MUDr. Magdalena Syrovátková

Zubař Více

Ústí nad Labem 1 adresa

Ord. praktického lékaře stomatologa
Masarykova 2431/94, Ústí nad Labem

K paní doktorce jsem dostal ve chvíli kdy mi prask zub a potřeboval jsem ho spravit před cestou do zahraničí. Jak jsem byl rád, že mě někdo vzal asi 3 dny před vánocemi. V tu chvíli jsem neměl čas si najít recenze. Ano paní doktorka mě ošetřila, nechala si udělat rentgen a po novém roce jsem se měl přijít ukázat na výměnu vložky. Od té doby jsem tam chodil co každých cca 10-14 dní až jsem si na pravidelné návštěvy zvykl, s tím že to je přeci potřeba, když léčíme ten zub. A to by asi spolu s krátkými čekacími lhůtamy bylo jediné pozitivum. Musím souhlasit s poměrně vulgárním vyjadřováním (což by mi až tak nevadilo-každý je jiný) pokud chodíte k někomu kdo se o Vás špičkově stará. Co mi přišlo divné, že mi začala vyměňovat plombu za plombou s komentářem "to je hrozný, kolik máte kazů a kdo Vám to dělal, to je hrůza, to je hrůza". Sedíte v křesle a jste rád, že Vám někdo dobře poradí. Né? Za čas užmi to přišlo opravdu divné, že pořád vrtáme a vrtáme a uděláme tuhle plombičku a támletu... za 600kč-protože to jsou nejlepší švédské plomby. A ještě jedna anomálie se Vám tu může stát. Po každé návštěvě jsem byl vyzván "pojďte se mnou" a doslova jsem musel korzovat po chodníku a poslouchat asi 5x za sebou stejné otázky a stejné příběhy na stejné ulici. Mám úctu ke starším lidem a navíc i k člověku který se Vám "hrabe v puse", ale už po páté jsem návštěvě jsem to odmítl z důvodů že nekouříma nemám čas chodit po chodníku. Byl jsem přemlouván abych aspoň zajel s paní doktorkou na nákup, že něco nutně potřebuje. Tak jsem tedy i ze zvědavosti souhlasil a čeka co to bude. jeli jsme do kauflandu pro mléko. Vzhledem k tomu, že jsem si na zubaře vyčlenil vždy aspoň hodinu a zákrok trval někdy 5 min, mi to až tak nevadilo, ale když se vyžadování procházek opakovalo stále a stále, řekl jsem si dost. Jsem klient a ne nějaký společník pro kuřácké procházky před poliklinikou. Sestry je mi líto, nemá jednoduchý život. Takže kdo máte dost času na procházky, chcete si s paní doktorkou nakoupit, nevadí vám komentáře "ty vo.e, to je díra jak do p.dele", nechcete dlouho čekat v čekárně, chcete mít pusu plnou švédkých plomb za 600,- kdy za odměnu dostanete kafe, je pro Vás paní doktorka dobrá volba. Dnes jsem byl po roce u jiné zubařky a ta se radši ke stylu práce paní zubařky Syrovátkové nechtěla vyjadřovat.

Chodila jsem k p.doktorce přes rok a převrtala mi celou pusu...před nástupem k ní jsem nechodila k zubaři z důvodu stěhování cca 3 roky,tak jsem p.doktorce naivně věřila a platila a platila...pak už mi ale začalo být divné,že mi vrtá nějak dokola zuby a nemohu se dostat ke konci a od p.doktorky odešla z důvodu stěhování a jsem ráda...Čekací doby byli opravdu krátké a ke konci mých návštěv se zkracovali objednávací časy a dokonce mi i několikrát p.doktorka volala ať přijdu i dříve...Jinak vulgární chování nebylo neobvyklé,ale nikdy nebyla hrubá přímo ke mně...

Prosím Vás, kteří mají špatnou zkušenost s paní Syrovátkovou, ať napíší na email: Stiznost-Syrovatkova@seznam.cz
Chtěl bych podat na paní zubařku stížnost na lékařskou komoru, ale samotný nic nezmůžu.
Proto bych rád nějaké reakce od nespokojených pacientů. Když nás bude víc, máme větší šanci.
Už mám jinou zubařku.
Paní zubařka Syrovátková mi totálně zničila jeden zub vepředu a další tři zbytečně rozvrtala. A mimo jiné mě stačila oškubat jako většinu z vás.
Její jednání je srovnatelné s řeznickým psem. Po nějaké době jsem si nechal vyjet od pojišťovny úkony, které na mě paní Syrovátková napsala a nestačil jsem se divit. Divím se sestře, že u ní pořád pracuje - myslím, že bude posuzována jako spolupachatel, protože nějakou praxi v oboru má a nezabrání paní zubařce.
Paní doktorka Syrovátková umí akorát hulit před Ústeckou poliklinikou a říká neskutečné kraviny. Při jednou rozhovoru s ní jsem myslel, že je pomatená. Dozvěděl jsem se, že během tří let od paní zubařky odešla cca polovina pacientů. Hádejte proč?!

