MUDr. Marcela Zapletalová

Prostějov 1 adresa

Praktický lékař stomatolog
Mathonova 1/291, Prostějov

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Perfektní zubařka s naprosto lidským a milým přístupem. Jak k dětem tak dospělým. Citlivý a profesionální přístup.

Tak pozor na tuhle zubařku neumí dělat bílé plomby mě cpala pořád amalgány a tvrdila že bílou plombu nemůže dát a hle po změně zubaře vše jde i bílé plomby

Paní doktorka je velmi milá, když je nějaký problém, snaží se rychle vyhovět.Chodíme k ní s celou rodinou a všichni jsme s její prací velmi spokojeni. Je důsledná, pečlivá a snaží se o minimální bolestivost zákroku.

C

Paní doktorka mě téměř vynadala, že jsem přišel s bolestí v dásni, po rentgenu nic nenašla. Bolesti přetrvávaly a po měsíci, když jsem přišel znovu po její dovolené, mi řekla, že mám pod zubem absces (rentgenovala ještě dvakrát) a proč jsem prý nepřišel dřív. Nyní chodím k jinému lékaři, neboť mi toto jednání opravdu nevyhovuje

Hodnotím kladně odbornou práci zubní lékařky i sestřičky. Doporučuji.

Úžasná zubařka. Milá, pečlivá, důsledná. Vždycky jsem se zubařů bál, teď se na prohlídky skoro těším :)

Nejlepší stomatoložka.

Paní doktorka je šikovná, milá a citlivá. A taky moc hezká ;-)

Dobrá paní doktorka, chodíme k ní s celou rodinou. Vysvětlí mi co potřebuji a k dětem se chová velice mile.

Příjemná, velmi obětavá a ohledupná.