická a bojím se, ale ona mě vždy hezky uklidní svým super přístupem. Rozhodně si nemůžu stěžovat na nedostatek informací, vše vždy suprově vysvětlí.
Děkujeme
Dáša a Mareček