Nevzdávejte se svého zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Anny Letenské 8, Praha 2, Praha
Systempsychoterapie

Na této adrese online kalendář není aktivní

English counseling • 800 Kč

Psychologické poradenství • od 600 kč

Psychoterapie • od 600 kč +1 Více

Párová terapie • 1 100 Kč


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychoterapeutů v okolí

Zkušenosti

O mně

Pracuji s dospělými, páry a studenty. Nehodnotím a neradím. Věřím, že to co máme v naší hlavě ovlivňuje fungování těla, ale i to, jak pracuje naše těl...

Více

Léčené nemoci

 • úzkosti
 • deprese
 • anorexie, bulimie
Zobrazit všechny léčené nemoci

Specializace

 • psychoterapie

Služby a ceník služeb

English counseling


Anny Letenské 8, Praha

800 Kč

Systempsychoterapie


Psychologické poradenství


Anny Letenské 8, Praha

od 600 kč

Systempsychoterapie


Psychoterapie


Anny Letenské 8, Praha

od 600 kč

Systempsychoterapie


Párová terapie


Anny Letenské 8, Praha

1 100 Kč

Systempsychoterapie

Názory pacientů

5

Obecné skóre
8 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
J
Ověřeny pacient
Umístění: Systempsychoterapie psychoterapie

Sezení s paní Brichovou mi pomohla vyřešit řadu problémů a překonat velmi těžké období, z kterého bych se sám bez její vlídné pomoci dostával velice dlouho (..a jestli vůbec..). A i když se nyní cítím mnohem lépe, tak paní terapeutku určitě v budoucnu navštívím.


E
Ověřeny pacient
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Systempsychoterapie psychoterapie

Návštěvu Marie Brichové doporučuji z celého srdce nejenom pokud se dlouhodobě motáte v kruzích, ze kterých máte pocit, že není úniku. Marie je velmi lidská a hlavně trpělivá posluchačka a sezení byla vždycky příjemná a nenucená. Ke každému probíranému tématu mi z její strany přišla nejedna otázka, která otevřela úplně novou vrstvu a možné vyřešení situace/problému, které jsem do té doby neviděla, protože jsem byla omezená pouze na svůj myšlenkový kruh. Marie vám nenutí svoje názory, naopak trpělivě poslouchá a otázkami vás navádí na správnou cestu. Každé sezení bylo něčím výjimečné. Moc mi pomohla vidět věci, které jsem sama vidět nedokázala, i když byly přímo na dosah a za to bych jí chtěla znovu poděkovat.


K
Ověřeny pacient
Umístění: Systempsychoterapie

Marie skutečně naslouchá a to je, věřím, základ dobré terapie. Umí také nabídnout mnohé relaxační techniky, které pomáhají. Děkuji a doporučuji.


B
Ověřeny pacient

Dlhodobo som sa nevedela preniesť cez rozchod s ex-priateľom, s ktorým sme spolu boli vyše 10 rokov. Nakoľko už kamarátky ani blízke okolie nepomáhali, snažila som sa osobu, ktorá by mala nezaujatý pohľad a poskytla mi oporu spolu s tipmi & trikmy ako predísť negatívnym myšlienkam. Veľmi pekne ďakujem p. Brichovej, ktorá mi podala pomocnú ruku a viem, že kedykoľvek budem potrebovať, rada mi ju podá znovu. Nebojte sa o svojich problémoch rozprávať s odborníkmi, ktorý vedia ako vám pomôcť. Celý proces ako sa mať znovu dobre to značne urýchli :-) držím palce a odporúčam všetkými desiatimi.


A
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo osobní psychoterapie

K paní Brichové chodím na psychoterapie už více než přes rok a jsem s ní velmi spokojena. Během každého sezení se setkávám s laskavým přístupem a díky její profesionalitě a nenásilným otázkám nacházím řešení svých problémů. Děkuji a ráda dále doporučím!


V
Ověřeny pacient

Pani Marii Brichovou velice doporučuji, nejenže je to skvělá psychoterapeutka, ale take je to člověk, za kterým si vždy mohu prijit pro radu, vždy me velice rada vyslechne. Odcházím od ni s lepším a prijemnejsim pocitem, proto prave ji doporučuji, protože vím, ze ona vám pomůže a poradi.


P
Ověřeny pacient

Rychlé jednání v potřebné situaci velmi oceňuji. Nevtíravým způsobem dokáže dovést k jádru problému. Velmi příjemný přístup i následná "kontrola". Mohu jen doporučit.


Ověřeny pacient
Umístění: Systempsychoterapie

U Marie se mi velmi líbilo skloubení odborných znalostí s lidským přístupem a empatií, kterou Marie disponuje a dokáže vhodně používat. Již po pár návštěvách jsem odcházel se srozumitelnými výsledky a nastaveným osobním plánem. Každá návštěva a konzultace s Marií je velmi přínosná. :) Moc Vám děkuji! Pádecký Pavel


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


 • Před 2 měsíci jsem měla větší psychické problémy. Od te doby se to docela uklidnilo až poslednich pár týdnů.. dva..tri se to zase rozjelo. Už předtím jsem zažila deprese a panicke ataky. Nikdy jsem se nelecila. Pred 5 lety jsem zila v psychickem teroru a domácím násilí. Dnes mi je sedmnáct a má to na mě větší dopad než bych chtěla. S otcem se nevidam, protože jakýkoliv náznak jeho přítomnosti ve mně způsobí ataku, byť je to i zmínka o něm. Již 6 let špatně spim, to uz beru za samozřejmost. Myslíte, že mám šanci úzkost, ataku, deprese, nespavost a vše s tim spojene zvládnout sama?

  Dobré den, je zcela přirozené, že na minulost nejde zcela zapomenout a že na vás má vliv. Ptáte se na to, jestli máte šanci se z úzkostí a deprese dostat sama. Zeptejte se sama sebe, zda se z toho opravdu chcete dostat sama. Čtu, že toho je teď na vás opravdu hodně. Já za sebe doporučuji si v takovém případě popovídat s nějakým psychoterapeutem. Hodně síly Marie Brichová

  Mgr. Marie Brichová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti

O mně

Pracuji s dospělými, páry a studenty. Nehodnotím a neradím. Věřím, že to co máme v naší hlavě ovlivňuje fungování těla, ale i to, jak pracuje naše těl...

Více

Léčené nemoci

 • úzkosti
 • deprese
 • anorexie, bulimie
Zobrazit všechny léčené nemoci

Specializace

 • psychoterapie