MUDr.

Zubař, Chirurg

Kontaktní informace

• K
    Umístění: Poliklinika DobrovskéhoSlužby: extrakce zubu

Pan doktor je uzasny. Je to opravdu clovek na spravnem miste. Vse mi s klidnym hlasem vysvetlil. Odpovedel na vsechny moje otazky. Injekci ani trhani jsem vubec necitila. Behem 10 minut bylo po vsem. Nejlepsi. Doporucuji :-)

• Objednejte si návštěvu u lékaře v okolí

Zkušenosti a dovednosti

Poliklinika Dobrovského

Dobrovského 23, Brno-Královo Pole, 612 00 Brno, jihomoravský

Zavádění zubních implantátů

pin-iconCreated with Sketch.

Erpet Medical Centrum s.r.o.

Pštrossova 10, 11000 Praha, hl. město Praha

Zavádění zubních implantátů

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• K
      Umístění: Poliklinika DobrovskéhoSlužby: extrakce zubu

• V

Pan doktor je třída! Velice milý a vstřícný. Vše vysvětlí, tak že se není čeho obávat. Trhal mi všechny 4 osmičky. Horní rostly normálně, zákrok byl tak rychlý, že jsem cca za 5 min odcházela domů. Spodní byly horizontálně, ale i s tím si pan doktor poradil. Kdo se chystá na trhání k panu doktorovi, no stress ;)

• V

Nejlepší! Nejlepší! Nejlepší!!! Moc mu děkuji za jeho skvělý přístup k lidem, za jeho profesionalitu, preciznost, prostě za všechno!! Trhaní osmiček u něj jako procházka růžovou zahradou!!! Kéž by byli všichni zdravotníci jako on!! Se skvělou hodnou sestřičkou tvoří tým !!!! V.

• Dnes jsem byla na trhání zkažené horní sedmičky. Pan doktor všechno vysvětlil, celou dobu komentoval co dělá. Byl velmi příjemný, vysvětlil mi co a jak, a ujasnil mi jak se zotavením. Zodpověděl všechny mé otázky a to velmi jasně a srozumitelně. Strach ze zubařů díky němu o něco klesl. :) Přístupem pana doktora i sestřičky jsem byla velmi mile překvapená :)

• Pan doktor je zkušený specialista na svém místě. Prakticky bezbolestně v několika minutách mě "zbavil" všech osmiček. Zubařů se sice nebojím, ale k němu jsem šla s obavami (po vyslechnutí mnoha děsivých historek o extrakcích zubů moudrosti a komplikacích během i po zákroku), ale po první návštěvě a velice rychlém zotavení jsem byla stran druhého zákroku klidná. Byla to opravdu rychlovka, druhý den jsem normálně fungovala. Nikde není napsáno, že to tak musí mít každý, ale jisté je to, že pan doktor udělá vše pro to, aby průběj byl co nejhadší a zotavení co nejrychlejší. Vše co je třeba podrobně a pochopitelně vysvětlí. Moc díky.

• Take bych chtela pridat velmi pozitivni hodnoceni panu doktoru Boskovi. Od malicka se zubaru nesmirne bojim, protoze jsem mela hodne zubu vrtanych. Dnes jsem sla na vytrhnuti horni osmicky se strasnym strachem. Ale byla jsem moc mile prekvapena jak trhani dopadlo :-) Injekce na znecitliveni bolela vic nez vytrhnuti :-) Do peti minut (a to myslim bylo maximalne) byl zub venku. Pan doktor mi musel zub po vytrhnuti i ukazat, protoze jsem mu neverila, ze uz ho vytrh (neustale jsem se divala za zada, jestli si nedela legraci a zub jeste v ustech mam :-)). Take vse vysvetlil a odpovedel na me dotazy, i kdyz se mu v ordinaci dvere netrhnou. Kdyz jsem i cekala v cekarne, tak z jeho ordinace vychazela jedna pani a take mu moc dekovala. I za jejiho syna, ktery se do 29 let bal zubaru a po jeho navstevach uz se neboji :-) Vrele pana doktora doporucuji.

• Kdyby všichni zubaři byli takoví, nikdo by se jich nebál :-)
      Děkuji za skvělý přístup jak panu doktorovi, tak jeho milé sestřičce :-)

• je to zubařský Bůh. Ikdyž jsem velkej chlap, bál jsem se trhání 8 docela dost. Dvě už mám venku, ikdyž se s tou spodní hodně nadřel, tak jsem u něj byl docela v klidu. Ani potom nebyly žádné komplikace, tak ještě dvě a budu mít klid. Tomuhle zubaři klidně důvěřujte!

• Děkuji panu doktorovi a jeho sestřičce za velmi lidský přístup k pacientům. Před zákrokem, kterému jsem se několik let ze strachu úspěšně vyhýbala, mi sdělil, že se jedná o chirurgický zásah, ale nebudu cítit vůbec žádnou bolest a vysvětlil mi, jak bude probíhat. Dohodli jsme se, pokud to bude možné, že půjdou ven současně dvě osmičky, v průběhu mne klidným a tichým hlasem informoval o každém jednotlivém kroku, který bude následovat a 40 minut posezení v zubařském křesle proběhlo zcela bez bolesti i přes to, že spodní osmička byla schovaná v dásni, rostlá horizontálně do sedmičky. Mám ještě jednu osmičku čekatelku na vytažení a už teď vím, že tentokrát do ordinace nepůjdu jako na popravu  S tak profesionálním a současně empatickým přístupem na zubní chirurgii jsem se dosud nesetkala, moc děkuji a doporučuji všem

• P

Nejlepší, nejlepší, nejlepší! Kdo se bojí, doporučuji jít k němu. Pomalu ani nepoznáte, že zub už máte venku, už mám od něj vytrhnuté 3 osmičky, ještě mě čeká jedna a je jasný že půjdu k němu. Vytrhnutí trvalo 5 minut :). Doporučuji ho, všude kde můžu.