Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
T
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Zahradníkova Jiný

Nejarogantnejsi doktor, ktereho jsem navstivil. Pristup k pacientovi je nelidsky, absolutni absence naslouchani, nenecha domluvit, prekrucoval, co jsem rekl o svem subjektivnim stavu, rekl, ze nema cas, cas jsou penize. Vyhnout se obloukem.

E
Umístění: Poliklinika Zahradníkova Jiný

Pan doktor je skvely!! I presto, ze jsem nebyla objednana, jako akutni pripad me vzal temer okamzite, byl moc vstricny, hodny, vsechno dobre vysvetlil a mel celkove moc mily a lidsky pristup. Pani sestricka take. Za me velka spokojenost.

Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Zahradníkova Zánět ucha

Za mě velká spokojenost, na to, že jsem nebyl objednán jsem čekal asi 10minut, vše vyřešeno, celkově dobrý přístup, budu se určitě vracet. Teda aspoň doufám, že to nebude moc často ????

K
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Zahradníkova Bolest uší

Navštívila jsem doktora s bolestí v uchu. Doktor byl odmereny, prohlídka trvala asi minutu, a to ze mam červené a natekle mandle úplně přešel. Dal mi kapky, které mi nezabraly a rekl, ze pokud to nezabere, mam navštívit svého doktora anebo jít k ortopedovi a kdyz by me zas něco bolelo, mam se objednat. Objednaci lhůta je týdenní. Kdyz me něco bolí, tak asi potřebuji ošetřit hned ne?

Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Zahradníkova Bolest v krku, rýma..

Pan doktor je důsledný a moc příjemný. S jeho sestřičkou (neskutečně vstřícnou) tvoří skvělý tým. Po mých zkušenostech s brněnskými lékaři, je u mě pan doktor jednička. Takže doporučuji všem, mimo výbornou zdravotní péči jako úžasnou přidanou hodnotu zakusíte i to, jak super je, když se o Vás lékař zajímá jako o člověka.

M
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Zahradníkova zalehlé ucho

Souhlasím se všemi názory, které se v hodnocení pana doktora objevují. S těmi pozitivními i negativními. Byla jsem u něj v průběhu pěti let několikrát. Z toho byl dvakrát jeho velmi vstřícný, vysvětloval mi postupu léčby, který byl až nadstandardní a účinný. Jindy byl zase jeho přístup zcela neúčastný, vyšetření bylo nešetrné, vůbec neposlouchal co mu říkám a bylo mi zřetelně dáváno najevo, že vlastně obtěžuji. Je škoda, že přístup k pacientovi je podle jeho nálady, protože ho jinak vnímám jako dobrého odborníka. Kdo se však setká s jeho arogantním chováním, určitě už jeho pomoc nevyhledá a najde si jiného lékaře.

P
Ověřeny pacient

U tohoto lékaře jsem byla 2x, pokaždé odeslaná praktickým lékařem. V obou případech jen naštvaný výraz a letmá prohlídka se závěrem: "Tak chcete antibiotika?" Omlouvám se, ale pokud se vás lékař zeptá, zda chcete nebo nechcete antibiotika, tak už je něco v nepořádku - neměl by to vědět spíše on nebo udělat potřebná vyšetření k tomu, aby věděl, zda ano či ne? Podruhé, když jsem se léčila již 3 týdny a praktický lékař mě odeslal k důkladnějšímu vyšetření na ORL, aby mi udělali rentgen dutin nebo výtěry z krku, opět jen letmá prohlídka a konstatování: "Antibiotika asi nechcete nebo chcete?" Po návratu se zprávou k praktickému lékaři tento nechápavě kroutil hlavou, neboť i přesto, že mi pak "doktor" Marek do zprávy zapsal nález v krku, neprovedl další odběry či výtěr z krku. Pokud máte možnost, najděte si jiného lékaře. Škoda, že na Poliklinice na Zahradníkové jiný ORL lékař není... Příště už sem ale nejdu, i kdybych měla jet přes půl města k jinému lékaři.

Ověřeny pacient

Nemohu proti panu doktorovi říci špatného slova. Byla jsem u něj dnes poprvé, hned s akutním problémem (cca týden zalehlé ucho a šelest). Do ordinace jsem vcházela trochu nejistá - jsem velká citlivka a už tak nějak jsem tušila, co mě čeká, navíc dosud mám před očima negativní zážitek z výplachu uší z dětství. Pan doktor asi poznal, že se trochu bojím, protože hned pohotově zareagoval - přívětivým hlasem se zeptal, co pro mě může udělat. Vysvětlila jsem mu, co mě trápí, on mile a citlivě odpověděl "podíváme se na to". Samotný výplach uší pak byl mnohem méně nepříjemný, než jsem čekala. Žádná bolest, příjemně teplá voda a v pěti minutách jsem měla ucho v pořádku bez zalehnutí, díky čemuž jsem zase normálně slyšela. To si pan doktor znovu ověřil větou "jak se cítíte?". Rychlý, šetrný a profesionální zásah, k tomu milá a hodná sestřička a téměř žádné čekání. Nemůžu než doporučit

J
Ověřeny pacient

Nepříjemné vystupování pana doktora. Zeptá-li se doktor pacienta, zda má něco vyšetřovat nebo léčit, už na tom není něco v pořádku. Dle mého názoru jedno z nejhorších vystupování lékaře, se kterým jsem se v životě setkal! Pokud pana doktora unavuje práce s lidmi, tak by možná měl uvažovat o změně profese. Zlatí jeho předchůdci na poliklinice.

R
Ověřeny pacient

Pan doktor se během mé přítomnosti v ordinaci nejdříve snažil asi se známým po telefonu nainstalovat program pro přehrávání videa na počítači, přičemž mne ignoroval a já jsem čekal a koukal na něho. Když se mu to po asi 8 minutách podařilo, pokračoval v mém případu.

Přišel jsem s váčkem v ústech, on mi potvrdil, že tam nic nevidí. Udělal ze mne hlup*ka, že nevím, kde jsou přesně mandle a že si to mám najít na Googlu, prý tam naleznu mnoho obrázků.

Následně mi u jiného lékaře váček diagnostikovali a odstranili.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti