Anny Letenské 8, Praha 2, Praha

Psychologické poradenství • Od 1 000 Kč

English counseling • 1 200 Kč

Psychoterapie • Od 1 000 Kč +1 Více

Párová terapie • 1 400 Kč

Zobrazit ostatní profily psychoterapeutů v okolí

Nejčastěji hledané služby

Od 1 000 Kč

1 200 Kč

Od 1 000 Kč

1 400 Kč

Centrum komunikace

Pracuji s dospělými, páry a studenty. Nehodnotím a neradím. Věřím, že to co máme v naší hlavě ovlivňuje fungování těla, ale i to, jak pracuje naše těl...

Léčené nemoci

• Úzkosti
  • Deprese
  • Anorexie, bulimie
Zobrazit všechny léčené nemoci

• psychoterapie

Umístění: Centrum komunikace psychoterapie

Marii si nemohu než jen vynachválit. Nejen jako člověka, ale i jako terapeuta. Je to moje 4 zkušenost s terapií, ale až s Marií mám pocit, že dělám pokroky a že někam směřuji. Vyloženě se na každou další terapii s ní těším. Za to moc díky!:)

Umístění: Centrum komunikace psychoterapie

K Marii chodím již několik let a jsem velmi ráda, že se mi podařilo najít někoho jako ji v ten moment, kdy jsem potřebovala pomoc nejvíce. Díky sezením s ní jsem se dokázala postavit na nohy a zkoumat sama sebe - a zjistila jsem dost zásadní věci, i takové s kterými by nemusel být každý soucitný nebo i jen akcepující. Ale zde jsem se cítila natolik bezpečně, že jsem mohla o všem mluvit.

Jsem ráda, že jsem mohla vyjadřovat svoje pocity a myšlenky i více netradičními způsob, hlavně ze začátku, kdy jsem si k nim sama hledala cestu. Pokud máte něco, co vám funguje, nebojte se s tím pracovat - možná pak lépe naleznete společnou řeč, než jít proti sobě a snažit se vyhovět nějakým očekáváním.

Od začátku mých návštěv jsem udělala obrovský pokrok a ani bych teď nepoznala tu osobu, kterou jsem předtím byla - což je vlastně dobře. Marii můžu jen doporučit, obzvláště pokud hledáte queer friendly terapii, kde se nebudete muset bát.

Umístění: Centrum komunikace psychoterapie

Když mám hledat slova, abych vyjádřil své zkušenosti s Marií, nejprve mě napadá její vřelost a empatie. Marie je mimořádně pozorná, naslouchá a pracuje s myšlenkami způsobem, který mě vede k vlastním řešením. Fascinuje mě její schopnost vcítění se do situace klienta, přičemž klade jeho potřeby nad své, je opravdu neocenitelná.

Jako člověk s komplikovanou osobností, který prochází různými náladami a potřebami, jsem si vždy u Marie vážil schopnosti přizpůsobit se a navigovat tyto změny s neuvěřitelnou grácií. Nikdy na mě nebyla zlá, ani jednou jsem u ní nezaznamenal známky, že by měla špatný den - což je v dnešní době vzácné.

Z těchto důvodů Marii bez váhání doporučuji. Její profesionalita, empatie a schopnost předvídat a reagovat na měnící se potřeby klienta jsou zkrátka mimořádné. Díky ní jsem učinil významný pokrok na cestě sebepoznání a seberozvoje.

Umístění: Centrum komunikace psychoterapie

S Marii jsem se cítila příjemně bezpečně a nestyděla jsem se sdílet své problémy a emoce. Dávala mi otázky, na které odpovědi vedli k jinému pohledu na mé situace.

Umístění: Centrum komunikace psychoterapie

Velmi milá terapeutka s vlídným přístupem, bez předsudků. Možná by nemusela vyhovovat klientům, kteří někdy potřebují více direktivní postupy. Hodnotím pozitivně.

Umístění: Centrum komunikace psychoterapie

Na Marii se s důvěrou obracím více či méně pravidelně již několik let. Svými nezaujatými otázkami mě vždy dovedla k tomu, abych získala nadhled a sama si uvědomila, jak se vymotat ze zdánlivě zašmodrchaných situací. Pokaždé, když od ní odcházím, odnáším si příjemný pocit klidu a spokojenosti. Věřím, že Marie dokáže pomoci komukoli, kdo má chuť v životě něco změnit.

Umístění: Centrum komunikace psychoterapie

Paní Brichovou mohu jen doporučit. Sezení s ní byla velmi příjemná a hlavně účinná - paní terapeutka opravdu naslouchá a díky vhodně zvoleným dotazům mě vždy nasměrovala k zamyšlení se nad mými problémy z jiného úhlu pohledu.

Umístění: Centrum komunikace psychoterapie

Umí skvěle zhodnotit stav klienta, poskytnout pomoc a opravdu naslouchá, což není v tomto oboru obvyklé. Přicházel jsem se skepsí a odcházel pokaždé vyrovnaný do dalšího dne v práci i ke zkouškám na VŠ. Jsem k podobným službám skeptický, nicméně Marie mně dokázala, že je podstatné o sebe pečovat po psychické stránce, za co jsem vděčný i po letech. Pomohla mi být lepším kamarádem sobě samému.

S paní Brichovou jsme měli několik sezení, které vedly k vyřešení problému. Paní Brichová mě vším hezky provedla a díky tomu jsem se dokázala zbavit úzkostí a získat zase energii do života. Odnáším si také mnoho tipů, které mi pomáhají zvládat situace sama a více v klidu.

Umístění: Centrum komunikace psychoterapie

Sezení s paní Brichovou mi pomohla vyřešit řadu problémů a překonat velmi těžké období, z kterého bych se sám bez její vlídné pomoci dostával velice dlouho (..a jestli vůbec..). A i když se nyní cítím mnohem lépe, tak paní terapeutku určitě v budoucnu navštívím.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Před 2 měsíci jsem měla větší psychické problémy. Od te doby se to docela uklidnilo až poslednich pár týdnů.. dva..tri se to zase rozjelo. Už předtím jsem zažila deprese a panicke ataky. Nikdy jsem se nelecila. Pred 5 lety jsem zila v psychickem teroru a domácím násilí. Dnes mi je sedmnáct a má to na mě větší dopad než bych chtěla. S otcem se nevidam, protože jakýkoliv náznak jeho přítomnosti ve mně způsobí ataku, byť je to i zmínka o něm. Již 6 let špatně spim, to uz beru za samozřejmost. Myslíte, že mám šanci úzkost, ataku, deprese, nespavost a vše s tim spojene zvládnout sama?

Dobré den, je zcela přirozené, že na minulost nejde zcela zapomenout a že na vás má vliv. Ptáte se na to, jestli máte šanci se z úzkostí a deprese dostat sama. Zeptejte se sama sebe, zda se z toho opravdu chcete dostat sama. Čtu, že toho je teď na vás opravdu hodně. Já za sebe doporučuji si v takovém případě popovídat s nějakým psychoterapeutem. Hodně síly Marie Brichová

Mgr. Marie Čech (Brichová)