Nádražní 982/104, Ostrava

Velmi kvalitní ošetření, skvělá práce a vstřícný přístup k pacientovi. Děkuji za ošetření a jako stomatologa doporučuji.

Anna (3.11.2015)
Pan doktor Marek Jiřík je skvělý mladý zubař. Díky tomu, že jsem se rozhodla změnit svou zubní ošetřovatelku a zašla k němu, mám krásné zuby místo původní spousty kovu. Moc mu musím poděkovat, za to, co z té mé zubní katastrofy vytvořil. Nebýt jeho přičinění, možná bych už brzo měla zuby pouze vyndávací. Je to chlap, který má své mouchy a nálady, ale když to člověk přehlédne nebo překousne, zjistí, jak je výborný. Jeho práce je precizní. Přistupuje k bezbolestným úkonům, což velice cením. Sice jsem za tuto jeho práci zaplatila, ale nelituji tohoto výdaje. Sestřička je úúúplně nejlepší, jakou jsem kdy kde poznala.

Mel jsem problem s 1 krivym zubem v horni rade. Nechtel jsem kvuli tomu nosit rovnatka. Proto jsem poslal profi fotografie meho stomatologa z Nemecka k posouzeni 8 dentistum (S ekonomickych duvodu jsem chtel provezt zakrok v Cr). Jeden z nich byl pan Jirik. Napsal mi cenouvou kalkulaci a co s tim zubem bude delat. Tak jsem se pri navsteve Ostravy odhodlal ho navstivit. Prohledl si muj chrup, kde videl pozici zubu a jako ODBORNIK (minimalne jeho ceny svedci o tom, ze by jim v mel byt :) ) mohl rozhodnout zda endodonticky to lze narovnat nebo ne. Pan Jirik testoval zub zda je umrtveny nebo ne, udelal si svoje vlastni fotky, udelal otisky a nechal zhotovit 3x modely. Vsechno si nechal samozrejme predem zaplatit. Vysledek po cca dvou mesicich mi poslal velmi strucny mail nelze, do toho nejdu... Resume 1 den volna a penize v haji.

Byla jsem u pana doktora poprvé. Musím ho pochválit, udělal mi kompletní vstupní prohlídku, poslal mne na rentgeny a seznámil se vším, co bude třeba udělat. Jeho přístup byl velice profesionální a lidský. Hodně pacientů ho chválí za jeho preciznost a proto jsem si ho vybrala. Je lepší si připlatit, než chodit stále k zubaři s plombou, která co 14 dní vypadne. Zatím mohu jen a jen doporučit. :)

Spokojenost. Normální člověk, vždy vyjde vstříc a komunikace čím dál lepší. Je vidět, že je to mladý zubař, který zkušenosti ještě získává, ale už je na velmi dobré úrovni a pořád roste. Za pár let to bude kapacita. Pokud to porovnám s mojí bývalou zubařkou, tak je úplně jiná liga, ten pokrok je obrovský. Dokonce se k němu spíše těším, protože si pacientů váží.
Ze začátku mě trochu zaskočily ceny, byl jsem pár let v zahraničí a pamatuji si plombu za 200 Kč. Avšak po konzultaci cen u jiných zubařů jsem zjistil, že ceny patří k průměru. Dnes pojišťovny prostě platí jen nutné minimum a já chci mít zuby v naprostém pořádku.
Co u něj úplně zbožňuji, jsou termíny. Termíny se dají zařídit okolo týdne a je zcela přesný. Doufám, že mu jeho přístup vydrží:-)

Velmi slušně zařízená ordinace v podstatě v centru s možností parkování, vzal mě přesně podle objednávky, fakt dobrá a neodfláknutá práce, vše bezbolestně. Není co vytknout. ...možná se mě mohl zeptat jestli chci znát předpokládanou cenu. Levné to rozhodně nebylo, ale boty si taky už dávno nekupuji u ťamanů... nejsem na to dost bohatý:)))

Kvalitní zubař s moderním přístupem i vybavením a je vidět, že mu záleží na tom, aby práci odvedl dokonale a nic nezanedbal. Navíc sestřička i pan doktor jsou velice milí. Jsem spokojená a můžu ho jen doporučit.

Profesionál a perfekcionista, všechna práce odvedená na 110%. Časový management ordinace a komunikace s pacientem perfektní. Čekací doby na návštěvu jsou krátké. Ceny příjemné, jsou i mnohem dražší zubní lékaři.
MuDr. Jiříka mohu jen a jen doporučit.

Před zahájením jakéhokoli zákroku dobře vysvětlí proč a jak se bude procedura dělat. Samozřejmě k tomu doplní i cenovou nabídku. S panem Jiříkem jsem maximálně spokojen.

Dobrý den velmi rád přidám pár vět do hodnocení. Jsem s panem Jiříkem velmi spokojen. Měl jsem zubařku na dědině kousek od Ostravy asi 3 roky, ke které jsem v průběhu jezdil někdy i každý týden nebo co 14dni. A až po této době mi to připadlo nezvyklé. A tak jsem si našel nového zubaře pana Jiříka. Příjemný přístup vystupování i komunikace včetně přibližného shrnutí a ceny. Nebylo to hotové za týden, doposud jsem spokojen i když to mě ještě čeká počítám poslední návštěva. A nebylo to nejlevnější, ale mužů vřele doporučit a myslím si že za kvalitu je třeba si zaplatit!