Anny Letenské 8, Praha 2 , Praha

720 26.....

English counseling • 800 Kč

Psychoterapie • od 600 kč

Párová terapie • 1 100 Kč

Pracuji s dospělými, páry a studenty. Nehodnotím a neradím. Věřím, že to co máme v naší hlavě ovlivňuje fungování těla, ale i to, jak pracuje naše těl...

• úzkosti

Psychoterapie

od 600 kč

od 600 kč

Umístění: Systempsychoterapie

Marie skutečně naslouchá a to je, věřím, základ dobré terapie. Umí také nabídnout mnohé relaxační techniky, které pomáhají. Děkuji a doporučuji.

Dlhodobo som sa nevedela preniesť cez rozchod s ex-priateľom, s ktorým sme spolu boli vyše 10 rokov. Nakoľko už kamarátky ani blízke okolie nepomáhali, snažila som sa osobu, ktorá by mala nezaujatý pohľad a poskytla mi oporu spolu s tipmi & trikmy ako predísť negatívnym myšlienkam. Veľmi pekne ďakujem p. Brichovej, ktorá mi podala pomocnú ruku a viem, že kedykoľvek budem potrebovať, rada mi ju podá znovu. Nebojte sa o svojich problémoch rozprávať s odborníkmi, ktorý vedia ako vám pomôcť. Celý proces ako sa mať znovu dobre to značne urýchli :-) držím palce a odporúčam všetkými desiatimi.

Umístění: jiné místo osobní psychoterapie

K paní Brichové chodím na psychoterapie už více než přes rok a jsem s ní velmi spokojena. Během každého sezení se setkávám s laskavým přístupem a díky její profesionalitě a nenásilným otázkám nacházím řešení svých problémů. Děkuji a ráda dále doporučím!

Pani Marii Brichovou velice doporučuji, nejenže je to skvělá psychoterapeutka, ale take je to člověk, za kterým si vždy mohu prijit pro radu, vždy me velice rada vyslechne. Odcházím od ni s lepším a prijemnejsim pocitem, proto prave ji doporučuji, protože vím, ze ona vám pomůže a poradi.

Rychlé jednání v potřebné situaci velmi oceňuji. Nevtíravým způsobem dokáže dovést k jádru problému. Velmi příjemný přístup i následná "kontrola". Mohu jen doporučit.

Umístění: Systempsychoterapie

U Marie se mi velmi líbilo skloubení odborných znalostí s lidským přístupem a empatií, kterou Marie disponuje a dokáže vhodně používat. Již po pár návštěvách jsem odcházel se srozumitelnými výsledky a nastaveným osobním plánem. Každá návštěva a konzultace s Marií je velmi přínosná. :) Moc Vám děkuji! Pádecký Pavel

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Před 2 měsíci jsem měla větší psychické problémy. Od te doby se to docela uklidnilo až poslednich pár týdnů.. dva..tri se to zase rozjelo. Už předtím jsem zažila deprese a panicke ataky. Nikdy jsem se nelecila. Pred 5 lety jsem zila v psychickem teroru a domácím násilí. Dnes mi je sedmnáct a má to na mě větší dopad než bych chtěla. S otcem se nevidam, protože jakýkoliv náznak jeho přítomnosti ve mně způsobí ataku, byť je to i zmínka o něm. Již 6 let špatně spim, to uz beru za samozřejmost. Myslíte, že mám šanci úzkost, ataku, deprese, nespavost a vše s tim spojene zvládnout sama?

Dobré den, je zcela přirozené, že na minulost nejde zcela zapomenout a že na vás má vliv. Ptáte se na to, jestli máte šanci se z úzkostí a deprese dostat sama. Zeptejte se sama sebe, zda se z toho opravdu chcete dostat sama. Čtu, že toho je teď na vás opravdu hodně. Já za sebe doporučuji si v takovém případě popovídat s nějakým psychoterapeutem. Hodně síly Marie Brichová

Mgr. Marie Brichová

• Eastern Michigan Univerzity
  • Univerzita Hradec Králové

• psychoterapie

Stáže

• Rozvoj a podpora multidisciplinárního vědecko výzkumného týmu pro studium současné rodiny na UHK (Finsko, 2014)
  • ISZ-Management centrum, Odborná stáž (2018)
  • Gaudia - Psychoterapeutické centrum, Středisko pro psychoterapii a rodinnou terapii, Odborná stáž (2017 – 2018)

Znalost jazyků

Angličtina