Ord. praktického lékaře stomatologa
Za humny 650, Trmice

K paní doktorce jsem docházela povinně se školou už je to 15 let, pak jsem u ní chtěla zůstat jako pacient, ale trochu mě ke konci zklamala. Myslela jsem si, že mi ošetří zuby-vyvrtá kazy, ale ona mě začala učit dentální hygieně, ale kazy mi neošetřila. Jednou ještě přidala hlášku, hlavně, že mám na červeno obarvené vlasy, ale neumím si čistit zuby. To se mě hodně doktlo. Jednou jsem měla hluboký kaz v zubu, prosila jsem ji o injekci, kterou mi nedala. Od té doby jsem opravdu mnoho let nebyla u zubaře, poněvadž jsem se bála, že nedostanu injekci a také toho, že uslyším nějaké komenty o tom, že si neumím čistit zuby. Naštěstí dneska už mám zuby v pořádku, ale tehdy mě to od paní doktorky hodně mrzelo, Jistě i proto, že vím, že to není špatná zubařka.

S paní doktorkou jsem pracovala v Bílině začátkem 90.let a moc ráda na ní vzpomínám.Byla příjemná na nás sestřičky i pacienty.Zdravím do Trmic.Zdenka Bednaříková,Bílina

Paní doktorka je moc šikovná, milá a ochotná.

K dětem je pani doktorka vstřícná a i její kolektiv, vše vysvětluje - dospělému někdy až dost. Jen to prostředí je dost děsné a neútulné. Jinak doporučuji.Nevýhoda - Objednací lhůty ujdou jak kdy, někdy i když jste objednaní na určitou hod. tak se to dost posouvá.