Marcel Milerski, praktický lékař Havířov

MUDr. Marcel Milerski

Praktický lékař

Kochova 2/1227, Havířov
MUDr. Milerski PL, s.r.o.

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 1 Více

Umístění: MUDr. Milerski PL, s.r.o. Jiný

Pana doktora nenavštěvuji moc dlouho, ale i za tu dobu mohu potvrdit vše co tady bylo již dříve zmíněno. Pan doktor je profesionál a dokáže skvěle poradit s každým problémem. V ordinaci se vždy cítím velmi příjemně.
Samozřejmě také musím pochválit paní sestřičku která je velmi příjemná.
I když návštěvy doktora nejsou nic příjemného, zde je to skoro vždy opakem.

Nejlepší z nejlepších, - jak profesionalitou, tak lidským přístupem k pacientům.. Sestřička úžasná, milá, vstřícná...

Výraz domácí lékař znám jen z vyprávění nebo z televize.Vím, že pacienti si těchto lékařů vážili.Po každé návštěvě si připadám,jako by pan doktor Milerský k nim patřil. Výběr sestřičky jen potvrzuje profesionální a lidský přístup k pacientům.Josef K.

F

Já osobně jsem velmi spokojen s lidským i profesionálním přístupem pana doktora k pacientům i s moc milou a přívětivou sestřičkou.
František Salajka

Naprostá spokojenost s přístupem a ochotou.

Vstřícný lékař s příjemným chováním a zájmem o léčbu.

Nejlepší doktor jakého znám. Milý, ochotný a ví co dělá. Super lékař, rozhodně bych neměnila.

VELMI DOBRÝ LÉKAŘ S VELKÝMI SKUŠENOSTMA A OPRAVDOVÝM CITĚNÍM S PACIENTEM
MOHU JEN DOPORUČIT
BURDEK KAREL

Já jsem několik let chodila k mamince pana doktora.Jetli je tak příjemný jako ona, vřele doporučuji. Byla nejlepší lékař, kterého jsem měla. V ordinaci jsem se cítila velice příjemně, i sestřička velice příjemná.Škoda, že jsem se odstěhovala.

Do této ordinace chodím jíž 15.let.Nejprve k paní doktorce a posléze k panu doktorovi.Vždy jsem tady byl spokojený,jak s ochotou,tak s přístupem k pacientovi.Mohu jen doporučit a přát si více takových lékařů.