Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Poliklinika Zahradníkova Jiný

Poté, co na dvou jiných poliklinikách ORL lékaři měli ten den dovolenou, jsem došla do ordinace MUDr. Marka s akutní bodavou bolestí hlavy v souvislosti se změnou tlaku v kabině letadla při klesání, která dva dny neodeznívala a kvůli které jsem druhou noc nespala. Došla jsem bez objednání a sestřička mi v čekárně oznámila, že to vůbec není problém ORL a že to je určitě nejaka začínající viróza a ať jdu za svým obvodním lékařem. Od svého obvodního lékaře právě odcházím se žádankou na ORL vyšetření, v ordinaci MUDr. Marka se už ale určitě neukazu.

Umístění: Poliklinika Zahradníkova Jiný

Přišla jsem se žádankou od praktického lékaře o vyšetření krku při nemoci. Nebylo to nijak akutní (tedy neumírala jsem). Sestřička byla moc milá a snažila se mi vysvětlit situaci, že mají plno a mě není nic vážného, ale i tak mě chtěla objednat jako náhradníka za dva dny. Já se jí jen snažila vysvětlit, že tedy moc nevím co dělat, že mě nechtějí vzít nikde (toto bylo třetí ORL) a za chvíli už nevím jestli bude co vyšetřovat, když nemoc odeznívá, že tomu sama nerozumím, ale poslala mě praktická lékařka. V ten moment vyběhl lékař a začal na mě křičet, co si vymýšlím, že mi nic není, že je už přesně 12 (bylo 11:45) a zdržuju sestřičku od obědové pauzy. I sestra se mě zastala, že se spolu jen bavíme o situaci. K takovému doktorovi se mi snad ani na vyšetření ani nechce.

Umístění: Poliklinika Zahradníkova Jiný

Nejarogantnejsi doktor, ktereho jsem navstivil. Pristup k pacientovi je nelidsky, absolutni absence naslouchani, nenecha domluvit, prekrucoval, co jsem rekl o svem subjektivnim stavu, rekl, ze nema cas, cas jsou penize. Vyhnout se obloukem.

Umístění: Poliklinika Zahradníkova Jiný

Pan doktor je skvely!! I presto, ze jsem nebyla objednana, jako akutni pripad me vzal temer okamzite, byl moc vstricny, hodny, vsechno dobre vysvetlil a mel celkove moc mily a lidsky pristup. Pani sestricka take. Za me velka spokojenost.

Umístění: Poliklinika Zahradníkova Zánět ucha

Za mě velká spokojenost, na to, že jsem nebyl objednán jsem čekal asi 10minut, vše vyřešeno, celkově dobrý přístup, budu se určitě vracet. Teda aspoň doufám, že to nebude moc často ????

Umístění: Poliklinika Zahradníkova Bolest uší

Navštívila jsem doktora s bolestí v uchu. Doktor byl odmereny, prohlídka trvala asi minutu, a to ze mam červené a natekle mandle úplně přešel. Dal mi kapky, které mi nezabraly a rekl, ze pokud to nezabere, mam navštívit svého doktora anebo jít k ortopedovi a kdyz by me zas něco bolelo, mam se objednat. Objednaci lhůta je týdenní. Kdyz me něco bolí, tak asi potřebuji ošetřit hned ne?

Umístění: Poliklinika Zahradníkova Bolest v krku, rýma..

Pan doktor je důsledný a moc příjemný. S jeho sestřičkou (neskutečně vstřícnou) tvoří skvělý tým. Po mých zkušenostech s brněnskými lékaři, je u mě pan doktor jednička. Takže doporučuji všem, mimo výbornou zdravotní péči jako úžasnou přidanou hodnotu zakusíte i to, jak super je, když se o Vás lékař zajímá jako o člověka.

Umístění: Poliklinika Zahradníkova zalehlé ucho

Souhlasím se všemi názory, které se v hodnocení pana doktora objevují. S těmi pozitivními i negativními. Byla jsem u něj v průběhu pěti let několikrát. Z toho byl dvakrát jeho velmi vstřícný, vysvětloval mi postupu léčby, který byl až nadstandardní a účinný. Jindy byl zase jeho přístup zcela neúčastný, vyšetření bylo nešetrné, vůbec neposlouchal co mu říkám a bylo mi zřetelně dáváno najevo, že vlastně obtěžuji. Je škoda, že přístup k pacientovi je podle jeho nálady, protože ho jinak vnímám jako dobrého odborníka. Kdo se však setká s jeho arogantním chováním, určitě už jeho pomoc nevyhledá a najde si jiného lékaře.

U tohoto lékaře jsem byla 2x, pokaždé odeslaná praktickým lékařem. V obou případech jen naštvaný výraz a letmá prohlídka se závěrem: "Tak chcete antibiotika?" Omlouvám se, ale pokud se vás lékař zeptá, zda chcete nebo nechcete antibiotika, tak už je něco v nepořádku - neměl by to vědět spíše on nebo udělat potřebná vyšetření k tomu, aby věděl, zda ano či ne? Podruhé, když jsem se léčila již 3 týdny a praktický lékař mě odeslal k důkladnějšímu vyšetření na ORL, aby mi udělali rentgen dutin nebo výtěry z krku, opět jen letmá prohlídka a konstatování: "Antibiotika asi nechcete nebo chcete?" Po návratu se zprávou k praktickému lékaři tento nechápavě kroutil hlavou, neboť i přesto, že mi pak "doktor" Marek do zprávy zapsal nález v krku, neprovedl další odběry či výtěr z krku. Pokud máte možnost, najděte si jiného lékaře. Škoda, že na Poliklinice na Zahradníkové jiný ORL lékař není... Příště už sem ale nejdu, i kdybych měla jet přes půl města k jinému lékaři.

Nemohu proti panu doktorovi říci špatného slova. Byla jsem u něj dnes poprvé, hned s akutním problémem (cca týden zalehlé ucho a šelest). Do ordinace jsem vcházela trochu nejistá - jsem velká citlivka a už tak nějak jsem tušila, co mě čeká, navíc dosud mám před očima negativní zážitek z výplachu uší z dětství. Pan doktor asi poznal, že se trochu bojím, protože hned pohotově zareagoval - přívětivým hlasem se zeptal, co pro mě může udělat. Vysvětlila jsem mu, co mě trápí, on mile a citlivě odpověděl "podíváme se na to". Samotný výplach uší pak byl mnohem méně nepříjemný, než jsem čekala. Žádná bolest, příjemně teplá voda a v pěti minutách jsem měla ucho v pořádku bez zalehnutí, díky čemuž jsem zase normálně slyšela. To si pan doktor znovu ověřil větou "jak se cítíte?". Rychlý, šetrný a profesionální zásah, k tomu milá a hodná sestřička a téměř žádné čekání. Nemůžu než doporučit