Pštrossova 10, Praha
Erpet Medical Centrum s.r.o. (mapa)

Dobrovského 23, Brno

Poliklinika Dobrovského

Pštrossova 10, Praha

Erpet Medical Centrum s.r.o.

Umístění: Poliklinika Dobrovského Extrakce 18

Opravdu prijemny a mily pan doktor. Po uklidneni meho strachu byla vrchni osmicka vytazena za asi 60 vterin, naprosto bezbolestne:)
Neni ceho se bat, je videt ze pan doktor je profesional.

Umístění: Poliklinika Dobrovského trhání osmičky

Pan doktor je úžasný, bála jsem se, ale díky jeho klidu a citlivému přístupu ze mně strach rychle opadl. Jak tu píší jiní, pan doktor vše vysvětlil.
Z návštěvy mám velmi velmi pozitivní dojem, už se skoro těším, až půjdu s druhou osmičkou =D

Umístění: Poliklinika Dobrovského stomatologická chirurgie

Pan doktor je skvely.Byla jsem u nej na trhani osmicky.Rekne vam co bude delat i jak se o ranu po vytrzeni mate starat.Zub byl vytrzeny rychle a bezbolestne.Super.

Umístění: Poliklinika Dobrovského Trhání osmiček

Pana doktora doporučuju absolutně všem co chtějí nechat vytrhnout osmičky. Sice vytrhne každou zvlášť, ale říká raději 4x s písničkou než jednou s brekem.
A já jsem moc ráda, že díky němu nepatřím do skupiny lidí s hororovým zážitkem z trhání.

Umístění: Poliklinika Dobrovského Vytržení osmičky

Pan doktor je opravdu profesionál na svém místě. Má skvělý přístup k pacietovi. I když jsem se zákroku bála, vše mi vysvětlil, na vše upozornil. Mohu vřele doporučit.

Umístění: Poliklinika Dobrovského Extrakce osmiček

Pana doktora vřele doporučuji, bojíte-li se trhání zubů. Jedná se o člověka na svém místě, který Vám každý krok dopředu vysvětlí. Byla jsem u něj celkem dvakrát s odstupem jednoho roku kvůli exktrakci osmiček a nemůžu si na nic stěžovat. Pokaždé bylo do pěti minut vše hotovo a šla jsem domů. Kéž by bylo takových lékařů více. K.

Umístění: Poliklinika Dobrovského Exktrakce osmicky

Perfektni prace, dokonaly lidsky a prosfesionalni pristup! A bezbolestna a okamzita extrakce osmicky! Moc dekuji a preji panu doktorovi vse nejlepsi!!!

C
Umístění: Poliklinika Dobrovského extrakce zubu

Nejlepsiiiii zubar na svete, je uzasnej, diky nemu mam uz pryc druhou osmicku a opet bezbolestne!! Nemam co vic dodat, nez jen, ze je to zubar na tom nejspravnejsim miste! Moc dekuji!!

Umístění: Poliklinika Dobrovského extrakce zubu

Pan doktor je uzasny. Je to opravdu clovek na spravnem miste. Vse mi s klidnym hlasem vysvetlil. Odpovedel na vsechny moje otazky. Injekci ani trhani jsem vubec necitila. Behem 10 minut bylo po vsem. Nejlepsi. Doporucuji :-)

Pan doktor je třída! Velice milý a vstřícný. Vše vysvětlí, tak že se není čeho obávat. Trhal mi všechny 4 osmičky. Horní rostly normálně, zákrok byl tak rychlý, že jsem cca za 5 min odcházela domů. Spodní byly horizontálně, ale i s tím si pan doktor poradil. Kdo se chystá na trhání k panu doktorovi, no stress ;)

• zubní lékař - stomatolog
  • chirurgie