Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Preventivní prohlídky


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Léčené nemoci

  • onemocnění dásní
  • zubní kámen
  • zubní kaz
Zobrazit všechny léčené nemoci

Služby a ceník služeb

Preventivní prohlídky


Klatovská tř. 106, Plzeň

Cena není uvedená

ZUBNÍ CENTRUM KRONUSOVÁ s.r.o.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
16 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
P
Ověřeny pacient

Pravidelně docházím do zubní ordinace v Nýřanech a tímto bych chtěla poděkovat Mudr. Veronice Posekané za prováděnou kvalitní zubní péči a za její laskavý přístup k pacientovi. Stejně tak velký dík patří i sestřičce Zuzaně Rybářové. Jako většina pacientů přicházím s určitým neklidem, ale jakmile usednu do křesla, vše ze mě spadne a to díky klidu a pohodě, která v této ordinaci panuje. U paní doktorky i sestřičky je znát, že profesionální přístup k pacientovi je u nich na prvém místě. Jarmila Polická Bítov


E
Ověřeny pacient

Ke všemu bych se vyjadřoval jen superlativy. Navíc jsem rád, že paní doktorka i sestřička dělají svoji práci rády a dokonce s radostí a v přátelském prostředí.
Díky.


L
Ověřeny pacient

V zubním centru paní doktorky Kronusové navštěvuji MUDr. Petra Chrášťanského. Jsem velice spokojena s jeho vyšetřením, výkony, příjemným zjevem a vystupováním.


B
Ověřeny pacient

Jsem jejím pacientem už přes 15 let. Je to profesionálka, své práci rozumí, její kvalitní práce má velkou životnost. Je navíc milá, veselá, uměla si vybrat i dobrou sestru, se kterou je velmi dobře sehraná. Člověk ani nemá pocit, že je u zubaře


Nejlepší zubařka, jakou jsem kdy poznal.
Velice příjemná, milá a ochotná. Jestli mne kdy někdo naučil, jak se starat se o svůj chrup, tak to byla právě ona.
Za současný stav svých zubů vděčím jejímu svědomitému a preciznímu přístupu k práci a také tomu, že neustále drží krok s vývojem stomatologických materiálů a snaží se po předchozí konzultaci s pacientem použít na řešení jeho problémů vždy to nejlepší, co je na trhu dostupné.
Prostředí ordinace je čisté, útulné a laděné do uklidňujících barev. Umístění ordinace v rodinném cihlovém domě upraveném na zubní centrum navozuje v člověku při návštěvě pocit, že nejde k lékaři na zákrok či prohlídku, ale na příjemnou návštěvu.
Navíc se sesřičkou jsou dokonale sehrané - a to nejen pracovně, takže v ordinaci vládne vždy příjemá, až rodinná, atmosféra.
Rozhodně doporučuji!


Odbornice dobrá,ale nejdrahší doktorka v Plzni.


K
Ověřeny pacient

Vřele doporučuji všem kdo mají zájem pečovat o svůj chrup. Součástí praxe je i pracoviště dentální hygienistky, která mě konečně naučila správné čištění zubů. Ceny odpovídají poskytovanému servisu se vším komfortem.


M

Perfektní vybavení, přístup. Vše supr.


C

Nejlepší stomatolog u kterého jsme kdy byl. A ke všemu velice příjemná komunikace(se setrou obzvlášť)........


J

Díky paní doktorce jsem se odnaučila bát zubaře. Občas si tam vůbec nepřipadáte, že sedíte v zubařském křesle, dobrá nálada vás z něj odvede jinam. Ceny jsou teda vyšší než jinde, ale já jsem jinak zcela spokojená.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

Léčené nemoci

  • onemocnění dásní
  • zubní kámen
  • zubní kaz
Zobrazit všechny léčené nemoci