Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 1 Více

Umístění: ReproGenesis a.s. Jiný

Naprostý profesionál a skvělý člověk. Odborník, empatický, nadstandardní přístup.

Umístění: ReproGenesis a.s. Jiný

Dr. Štelcl je jeden z nejlepších repro-lékařů v Brně. Nad to je faaakt neskutečně milý, vtipný, pozorný, vše vysvětlí, uklidní, povzbudí. Jde mu dobro pacientek - ne o prachy pro kliniku. Jsem neskuteně ráda, že jsme si s mužem vybrali jeho. Kdyby mi to nebylo blbý, je to ten typ chlápka, se kterým klidně zajdete na pivo.

Umístění: ReproGenesis a.s. Jiný

S panem doktorem Marcelem mám pozitivní zkušenost. Věnoval mi svůj čas a snažil se mi pomoci vyřešit moje menstruační problémy jinak než prášky, což bylo moje přání. Tedy hledal příčinu problému! za což mu dávám velké plus.

Umístění: ReproGenesis a.s. Jiný

Top lekár, vďaka ktorému máme po 7rokoch zúfalstva, beznádeje doma krásnu dcérku, a chystáme sa pre súrodenca

Nejlepsi, uzasny, mily, uvazujici, spolehlivý, empaticky,se srdickem na správném miste, ktery rozzaril spolecne
se skvělým týmem nas domov nadhernou dcerou po letech zoufalství a beznadeje. Nikdy nezapomeneme a to prichazejici stesti slo jak po masle! Prejeme panu doktorovi spoustu stesti, pracovnich uspechu, stastne zmenenych osudu svych klientu a radost z prace a z možnosti pomahat druhym. Dekujeme Jahudci

Nejlepší doktor se skvělým přístupem k pacientkám. Nemohu jinak než vřele doporučit. Poprvé jsem tam šla vystrašená a po chvilce jsem zjistila, že nemám proč, je naprosto úžasný.

Dobrý lékař. Příjemné vystupování, osobní kontakt a zájem. Díky němu jsem sice předčasně, ale do nosila dítě.

Mladý, vtipný, vynikající lékař. Vřele doporučuji.