Zobrazit ostatní zubařů v okolí
Pštrossova 10, Praha
Erpet Medical Centrum s.r.o.

Zobrazit ostatní zubařů v okolí

Dobrovského 23, Brno

Cena není uvedená

Poliklinika Dobrovského

Pštrossova 10, Praha

Cena není uvedená

Erpet Medical Centrum s.r.o.

Umístění: Poliklinika Dobrovského chirurgická extrakce zubu

Mám za sebou extrakci všech (4) osmiček. Můžu říct, že s takovým přístupem jsem se dosud nesetkal. Veškeré obavy byly pryč již během první návštěvy. Jinde už bych určitě s takovým zákrokem nešel!

Umístění: Poliklinika Dobrovského

U pana doktora Bošky jsem byl dvakrát na extrakci spodních osmiček. Obavy, které jsem před první návštěvou měl, pan doktor za chvíli rozptýlil klidným vysvětlením celého zákroku, možnými komplikacemi i radami, jak v takových případech postupovat. Samotné ošetření bylo v obou případech špičkové, bezbolestné a hlavně bez jakýchkoli komplikací. Již v den ošetření jsem mohl do zaměstnání. Rád jej doporučuji dále.

Umístění: Poliklinika Dobrovského 3x extrakce zubu moudrosti

Okolo extrakcí jsem slyšel mnoho nepříjemných zážitků. Když jsem tu pročítal komentáře, skoro jsem se až na první návštěvu těšil :) Recenze píši velmi zřídka. Nicméně, tentokrát by bylo velmi nefér se nepodělit. U pana doktora jsem byl třikrát v tomto roce na extrakci... Každý zub dostal trošku jiný zákrok a lečba probíhala rovněž jinak. Ale vždy tam byl jeden společný jmenovatel, neskutečný klid, všechny potřebné informace a špičková, čistá práce pana doktora Bošky. Mohu jedině a budu doporučovat. Tohle byla paráda. Děkuji Vám mnohokrát!!!

Umístění: Poliklinika Dobrovského

Dnes jsem byla na extrakci dolní 8, kterou jsem měla zarostlou v dásni, rostla mi šikmo do sedmičky. Bála jsem se moc. Hlavně injekce, ale vše proběhlo bezbolestně, i ta injekce a to mě velice překvapilo. Jak už tu bylo zmíněno, pan doktor Boška je skvělej.

Umístění: Poliklinika Dobrovského extrakce zubu

Pan doktor Boška je skvělý doktor a milý člověk. Již jsem u něj byla podruhé s druhou osmičkou a vše bylo perfektní. Ze zkušenosti s první osmičkou už jsem se ani nebála, opět mi bylo vše skvěle vysvětleno a zákrok nebolel. Vřele doporučuji.

Umístění: Poliklinika Dobrovského Extrakce 18

Opravdu prijemny a mily pan doktor. Po uklidneni meho strachu byla vrchni osmicka vytazena za asi 60 vterin, naprosto bezbolestne:)
Neni ceho se bat, je videt ze pan doktor je profesional.

Umístění: Poliklinika Dobrovského trhání osmičky

Pan doktor je úžasný, bála jsem se, ale díky jeho klidu a citlivému přístupu ze mně strach rychle opadl. Jak tu píší jiní, pan doktor vše vysvětlil.
Z návštěvy mám velmi velmi pozitivní dojem, už se skoro těším, až půjdu s druhou osmičkou =D

Umístění: Poliklinika Dobrovského stomatologická chirurgie

Pan doktor je skvely.Byla jsem u nej na trhani osmicky.Rekne vam co bude delat i jak se o ranu po vytrzeni mate starat.Zub byl vytrzeny rychle a bezbolestne.Super.

Umístění: Poliklinika Dobrovského Trhání osmiček

Pana doktora doporučuju absolutně všem co chtějí nechat vytrhnout osmičky. Sice vytrhne každou zvlášť, ale říká raději 4x s písničkou než jednou s brekem.
A já jsem moc ráda, že díky němu nepatřím do skupiny lidí s hororovým zážitkem z trhání.

Umístění: Poliklinika Dobrovského Vytržení osmičky

Pan doktor je opravdu profesionál na svém místě. Má skvělý přístup k pacietovi. I když jsem se zákroku bála, vše mi vysvětlil, na vše upozornil. Mohu vřele doporučit.

• zubní lékař - stomatolog
  • chirurgie