Marie Dědourková, zubař Ostrava

MUDr. Marie Dědourková

Zubař Více

15 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Sokolská tř. 81, Ostrava
Praktický lékař stomatolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
15 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
P
Ověřeny pacient

I já přidávám nejlepší hodnocení pro paní doktorku a sestřičku. Mohu jen doporučit.


K paní doktorce chodí celá naše rodina a já od svých mléčných zoubků a teď už i můj syn. Na návštěvu k paní doktorce se vždy moc těšíme, protože víme, že nás se sestřičkou vždy přivítají s úsměvem a dobrou náladou i v tom nejpošmournějším dni.


Úžasná paní zubařka, která mi pomohla s záludnými zubními záhadami. Sestřička, která pacientům říká sluníčko... to snad nevyžaduje další komentář. Vřele doporučuji všem, kteří se bojí zubařů, zde se báti nebudou :)


Nejlepší paní zubařka. Citlivá, milá, přátelská a se skvělou sestřičkou tvoří dokonalé duo:).


Velmi skvělá paní doktorka. Jediný doktor, ke kterému se nebojím chodit a že jich mám:-)


D

Souhlasím se všemi kladnými názory, paní doktorka i sestřička jsou profíci na svém místě, jejich profesionalita se projevuje hlavně v empatickém přístupu ke všem pacientům, což mnoha zdravotníkům chybí.Mohu doporučit, zde se zubařského křesla nebojím !


D


Vstřícnost, odborná práce, empatie


E

K paní doktorce chodí celá naše rodina už více než 20 let. Její lidský a citlivý přístup k pacientům by se mohla učit většina lékařů!!


B

Paní doktorka i sestřička jsou dvě sluníčka. Strašně se bojím zubaře, ale paní doktorky ne, a to i díky přístupu strašně hodné a milé sestřičky. Moc jim děkuji, že jsou takové pohodové.


L

Okamžikem kdy jsem tuto paní doktorku poznal, a je tomu už mnoho let, jsem přestal mít strach z návštěvy u zubního lékaře. Je to velice příjemná paní, m.j. k ní chodí celá moje rodina. Je vstřícná, milá, ochotná, odborník na svém místě, snaží se vždy zachránit co se dá a člověk odchází z ordinace vždy spokojen. A má výbornou sestru, která jí vytváří dle mého názoru perfektní zázemí.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti