Marek Boška, zubař Brno

MUDr. Marek Boška

Zubař, Chirurg Více

Zavádění zubních implantátů

Pštrossova 10, Praha
Erpet Medical Centrum s.r.o.

Zavádění zubních implantátů

• zubní lékař - stomatolog
  • chirurgie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Dobrovského 23, Brno

Poliklinika Dobrovského

Pštrossova 10, Praha

Erpet Medical Centrum s.r.o.

Názory

Umístění: Poliklinika Dobrovského Jiný

Byla jsem u pana doktora Bošky v květnu a červnu 2021 na odstranění dvou osmiček, zákrok jsem odkládala snad dva roky, teď už vím, že bezdůvodně. Pan doktor i sestřička si mě okamžitě získali svým klidným vystupováním a profesionalitou. Zákrok proběhl v obou případech rychle a naprosto bezbolestně (přitom jeden zub byl silně poškozený kazem, objevila se u něj zánětlivá ložiska a hrozilo, že se zlomí v kořeni). Vzhledem k tomu, že mi bylo srozumitelně vysvětleno jak se o rány starat, abych se vyvarovala zánětu a jiným komplikacím, proběhla následná rekonvalescence na výbornou.

Umístění: Poliklinika Dobrovského Jiný

Na základě kladných recenzí na internetu jsem si pro extrakci osmičky vybrala pana doktora Bošku. Jeho přístup byl skvělý. Každý svůj krok vysvětlil, uklidňoval, přesně poradil, co dělat a nedělat po zákroku, prostě přístup na jedničku. Ještě mě čeká vytrhnutí dvou osmiček a k nikomu jinému, než k panu doktorovi nepůjdu. Klobouk dolů a velké doporučení.

Umístění: Poliklinika Dobrovského Jiný

Pan doktor je moc milý, všechno podrobně vysvětlí a také velmi šikovný, zákrok byl vzhledem k rozsahu rychlý.

Umístění: Poliklinika Dobrovského Jiný

U pana Bošky jsem si nechala trhat všechny osmičky. Jedna byla komplikovanějši zkrz chronický zánět hluboko v zubu. Pan doktor si s tim poradil rychle a bravůrně, opravdu profesionál. Moc děkuji.

Umístění: Poliklinika Dobrovského Jiný

Na doporučení kamaráda jsem si objednal extrakci osmiček právě u pana doktorka Boška. Profesionální přístup, špičková práce s pacientem, maximální zručnost. Samotný zákrok trval chvilinku a byl naprosto bez bolesti! Vše mi společně se skvělou sestřičkou vysvětlili. Máte-li tedy strach ze svých "originalních" osmiček, uvidíte sami, že veškeré obavy jsou u tohoto kvalitního dentisty zbytečné.

Umístění: Poliklinika Dobrovského Jiný

Byla jsem u pana doktora Bošky na trhání komplikované osmičky, jelikož svými kořeny jako v kleštích objímala ústní nerv. Poslali mne k panu doktorovi od klasického zubaře s tím, že to chce chirurga. Na prvotní konzultaci mi pan doktor hrozně mile empaticky a vstřícně všechno vysvětlil i možná rizika s tím spojená a na základě klasického rentgenu mne poslal ještě na ten 3D, aby přesně věděl pozici měkkých tkání a nervu vůči zubu. Zbývaly mi na vytrhnutí dvě osmičky. První byla bez komplikací tu vytrhl hned a na tu komplikovanější mne objednal až za cca půl roku, že se to nevyplatí honit a ať se v klidu zahojím než si budem dělat starosti s tou druhou. Po tom půl roce i s 3D rentgenem z kterého se zjistilo, že osmička nerv neobjímá nýbrž je na něm nalehlá se přistoupilo k vytrhnutí byl to boj. Pan doktor ale strašně hodnej citlivej jakoby ty útrapy prožíval se mnou při tom trhání přestávky empatie uklidňování (že tam fakt držela) tak po půl hodine se to nakonec podařilo. Opravdu profesionál na svém místě. Bohužel se dostavilo poškození nervu a otupělost brady a rtu po umrtvující injekci neodezněla. Pan doktor mě uklidnil doporučil mi Milgamu N na obnovu a ač jsem měla část pusy necitlivou do cca 5 měsíců se mi citlivost opět vrátila. Kdyby ten zub na nervu neležel, nestalo by se. Pan doktor nic špatně neudělal být to kdokoliv jiný nerv by mi natrhl a už bych neucítila v životě nic ani polibek blízký osoby. Takže panu doktorovi jsem neskonale vděčná a všema deseti doporučuji. Přála bych si víc takových doktorů a v jeho podání snad i víc osmiček k vytrhnutí! Byl úžasný hodný empatický pečlivý jak by si kdokoliv od doktora mohl přát. ***** 5/5

C
Umístění: Poliklinika Dobrovského Jiný

Went there for tooth extraction and it was absolutely brilliant. Both the doctor and the assistant were very nice. He explained every single step, which helps a lot understanding what is happening. I got very clear instructions in what to do and how to take care of my tooth. Super friendly, fast, painless. Definitely recommend. Plus the doctor spoke very clear and slow in Czech so I can understand. Thank you very much :)

Umístění: Poliklinika Dobrovského chirurgická extrakce zubu

Mám za sebou extrakci všech (4) osmiček. Můžu říct, že s takovým přístupem jsem se dosud nesetkal. Veškeré obavy byly pryč již během první návštěvy. Jinde už bych určitě s takovým zákrokem nešel!

Umístění: Poliklinika Dobrovského

U pana doktora Bošky jsem byl dvakrát na extrakci spodních osmiček. Obavy, které jsem před první návštěvou měl, pan doktor za chvíli rozptýlil klidným vysvětlením celého zákroku, možnými komplikacemi i radami, jak v takových případech postupovat. Samotné ošetření bylo v obou případech špičkové, bezbolestné a hlavně bez jakýchkoli komplikací. Již v den ošetření jsem mohl do zaměstnání. Rád jej doporučuji dále.

Umístění: Poliklinika Dobrovského 3x extrakce zubu moudrosti

Okolo extrakcí jsem slyšel mnoho nepříjemných zážitků. Když jsem tu pročítal komentáře, skoro jsem se až na první návštěvu těšil :) Recenze píši velmi zřídka. Nicméně, tentokrát by bylo velmi nefér se nepodělit. U pana doktora jsem byl třikrát v tomto roce na extrakci... Každý zub dostal trošku jiný zákrok a lečba probíhala rovněž jinak. Ale vždy tam byl jeden společný jmenovatel, neskutečný klid, všechny potřebné informace a špičková, čistá práce pana doktora Bošky. Mohu jedině a budu doporučovat. Tohle byla paráda. Děkuji Vám mnohokrát!!!

• zubní lékař - stomatolog
  • chirurgie