Marie Kyralová, fyzioterapeut Praha

MUDr. Marie Kyralová

Fyzioterapeut Více

20 názorů

Uložit


Adresy (2)

Revoluční 1202/20, Praha
Ordinace rehabilitačního lékaře

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí
Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
20 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
J
Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Jiný

Paní doktorka mě již několikrát pomohla od každodenních chronických bolestí zad a vždy dala odbornou radu, co udělat dál. Chodíme k ní celá rodina a jsme velice spokojeni.To co dokáže za chvilku ona, ulevit od bolesti bez operace, žádný lékař nedokázal a že jsem už toho absolvovala dost.


A
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. bolesti v oblasti pánve

Paní doktorka Kyralová je vynikajícím odborníkem a navíc nadmíru empatickou osobností. Velice mi pomohla a stejně tak i její syn, také fyzioterapeut.


Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace rehabilitačního lékaře migrény

Byla jsem měsíc v neschopnosti s migrénou, bolest hlavy byla tak veliká, že jsem nemohla otevřít oči. Doktoři mě dopovali různými léky až jsem z nich ke konci začala zvracet. Kamarádka mi doporučila paní doktorku s velkým "D", po pár návštěvách bylo po bolestech!!! Velice doporučuji, a přikláním se k názoru, že se dnešní předražení fyzioterapeuti mají co učit.


Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace rehabilitačního lékaře Bolest berední páteře

Po 3 měsících intenzivní bolesti a cvičeí cviků doporučených fyzioterapeutem jsem dostal kontakt na tuto paní doktorku. Po 30 minutách rovnání jsem odcházel jako nový člověk. Neuvěřitelné a hodně mladých fyzioterapeutů v předražených luxusních ordinacích by se od této mistryně v oboru mělo učit.


Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace rehabilitačního lékaře zablokovaná záda, krk

K paní doktorce chodím léta, vynikající, mohu vřele doporučit. Léčba vyžaduje min. 2 sezení, ale vždy mám minimálně na rok záda či krk v pořádku. To, že pravidelně necvičím, je pouze má chyba.jen a jen doporučuji.


M
Ověřeny pacient

Neuvěřitelné, nejen, že mi paní dr. pomohla od bolestí hrudníku a esíček, navíc jsem začala pravidelně menstruovat. Po asi 7mi letech, kdy jsem se léčila pouze u gynekologa hormony atp.. Během dvou návštěv, tedy asi za týden.... jsem byla bez obtíží. Je to deset let. :D
Začala jsem se věnovat józe, to je fakt, že má velký podíl, díky ní se udržuji flexibilní, což se mi hodí při poledance i při skotačení s mými dvěma prcky. Myslím si, že, že mám je, také vděčím paní doktorce. :)


R
Ověřeny pacient

Pouze paní doktorka Kyralová mě dokáže po chvilce a velmi jemně spravit. Připadám si jako u jemného hodináře, který dá věci na své místo. Žádné násilné lámání přes bolest, a přesto se vše dostane tam, kam má. Mohu jen doporučit.


V
Ověřeny pacient

U paní doktorky jsem byla 2x s vyhřezlou ploténkou. Bylo mi řečeno, že dvě návštěvy by měly stačit (přestože před tím jsem se léčila měsíce a lékaři mi řekli, že bez denního cvičení se už neobejdu). V obou případech "rovnání" trvalo ani ne 10 minut. Za každou návštěvu jsem zaplatila 350,- Kč bez jakéhokoliv dokladu! Zázrak se nekonal, záda bolí stále stejně.


S
Ověřeny pacient

Evidentně zkušená a velmi šikovná paní doktorka. Děkuji za péči. Jinde nevěděli co se mnou. Tady bylo za 2 sezení prakticky hotovo. Díky, díky :-)


P
Ověřeny pacient

Nejlepší! Dvě návštěvy a z nejhoršího jsem byla venku. Doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti