Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Umístění: jiné místo

Pan doktor je jeden z nejlepších lékařů se kterými jsem měla tu čest se potkat. Podotýkám, že vzhledem k mému zdravotnímu stavu, jsem jich pár potkala. Neuvěřitelně empatický lékař, který odvedl svoji práci naprosto profesionálně. Děkuji za osobní přístup a za skvělou komunikaci i v osobním volném čase pomocí emailu. Pan doktor se na mě nikdy nevykašlal a zodpověděl veškeré mé dotazy. Takových jako vy by mělo být více a patří Vám mé obrovské díky!

Pan doktor Benes je nejen skvely odbornik, ale take hrozne fajn clovek po lidske strance. Prave u nej absolvuji lecbu pomoci Endobarrier a zatim velka spokojenost nejen z lecby, ale z celkoveho "no stress" pristupu s prijemnou davkou humoru. Takovych lidi bychom si meli vazit.

Absolvovala jsem u tohoto lékaře preventivní kolonoskopii v Sanatoriu Sv.Anny a to zcela náhodou, neboť paní primářka ke které jsme byla cíleně objednána nebyla přítomna. Vzhledem k tomu, že jsem zdravotník měla jsem z tohoto diagnostického výkonu obavy, pan doktor Beneš provedl výkon naprosto bravurně + nasální gastroskopii, doporučuji nejen toto zdravotnické zařízení, ale hlavně pana doktora Beneše všem, kdo mají obavu z těchto nepopulárních vyšetření. Bravo a ještě jednou díííky !!!! Jitka C.

Špičkový lékař!
Marek Beneš je nejen pro mě, ale i mou velkou rodinu i široké známé člověkem, který nám všem opravdu pomohl.
Je to vysoce schopný lekař, který dělá špičkovou medicínu, a má široké odborné znalosti z moderní medicíny, troufám si říci s velkým přesahem do jiných oborů.
Tento lékař má nejen můj obdiv z hlediska emptie a fantastického přístupu k pacientovi a mírou jeho všeobecné vzdělanosti, ale obdivujuji ho i jako člověka, které znám osobně od dětství.

C

Pan doktor Beneš je jedním z nejlepších lékařů, které jsem kdy potkala. Jediný, kdo mi byl ochoten pomoci ihned od vleklých problémů. Jediný, kdo mne nikdy neodmítne, přestože spousta mých problémů je od psychicky. Navíc je milý, pěkný a vše bere s nadhledem. Šťastní ti pacienti, kdo se s takovým lékařem setkají. Děkuji moc!!!!