Vše OK, profesionální, zkušená, empatická, "nezdržuji".
V ordinaci "jsou jen pro mne", lékařka i sestra. Příjemné prostředí.
Milena Krejčů

Paní doktorka je sice nekompromisní, ale zároveň dokáže pomoci a poradit (i když nekompromisním způsobem) a to asi na lidi platí - já osobně jsem na její dost tvrdé rady (nejdříve jsem byl z toho pěkně napruzelý, ale teď již vím o co jí šlo) jsem zhubl ze 165Kg , zatím na 109Kg a klidně se podělím o zkušenosti (mirekberanek@seznam.cz)
- nechci za to nic,
První počátek byl od právě této paní Doktorky....Děkuji

Od paní doktorky jsem já i členové mé rodiny, odešla, právě z důvodu, že jsme si připadali jako směšní simulanti, kterým vlastně nic není, i když jsme se tam každý z nás objevili tak 2-3x do roka, když už jsme problém nezvládli samoléčbou. Paní doktorka vítá pacienta s ironickým úsměvem. který říká: Tak s jakou kravinou přicházíš tentokrát?.. Doktorčin pohled do krku ze vzdálenosti jednoho metru, byl groteskní,... asi se nechtěla nakazit. Dodnes, když někomu z nás začne být zle, radíme si po vzoru paní doktorky: tak si kup nějaký vitámíny a priesnitz na krk...

S paní doktorkou jsem moc spokojená je vstřícná, milá, ochotná a hlavně - nikdy nic nezanedbá. Také setřička, která u paní doktorky pracuje je velmi milá a "bezbolestně" aplikuje injekce. Je opravdu šikovná. Jsem s paní doktorkou nadmíru spokojená, neměnila bych.

S pani doktorkou jsem spokojená je velmi milá a nesouhlasím s tím že by to vypadalo jako by ji pacient obtěžoval. Jediné s čím jsem zatím měla jednou problém bylo že když jsem zrovna měla dvakrát problém tak byla pryč na školení, ale to byla asi jen náhoda.

Paní doktorka je velmi vstřícná, milá a profesionální. S hodnoceními, že si někteří připadali jako že obtěžují, tak nemohu v žádném případě souhlasit.
Například je to moje první praktická lékařka, u které si nemusím vymýšlet horečku (na horečky netrpím), aby mi věřila, že je mi opravdu zle. Také mne vždy přemlouvá, abych ještě zůstala doma, pokud vidí, že nejsem úplně fit.

K pani doktorke chodím už 4 roky a hoci som sa presťahovala na druhý koniec Prahy, praktického lekára určite meniť nebudem. Vždy je ochotná a ústretová, a keď to bolo nutné ihneď ma odoslala k špecialistovi-čo nie je vec bežná, lebo niektorí lekári, na vás radšej budú skúšať čo zabere alebo čakajú na neviem čo... Určite doporučujem a nechápem negatívne komentáre.

Pakliže máte problém s touto paní doktorkou, máte problémy zřejmě i sami se sebou, pokud nezvládáte vlastní emoce a své pocity nejste schopni druhému sdělit, není ani on povinován se k Vám chovat tak, jak si přejete.
Ivana

Výborná paní doktorka. S mojí předchozí doktorkou se to nedá vůbec srovnat. Souhlasím s tím, že příliš nevysvětluje, ale to je řeč o chřipkách, kde taky vysvětlování netřeba - při vážném onemocnění byl její přístup doslova perfektní, udělala opravdu moc proto, aby nám pomohla a pocit, že obtěžuji, mívám spíš já, než naopak. A kdykoliv je třeba, paní doktorka pošle ke specialistovi, tohle bohužel běžné taky není. Děkuji!

Přidávám se k těm negativním názorům, také si skoro pokaždé u paní doktorky připadám jako simulantka, i když sama k doktorům nerada a málo chodím. Má chladný přístup k pacientům a moc toho nenamluví (alespoň to tak navenek vypadá).