Marie Levíčková, fyzioterapeut Brno

Marie Levíčková

Fyzioterapeut Více

15 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Metodějova 4, Brno
D.I.C. s.r.o. - rehabilitace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
15 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
Z
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo bolesti zad

Paní Levíčková mně úžasně pomohla. Zbavila mně silných bolestí zad, kdy jsem ani nemohla spát. Moc na ní i po letech s vděčností vzpomínám.


A
Ověřeny pacient

Musim se pridat k superlativum z ostatnich recenzi. Empaticka, vlidna a pritom velmi dusledna. Krome toho ze mi pomohla se zady, tak jako "vedlejsi efekt" odeznel chronicky zanet mocoveho mechyre, ktery nebyl zanetem, ale dusledkem bloku. 5ti lety syn ktery chodi k pani Levickove take, se uzasne zlepsuje v postaveni chodidel a co vic - dokonale spolupracuje a je ochotny vydrzet i bolest. Pani Levickova je opravdu uzasna jako fyzioterapeut, i jako clovek.


K
Ověřeny pacient

Vřele doporučuji. Technika měkkých tkání, kterou se paní Levíčková zabývá, je sice bolestivá, ale dle mého názoru pomůže více, než například klasická masáž. Já, coby člověk velmi citlivý na bolest, podstoupím raději tohle, než abych se trápila. Chodila jsem ke slečně Daňkové a ta má opravdu zlaté ruce. Od útlého dětství jezdím od doktora k doktorovi, ale až slečna Daňková mi pomohla. Lépe se mi dýchá, srovnává se mi držení těla apod. Děkuji!


J
Ověřeny pacient

Pani doktorka Levickova mi pomohla nejen od bolesti telesnych, ale i dusevnich. Jeji metoda je sice bolestiva, ale neni to nic co by se nedalo vydrzet a hlavne to funguje a bolesti zbavuje s okamzitym a dlouhodobym ucinkem! Jeji individualni pristup je neco cemu by se meli mnozi priucit.


E
Ověřeny pacient

Nemohu než pochválit. A doporučuji!


Výborná paní, neznám nikoho, kdo by používal podobnou techniku, po letech mi pomohla od bolestí zad, dokonale je uvolnila, i po lidské stránce si paní Levíčkové vážím, má zájem o každého pacienta.


G

super super super


T

Paní Levíčkovou jsem navštívil jako sedmou v řadě po více než tříměsíčních akutních bolestech. Od největších bolestí mně napomohla už napoprvé. A při každé další návštěvě se můj stav zlepšoval. Je nejlepší ze všech rehabilitačních pracovníků, které jsem měl možnost za dvacet let problémů s páteří poznat.


Y

Velmi si vážím práce paní Levíčkové, po roce a půl marného boje mě zbavila problémů s nepohyblivým ramenem. Moc děkuji.


J

Díky paní Levíčkové se opět můžu hýbat. A čím je metoda nepříjemnější, tím příjemnější je paní Levíčková :-)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti