Marie Havlíčková, zubař Žďár nad Sázavou

MUDr. Marie Havlíčková

Zubař Více

11 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

náměstí Republiky 63, Žďár nad Sázavou
Soukromá zubní ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

3

Obecné skóre
11 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
Umístění: Soukromá zubní ordinace Jiný

Paní zubařka šla za poslední léta kvalitativně velmi dolů, zatímco finančně značně nahoru. Zuby po posledních pár návštěvách snad ještě v horším stavu než před nimi. Nevadí mi zaplatit (i si připlatit) za dobrou službu, avšak za příšernou službu si brát tolik.... Vřele nedoporučuji!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K

jsem s paní doktorkou velice spokojena. Domnívám se, že pracuje nejen rychle, ale i kvalitně! Jsem přesvědčena, že rychlost není na úkor kvality. Mám velmi dobré zkušenosti nejen s běžným plombováním -- plob´by jso velice dobře modelované (dobře se mi čistí mezizubní prostory, což bylo v případě mých předchozích zkušenostech s prací jiných lékařů takřka nemožné, nevypadávají). Považuji ji za profesionálku, která pracuje kvalitně, rychle a ještě je příjemná.


Ověřeny pacient

Paní dr. je příjemná, ale na pacienta a jeho chrup doslova kašle - hlavně když je příjem, takže dělá jenom to, co sejí vyplatí.
O objednacích lhůtách natož o jejich dodržování radši ani mluvit nebudu.
Hledám jiného zubaře a rozhodně paní dr. Havlíčkovou NEDOPORUČUJI NIKOMU!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Paní doktorka je sice hodná a milá, ale proto asi nechodíme k zubaři. Byla jsem též spokojená, dokud jsem nezašla k jinému lékaři, který se po kontrole zděsil! Udělal mi rentgen, který mi hned ukázal a vysvětlit, co je špatně a kde je problém. Ač nejsem odborník, musela jsem mu dát za pravdu. Po této zkušenosti bych byla mnohem radši, kdyby se na mě paní doktorka tolik nenasmívala a dělala svou práci trochu pečlivěji i za cenu, že během hodiny neošetří 4 pacienty, ale třeba jenom 2 (to by se ale ovšem paní doktorce zkrátily příjmy :-)). Všem doporučuji zajít si k jiným zubařům a nechat si udělat revizi. Prostě si jen poslechnout více názorů. I když to možná nebude příjemné a nebude se na vás někdo zrovna usmívat, možná vám zachrání vaše vlastní zuby.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Velmi dlouhé objednací lhůty, které nám paní dr. i nedodrží a nakonec si vezme dovolenou aniž by dala vědět a přeobjednala nás.
Přístup velmi laxní ...má moc lidí a tak to prostě fláká.
Odcházíme od ní k jinému stomatologovi, kde to bude snad lepší.
Byla výborná, ale měla by si uvědomit že není jenom kvantita, ale také kvalita.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Paní dotorka bohužel preferuje kvantitu před kvalitou. Pokud má "svůj den" tak ještě nestihnete otevřít ústa a už víte že je vše v pořádku. Má perfektně vybavenou ordinaci, ale to asi něco stojí a tak to podle toho vypadá. Bohužel je stomatologů málo a proto i když se nám to nelíbí, nemáme jinou volbu než zůstat. Ale rozhodně tuto paní doktorku NEDOPORUČUJI

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Souhlasím s pochvalnými vyjádřeními výše uvedenými. Jsem s paní zubařkou maximálně spokojená.


A

U paní zubařky jsme zaregistrovaná celá rodina, vřele doporučuji!!!! Vstřícná, ochotná, milá, vše vysvětlí. Neznám lepšího zubaře.


R

velmi hodná a příjemná paní doktorka


Paní doktorka je velice dobrá doktorka. Jsme s ní spokojeni všichni, kdo k ní chodíme. Jen má dlouhé objednací lhůty, ale za to asi nemůže, má hodně pacientů a jak je známo je málo stomatologů - mladých.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti