Umístění: Poliklinika Dobrovského trhání osmičky

Pan doktor je úžasný, bála jsem se, ale díky jeho klidu a citlivému přístupu ze mně strach rychle opadl. Jak tu píší jiní, pan doktor vše vysvětlil.
Z návštěvy mám velmi velmi pozitivní dojem, už se skoro těším, až půjdu s druhou osmičkou =D

Pštrossova 10, Praha
Erpet Medical Centrum s.r.o. (mapa)

Umístění: Poliklinika Dobrovského stomatologická chirurgie

Pan doktor je skvely.Byla jsem u nej na trhani osmicky.Rekne vam co bude delat i jak se o ranu po vytrzeni mate starat.Zub byl vytrzeny rychle a bezbolestne.Super.

Umístění: Poliklinika Dobrovského Trhání osmiček

Pana doktora doporučuju absolutně všem co chtějí nechat vytrhnout osmičky. Sice vytrhne každou zvlášť, ale říká raději 4x s písničkou než jednou s brekem.
A já jsem moc ráda, že díky němu nepatřím do skupiny lidí s hororovým zážitkem z trhání.

Umístění: Poliklinika Dobrovského Vytržení osmičky

Pan doktor je opravdu profesionál na svém místě. Má skvělý přístup k pacietovi. I když jsem se zákroku bála, vše mi vysvětlil, na vše upozornil. Mohu vřele doporučit.

Umístění: Poliklinika Dobrovského Extrakce osmiček

Pana doktora vřele doporučuji, bojíte-li se trhání zubů. Jedná se o člověka na svém místě, který Vám každý krok dopředu vysvětlí. Byla jsem u něj celkem dvakrát s odstupem jednoho roku kvůli exktrakci osmiček a nemůžu si na nic stěžovat. Pokaždé bylo do pěti minut vše hotovo a šla jsem domů. Kéž by bylo takových lékařů více. K.

Umístění: Poliklinika Dobrovského Exktrakce osmicky

Perfektni prace, dokonaly lidsky a prosfesionalni pristup! A bezbolestna a okamzita extrakce osmicky! Moc dekuji a preji panu doktorovi vse nejlepsi!!!

C
Umístění: Poliklinika Dobrovského extrakce zubu

Nejlepsiiiii zubar na svete, je uzasnej, diky nemu mam uz pryc druhou osmicku a opet bezbolestne!! Nemam co vic dodat, nez jen, ze je to zubar na tom nejspravnejsim miste! Moc dekuji!!

Umístění: Poliklinika Dobrovského extrakce zubu

Pan doktor je uzasny. Je to opravdu clovek na spravnem miste. Vse mi s klidnym hlasem vysvetlil. Odpovedel na vsechny moje otazky. Injekci ani trhani jsem vubec necitila. Behem 10 minut bylo po vsem. Nejlepsi. Doporucuji :-)

Pan doktor je třída! Velice milý a vstřícný. Vše vysvětlí, tak že se není čeho obávat. Trhal mi všechny 4 osmičky. Horní rostly normálně, zákrok byl tak rychlý, že jsem cca za 5 min odcházela domů. Spodní byly horizontálně, ale i s tím si pan doktor poradil. Kdo se chystá na trhání k panu doktorovi, no stress ;)

Nejlepší! Nejlepší! Nejlepší!!! Moc mu děkuji za jeho skvělý přístup k lidem, za jeho profesionalitu, preciznost, prostě za všechno!! Trhaní osmiček u něj jako procházka růžovou zahradou!!! Kéž by byli všichni zdravotníci jako on!! Se skvělou hodnou sestřičkou tvoří tým !!!! V.

Dobrovského 23, Brno

Poliklinika Dobrovského

Cena není uvedená

Pštrossova 10, Praha

Erpet Medical Centrum s.r.o.

Cena není uvedená

Umístění: Poliklinika Dobrovského stomatologická chirurgie

Umístění: Poliklinika Dobrovského Trhání osmiček

Umístění: Poliklinika Dobrovského Vytržení osmičky

Umístění: Poliklinika Dobrovského Extrakce osmiček

Umístění: Poliklinika Dobrovského Exktrakce osmicky

C

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, rád bych se vás zeptal kolik si účtujete za zákroky jako je třeba ošetření zubního kazu a následné dodělání zubu. Popřípadě i další ceník vašich služeb.
    Děkuji.

MUDr. Marek Boška