Marcela Dubská, zubař Ústí nad Labem

U Vlečky 6, Ústí nad Labem
Ord. praktického lékaře stomatologa

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více

Pro ty kteri maji strach z stomatologa, je tato mila pani doktorka idealni.

Tem, kteri ale maji starost o svuj chrup ji nedoporucuji. V Usti nad Labem je nejeden mnohem duslednejsi profesional.

Dubska neni dobra volba pokud chcete mit zdrave zuby a dutinu ustni...

Narozdíl od doktorky Syrovátkové je ta nejlepší! Doporučuji, pokud nechcete přijít o zuby a být v péči odborníka!

Paní doktorka je velmi příjemná a vynikajíjí, nikdy mě neodmítla a dala zuby dohromady. Doporučuji:)

Vždy milá, usměvavá, zkušená, příjemná a citlivá PANÍ DOKTORKA. Na pravidelné kontroly jezdíme celá rodina a paní doktorku máme moc rádi. Před každým zákrokem vysvětlí postup. Máme k ní velikou důvěru.
Se sestřičkou, která je také velice milá, tvoří sehraný tým. Za vše moc děkujeme a vřele doporučujeme Bárovi

Vždy velmi příjemná a hodná lékařka, velice zkušená,citlivá a ohleduplná. Pokaždé vysvětlí postup zákroku,který bude vykonávat. Na kontroly jezdíme celá rodina a paní doktorku máme moc rádi. Se sestřičkou , která je také velmi milá, tvoří opravdu sehraný tým. Lepší tým jsme si nemohli přát Martina, Tomáš, Terezka a Aleš Bárovi

F

Tato zubařka vůbec neumí udělat plomby, všechny mi v krátkém čase vypadaly. Postupně mi takhle odvrtala polovinu zubů, až mi z nich nezbylo nic. Velice lituji, že jsem se touto "lékařkou" kdy setkal, ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI!!!

Paní doktorka je "Paní doktorka",milá,ohleduplná,lidská,usměvavá,vždy každý zákrok vysvětlí,poradí a je důsledná.Jezdíme na prohlídky celá rodina a naše dcery se od útlého věku zubaře nikdy nebály.Sestřička je také moc milá,takže můžeme všem jen doporučit...Moc chválíme a děkujeme za vše....

Nejlepší zubařka jakou jsem poznala. Velmi milá, vstřícná, ochotná, chápavá, vždy vysvětlí předem zákrok. K ní se vůbec nebojím a neměnila bych. Sestřička je rovněž velice příjemná a jsou s paní doktorkou sehraný tým.

Opavdu moc skvělá zubařka nevyměnila bych jí nikdy za jinou,hlavně moc citlivá a hodná a sestřička také.

Nepoznala jsem lepší zubařku!!A sestřička je také úžasná, a hlavně obě velice vstřícné....