MUDr. Marie Jannová

Zubař Více

České Budějovice 2 adresa

Dětská zubní společnost s.r.o.
Nerudova 9, České Budějovice

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s.

V žádném případě už bych tuto zubařku nenavstivila i kdyby byla poslední na světě. Při hlubokém kazu a vrtání mi odmítla dát injekci s tím, že to vydržím. Po ukrutně bolestivém zákroku už jsem sebou začala skubat (reflexy), zkrátka se to nedalo vydržet, poté mi dala pohlavek a řekla že zbytečně vyvádím (ve věku 22 let). Myslím si že vydržím hodně ale tohle se nedalo. Utekla jsem k úžasnému zubaři který mi řekl že mám neleceny zánět dásní, a všechno co paní Jannova vrtala, opravovalo, to všechno bylo zkažené, plomby povolené. Plombu kterou jsem měla 2 měsíce, mi musel vyndat a zub zalecit, bohužel po marné snaze jsem skončila ve 23 letech s korunkou. Poprvé jsem zažila dentální hygienu, poprvé jsem dostala injekci a teď v křesle usínám a užívám si to, což se u paní Jannove říci opravdu nedalo. Pryč od ní!

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s.

V žádném případě bych už nevkrocila do ordinace dcera mela kazik na horní ctyrce paní doktorka po naprosto žádné komunikaci semnou začala vrtat když už chtela jsem bílou blombu sestřička s opovrzenim řekla ze sem moc náročná doktorka řvala na mou 4 letou dceru at je sticha a přestane bulet placala ji u toho na tváře a kdyz byl konec rekla mi no stejně jí ten zub vypadne hrozné dcera ma akorát trauma určitě nedoporucuji

Paní zubařka je velice ochotná, příjemná a šikovná. Chodím k ní přibližně jednou měsíčně, protože paní zubařka, která mi dělá rovnátka mi absolutně zničila zuby a paní Jannová mi je dává do pořádku. Mám s ní jen ty nejlepší zkušenosti!

Velmi dobrá zubní lékařka. Je skvělá, jak po lidské stránce, tak odborné.

Paní doktorka je skvělá...moc nám pomohla a jsme rádi, že chodíme zrovna k ní.

bez problemova

Paní doktorku rozhodně nedoporučuji!Ano, možná je milá, ale kvůli ní mám dnes naprosto zničené zuby..opakované záněty dásní, které nikdy nebyly léčeny, neřešení problémů se zuby..v 18 letech jsem přešla k dospělé zubařce a nestačila se divit..takže dnes v 23 letech mám porcelánový zub, veliký sklon k paradentoze, neustálé problémy s dásněmi..Dnes velmi lituji, že jsem jí kdy navštívila!

Velmi lidský přístup k dětem. Děkujeme.

chodila jsem k teto lekarce.. a od te doby jsem mela trauma ze zubaru.. nejenze zakroky jsou bolestive.. a ona je hrozna.. nechtelo se mi k ni.. radsi jsem trpela... v mých 16 letech mi odbrousila v podstate obe dolní 5-tky a snazila se mi je nastavit.. chytla jsem do toho hrozne zanety.. zanety byly az na kost spodni celisti.. nehorázna bolest.. presla jsem.. TEDA BEZ OHLASENI JSEM UTEKLA .. k jiné.. kam chodim rada.. nic me neboli.. a nemam strach uz ze zubaru.. jak nekde slysím ze nekdo dava dite k Jannový okamzite mu jeho nazor vyvracim.. moje soucasna zubarka mela velke problemy mi dat pusu po Jannový do poradku.. petky mi vylecila a da se rict ze mi je trosku nastavila. i kdyz poradne zachranit je nelze..a korunky na obedolni petky v 18 letech.. nechci...POKUD U NÍ STE.. UTECTE DOKAT MATE ZUBY

Mám s ní velmi špatnou zkušenost, kdy mému šestiletému dítěti bez umrtvení
a upozornění /mne ani dítěte/ dolovala jakýmsi háčkem zbytek na kořen vydroleného
zubu. Při předchozí /preventivní/ návštěvě jsem se jí ptala zda by nebylo lépe
zbytek /tendy ještě větší/ mléčného zubu vytrhnout. Prý ne, když nebolí.
Dcerka křičela na celé kolo /ani se nedivím/ a komentář paní doktorky po skončení
"operace" byl, ať tak nekřičí, že jí vyděsí všechny děti v čekárně.
Odešla jsem s dcerou k "dospělému" zubnímu lékaři, ke kterému chodím i já
a jsem spokojená.