Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Laskavá, lidská. Vystřídal jsem v životě hodně psychiatrů, ale paní doktorka byla the best of.

Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka je úplně úžasná, empatická, vstřícná, vynikající odborník. Mám jen tu nejlepší zkušenost, po dobu 5 let, co mě léčí. Vřele doporučuji.

Umístění: Ordinace Jiný

Pro pacienty, kteří jsou zvyklí na normální akční komunikaci, tuto paní doktorku rozhodně nedoporučuji. Získat od ní recept na pravidelně podávané léky je úkol, na který je potřeba se obrnit velkou trpělivostí. Komunikace s paní doktorkou je více než hrozná. V době dovolené neposkytuje informace o záskoku, pokud se podaří jí dovolat do jiné ordinace, než eviduje pacienta, je opět problém. (Brno, Blansko) Na sms reaguje se značným zpožděním, telefony téměř nezvedá, aplikace na objednávání léků nepoužívá. Moje zkušenost je opakovaná, nejedná se o mimořádnou událost. Léky potřebuji pro nechodící pacientku.

Tato lékařka je velice empatická, dobrá zkušenost, snaha pacientovi pomoci, ne jen dát to nemocnice a tam to nějak dopadne, to ne!