MUDr. Marcela Kolegarová

Židlochovice 1 adresa

Zubní lékařka
Masarykova 116, Židlochovice

Zatím absolutní spokojenost

Kvalita ja rozmnou cenu. Pani doktorka je vyborny stomatolog ktery vi jak a co udelat. Vzdycky prijemna a profesionalni. Velice doporucuji !

Manžel si paní doktorku nemohl vynachválit a tak i já s dětmi jsem k ní přešla a opravdu nelituji, s takovým lidským přístupem jsem se ještě u zubaře nesetkala. Je milá, vše před každým zákrokem vysvětlí, i děti, které se u jiných zubařů bály, se k ní vždy těší. Doporučuji všem!!!! Lenka a Petr G.

musím souhlasit s příspěvky.Vyzkoušel jsem pár zubařů,ale paní doktorka je prostě bezva.Nabídne alternativy,vysvětlí provede zákrok a ještě u toho je milá.Dávám palec nahoru :-)

je to nejlepsi doktorka v frydku mistku

Vystřídal jsme ,,pár,,zubařů,ale tady jsem maximálně spokojen.Jde vidět,že ví co dělá a dělá to dobře i její přístup k pacientům je lidsky profesionální.Je to prostě člověk na svém místě.

paníé doktorka kolegarová je prostě poklad, je to šikulka, která ví co dělá, dělá to více než dobře, rozhodně je super. nejlepší stomatolog, kterého znám.

Jedinečná,empatická,přívětivá,odborně více než zdatná,zodpověná,vtipná,mám pokračovat?Její práce prostě funguje.

OPRAVDU ZUBAŘ KTERÝ VÍ CO DELÁ MAXIMÁLNĚ SPOKOJEN VELICE ŠIKOVNÁ PANÍ DOKTORKA MÁM ZUBY UPLNĚ PERFEKTNÍ A RÁD TAM CHODÍM A VŽDY SE MOOOOC TĚŠÍM

Naprosto báječná!!!