Pštrossova 10, Praha
Erpet Medical Centrum s.r.o.

• zubní lékař - stomatolog
  • chirurgie

Dobrovského 23, Brno

Poliklinika Dobrovského

Pštrossova 10, Praha

Erpet Medical Centrum s.r.o.

C
Umístění: Poliklinika Dobrovského Jiný

Went there for tooth extraction and it was absolutely brilliant. Both the doctor and the assistant were very nice. He explained every single step, which helps a lot understanding what is happening. I got very clear instructions in what to do and how to take care of my tooth. Super friendly, fast, painless. Definitely recommend. Plus the doctor spoke very clear and slow in Czech so I can understand. Thank you very much :)

Umístění: Poliklinika Dobrovského chirurgická extrakce zubu

Mám za sebou extrakci všech (4) osmiček. Můžu říct, že s takovým přístupem jsem se dosud nesetkal. Veškeré obavy byly pryč již během první návštěvy. Jinde už bych určitě s takovým zákrokem nešel!

Umístění: Poliklinika Dobrovského

U pana doktora Bošky jsem byl dvakrát na extrakci spodních osmiček. Obavy, které jsem před první návštěvou měl, pan doktor za chvíli rozptýlil klidným vysvětlením celého zákroku, možnými komplikacemi i radami, jak v takových případech postupovat. Samotné ošetření bylo v obou případech špičkové, bezbolestné a hlavně bez jakýchkoli komplikací. Již v den ošetření jsem mohl do zaměstnání. Rád jej doporučuji dále.

Umístění: Poliklinika Dobrovského 3x extrakce zubu moudrosti

Okolo extrakcí jsem slyšel mnoho nepříjemných zážitků. Když jsem tu pročítal komentáře, skoro jsem se až na první návštěvu těšil :) Recenze píši velmi zřídka. Nicméně, tentokrát by bylo velmi nefér se nepodělit. U pana doktora jsem byl třikrát v tomto roce na extrakci... Každý zub dostal trošku jiný zákrok a lečba probíhala rovněž jinak. Ale vždy tam byl jeden společný jmenovatel, neskutečný klid, všechny potřebné informace a špičková, čistá práce pana doktora Bošky. Mohu jedině a budu doporučovat. Tohle byla paráda. Děkuji Vám mnohokrát!!!

Umístění: Poliklinika Dobrovského

Dnes jsem byla na extrakci dolní 8, kterou jsem měla zarostlou v dásni, rostla mi šikmo do sedmičky. Bála jsem se moc. Hlavně injekce, ale vše proběhlo bezbolestně, i ta injekce a to mě velice překvapilo. Jak už tu bylo zmíněno, pan doktor Boška je skvělej.

Umístění: Poliklinika Dobrovského extrakce zubu

Pan doktor Boška je skvělý doktor a milý člověk. Již jsem u něj byla podruhé s druhou osmičkou a vše bylo perfektní. Ze zkušenosti s první osmičkou už jsem se ani nebála, opět mi bylo vše skvěle vysvětleno a zákrok nebolel. Vřele doporučuji.

Umístění: Poliklinika Dobrovského Extrakce 18

Opravdu prijemny a mily pan doktor. Po uklidneni meho strachu byla vrchni osmicka vytazena za asi 60 vterin, naprosto bezbolestne:)
Neni ceho se bat, je videt ze pan doktor je profesional.

Umístění: Poliklinika Dobrovského trhání osmičky

Pan doktor je úžasný, bála jsem se, ale díky jeho klidu a citlivému přístupu ze mně strach rychle opadl. Jak tu píší jiní, pan doktor vše vysvětlil.
Z návštěvy mám velmi velmi pozitivní dojem, už se skoro těším, až půjdu s druhou osmičkou =D

Umístění: Poliklinika Dobrovského stomatologická chirurgie

Pan doktor je skvely.Byla jsem u nej na trhani osmicky.Rekne vam co bude delat i jak se o ranu po vytrzeni mate starat.Zub byl vytrzeny rychle a bezbolestne.Super.

Umístění: Poliklinika Dobrovského Trhání osmiček

Pana doktora doporučuju absolutně všem co chtějí nechat vytrhnout osmičky. Sice vytrhne každou zvlášť, ale říká raději 4x s písničkou než jednou s brekem.
A já jsem moc ráda, že díky němu nepatřím do skupiny lidí s hororovým zážitkem z trhání.

• zubní lékař - stomatolog
  • chirurgie