Odbor. lékař psychiatr, psychosomatik
J. Suka 1753, Frýdek-Místek

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

K paní doktorce docházím cca 2 roky a velmi mi pomohla z velkého psych.zhroucení ,ať už slovem či medikaci. Prošla jsem hodně terapii,které mi velmi v životě pomohly a za mě jak paní doktorka,tak sestřička velmi laskavé a příjemné dámy,které člověk rád vidi v té své nechtěné depresi. Oběma moc děkuji.

Z první návštěvy jsem sice odcházela s negativními pocity, nicméně dala jsem tomu ještě jednu šanci a podruhé už můj dojem byl výrazně lepší. Paní doktorka sice působí poněkud přísně, ale zároveň zkušeně a profesionálně.

Paní doktorka je skvělá, hodně mi pomohla, akorád mě trošku mrzí že pro všechno si najde nějaké opodstatnění. Když jsem jí řekla, že mi zemřel blízký člověk a že mám pocit že je stále někde na blízku, tak to okomentovala nějakými citáty z bible že pokud se ona neplete tak v bibli se píše to a tamto, jenom proto aby si našla důvod vyvrátit můj strach, a možná taky proto že ona (asi) nevěří na paranormální jevy. S paní doktorkou jsem jinak byla velmi spokojená, ale dost mě štvalo to, že když mi napsala léky, (přísně jsem braní léků dodržovala), a bylo mi fajn, ale když jsem přišla k paní doktorce, tak následovalo takové to běžné vyšetření: ,,Jak se Vám daří?" atd.jsem paní doktorce vždycky na férovku samozřejmě řekla, jak mi je. Ikdyž jsem jí řekla že po těchto lécích se cítím moc dobře, že je mi fajn, že jsem spokojená, že by to takhle mohla nechat (myslím tím tu dávku léků), tak mi stejně dávku změnila a tím můj stav zase zhoršil. Mám takový pocit, že snad ani nebylo ani jedno sezení u paní doktorky, aniž by mi nezměnila dávku léků. Připadá mi to že ráda experimentuje. Pár let už k paní doktorce nechodím, cítím se skvěle, ale je pravdou že paní doktorka mi z nejhoršího pomohla a za to jí velice děkuji.

Milí pacienti,
kteří jste s paní doktorkou nespokojeni. Asi jste čekali, že vás paní doktorka bude léčit tak, jak jste si to nalinkovali a co jste si někde načetli. Jenomže u psychických potíží je všechno asi jinak a já se svěřila paní doktorce se 100% důvěrou v to, že umí a pomůže. A opravdu její terapie pomohla velice rychle, a to jsem byla ve velkých .... Můj život se její zásluhou otočil o 180°, paní doktorko, moc děkuji. A dodatek - homeopatie v psychiatrii nefunguje!!! Skusila jsem to a je to nanic. Možná pomůže při jiných nemocech, ale tady ne!

Je nejlepší ze všech LékaŘU,je příjemná a rozumi svým pacientum.

Jsem dlouholetým pacientem výše komentované paní doktorky a nestačím se divit negativním komentářům.Pravděpodobně je píšou lidé,kteří vůbec netuší,v čem spočívá podstata léčby.Pokud někdo čeká změnu během týdne,tak asi bude čekat marně a i nadále bude bloudit v začarovaném kruhu a nerozumět sám sobě.
Tedy hodnocení:paní doktorka stoprocentní profesionál ve svém oboru,dokáže okamžitě pochopit vzniklý problém a "nakopnout" správným směrem.Sice je to i s pomocí léků,ale takový je život.Někdo užívá prášky na žaludek,záda,bolesti hlavy atd. a vůbec to neřeší - nevím,proč se tedy někteří brání práškům,které předepisuje paní doktorka.Deprese,úzkosti,strach nespavost je svým způsobem taky nemoc a má se léčit.Myslím,že kdo se s tímto problémem setkal,ví,jak může neléčená deprese skončit.Někdy je to cesta trnitá,ale dá se po ní s její pomocí a pomocí přátel jít.Tedy osobní názor - DOPORUČUJI!!!
Abych nezapomněl na sestřičku - no tak to je anděl se vším všudy,jen ty křídla ji chybí.
Aby to nebylo anonymní nějak tam nemohu vrazit podpis,takže se jmenuji Kubies Milan

Nejsem pacientka paní doktorky. Jako zdravotník, který se občas do její čekárny i ordinace dostal, jsem byla opakovaným svědkem vždy laskavého, empatického a hluboce humánního přístupu této lékařky. Navíc vím, že její pacienti (i ti, se kterými jsem se v čekárně setkala) si ji velice chválí. Nejen za lidský přístup, ale i za erudovanost. Totéž mohu říci o její sestře. Navíc, je to jediná ordinace, kde vás pohladí slovem i úsměvem. To nebývá v tomto prostředí zvykem, ačkoli právě takto nemocní lidé úsměv a laskavé slovo nejvíce potřebují. Kdybych sama potřebovala tuto péči, vím, že bych jinde nehledala. Mohu doporučit. Jolana O.

Velmi mi pomohla, sice se tam casto dele ceka, coz bylo pri prvni navsteve u ni dost sklicujici, ale vyslechla me a poradila, napsala leky,ktere mi pomohly normalne fungovat. Doporucuji

Jsem dlouholetá pacientka, jsem velice spokojená s přístupem i způsobem léčby. Paní doktorka mě vrátila do života, díky ní a následné psychoterapii pomaličku činím změny v mém životě směrem k lepšímu, bez tohoto bych to nezvládla.... Mohu jen doporučit, taktéž sestřička je vstřícná a příjemná. Fakt, že někdy čekáte déle, i když jste objednaní, lze snad u psychiatra pochopit - pochopí to právě ten, kdo má akutní potíže či zhoršení stavu. Děkuji velmi paní doktorce i sestřičce a péči zde mohu jen doporučit.
Renata

Empatická, erudovaná, pomůže.