Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Ostatní služby


Klatovská tř. 106, Plzeň

ZUBNÍ CENTRUM KRONUSOVÁ s.r.o.

Zkušenosti

Léčené nemoci

  • Onemocnění dásní
  • Zubní kámen
  • Zubní kaz
Zobrazit všechny léčené nemoci

17 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Ověřený profil
Umístění: ZUBNÍ CENTRUM KRONUSOVÁ s.r.o. Jiný

Mohu paní doktoru vřele doporučit! Velmi profesionální, milý, uklidňující a pečlivý přístup a spojíte-li to ještě s úžasnou sestřičkou, tak máte recept na zlato! Opravdu si nepřipadáte jako u zubaře. Dnes jsem byl u ní na prvním zákroku a jako člověk co má (nyní už spíše měl) panickou hrůzu ze zubaře, tak mohu poprvé v životě říct, že se skutečně na další návštěvu těším.

P
Ověřený profil

Pravidelně docházím do zubní ordinace v Nýřanech a tímto bych chtěla poděkovat Mudr. Veronice Posekané za prováděnou kvalitní zubní péči a za její laskavý přístup k pacientovi. Stejně tak velký dík patří i sestřičce Zuzaně Rybářové. Jako většina pacientů přicházím s určitým neklidem, ale jakmile usednu do křesla, vše ze mě spadne a to díky klidu a pohodě, která v této ordinaci panuje. U paní doktorky i sestřičky je znát, že profesionální přístup k pacientovi je u nich na prvém místě. Jarmila Polická Bítov

E
Ověřený profil

Ke všemu bych se vyjadřoval jen superlativy. Navíc jsem rád, že paní doktorka i sestřička dělají svoji práci rády a dokonce s radostí a v přátelském prostředí.
Díky.


L
Ověřený profil

V zubním centru paní doktorky Kronusové navštěvuji MUDr. Petra Chrášťanského. Jsem velice spokojena s jeho vyšetřením, výkony, příjemným zjevem a vystupováním.


B
Ověřený profil

Jsem jejím pacientem už přes 15 let. Je to profesionálka, své práci rozumí, její kvalitní práce má velkou životnost. Je navíc milá, veselá, uměla si vybrat i dobrou sestru, se kterou je velmi dobře sehraná. Člověk ani nemá pocit, že je u zubaře


Nejlepší zubařka, jakou jsem kdy poznal.
Velice příjemná, milá a ochotná. Jestli mne kdy někdo naučil, jak se starat se o svůj chrup, tak to byla právě ona.
Za současný stav svých zubů vděčím jejímu svědomitému a preciznímu přístupu k práci a také tomu, že neustále drží krok s vývojem stomatologických materiálů a snaží se po předchozí konzultaci s pacientem použít na řešení jeho problémů vždy to nejlepší, co je na trhu dostupné.
Prostředí ordinace je čisté, útulné a laděné do uklidňujících barev. Umístění ordinace v rodinném cihlovém domě upraveném na zubní centrum navozuje v člověku při návštěvě pocit, že nejde k lékaři na zákrok či prohlídku, ale na příjemnou návštěvu.
Navíc se sesřičkou jsou dokonale sehrané - a to nejen pracovně, takže v ordinaci vládne vždy příjemá, až rodinná, atmosféra.
Rozhodně doporučuji!


Odbornice dobrá,ale nejdrahší doktorka v Plzni.


K
Ověřený profil

Vřele doporučuji všem kdo mají zájem pečovat o svůj chrup. Součástí praxe je i pracoviště dentální hygienistky, která mě konečně naučila správné čištění zubů. Ceny odpovídají poskytovanému servisu se vším komfortem.


M

Perfektní vybavení, přístup. Vše supr.


C

Nejlepší stomatolog u kterého jsme kdy byl. A ke všemu velice příjemná komunikace(se setrou obzvlášť)........


Došlo k chybě, zkuste to znovu