U pani doktorky jsem byla zhruba 3 roky a pote,co mi kvuli ni vytrhli na Bukove dalsi z jejich povedene osetrenych zubu jsem si rekla,ze uz toto neni normalni..je mi 28 let a diky pani doktorce jsem prisla o 3 zuby,ktere si myslim mohli byt zachraneny,kdyby se jim pani doktorka venovala tak,jak mela..Jeden zub mi rozdelala a pres rok ho nechala,mezi tim se pustila do dalsiho,az se mi ten prvni uplne pri jidle vylomil a musel ven a o ostatnich ani nemluvim..Sestricka byla fajn,kolikrat ji i rikala,at mi neco udela,at to neodklada,to je ale asi to jedine co bych rekla jako pozitivni u p.doktorky Syrovatkove..Jeji pristup k vam jako k pacientovi byl katastrofalni a o vyrazech behem zakroku je take skoda slov..A to nemluvim o penezich,kterych ze me vytahala a ostatni mi rikali,ze jsem blazen,jak tolik muzu u ni platit,ze oni neplati,proto mi to nedalo a presla jsem a neda se to srovnat..Pristup,zakrok a vse okolo co k tomu patri je nesrovnatelny :-) Jeste mi prislo,ze ona se vyzivala ve vasi bolesti..No hruza,nikoho bych k ni nikdy nedoporucila!!!

K této zubařce jsem chodil cca 2 roky. Už od začátku jsem chtěl udělat můstek. Prý není problém - jen se musí ošetřit zuby okolo. Nejsem zubař a tak jsem to vzal. Vzal, ale jen do té doby, než mi byly vrtány zuby úplně na druhé straně. K zubařce jsem chodil vcelku často (cca co tři měsíce) a vždy byla při "práci" použita vrtačka. Přijde mi tedy vcelku zvláštní, že si zubařka nevšimla zubu, se kterým jsem musel na pohotovost, aby mi ho vytrhli. Jsem laik, ale řekl bych, že se zub nezkazí v rozmezí dvou, tří měsíců tak, aby byl vytržen... Od pani Syrovátkové jsem přecházel ke své nové paní zubařce a musel jsem na pojišťovnu pro výpis. U nové zubařky jsem musel na prohlídku čekat půl roku, protože jsem měl od pani Syrovátkové naposledy vykázanou preventivní prohlídku a přitom jsem platil 30 kč. Já myslel, že se za preventivky neplatí??? Že by malá domu? Na cigárka dobrý...
Mimochodem: přechod k mé nynější zubařce, byl jako kdybych šel spát v roce cca 1973 a probudil se v roce 2012... ( jednáním, přístupem a vybavením - prostě nebe a dudy )
P.S.: v Entadent momentálně nabírají nové pacienty

X

Dobrý den, prosím všechny kteří mají nějakou špatnou zkušenost s Mudr. Syrovátkovou, aby se ozvali na můj email: stiznost@atlas.cz. Jsem přesvědčen, že paní doktorka odvrtává zdravé zuby - viz další příspěvky, a nehodlám to tak nechat!!! Toto jí přece nemůže projít!!!

Lenka St.: „Pokud překonáte její s vérázný přístup, pak budete mít tu nejlepší péči, zuby spravené a nestane se Vám, aby Vám plomba vypadla, její práce je vysoce kvalitní!“
x x x
Pavel Ústí: „Rychlé obědnací doby bez žádného čekání v čekárně.Vyjde vám vstříc.Tato doktorka mě pomohla překonat hrůzu ze zubařů.Dobře se s ní pokecá a se sestřičkou také.Žádně poplatky za vložky a návštěvy.Líbí se mi jakej má přístup k pacientům.Takovej nevšední ale pak z vás opadne stres.Bezbolestné zákroky.“
x x x
Nevím, proč tyto dva příspěvky tvrdí něco, co není pravdou. Od této lékařky jsem odešel z důvodu nespokojenosti s její prací. Dlouhé čekání i přestože docházka byla na stanovený čas. Nekvalitní práce. Použití materiálu, který jsem nechtěl. Sdělení ceny až po výkonu. A v neposlední řadě vyúčtování výkonů na ZP, které se nemohly uskutečnit, protože v té době jsem již byl v péči jiného stomatologa. Stejnou zkušenost, ba horší (zbytečná ztráta zubu), mají členové mé rodiny. Všichni již máme jiné lékaře. Absolutně tuto lékařku nedoporučuji.

Názory výše můžu jenom potvrdit, objevila mi kazy na osmičkách, které mi v té době čerstvě vyrostly. Její jediná slova byla prakticky : "honem" a "rychle", když křičela na svojí sestřičku, aby jí tu zubní výplň podávala. Chudák holka. Zákrok vůbec nekomentovala, nevěděl jsem, jaký bude její další krok. Mě neustále peskovala, ať sedím rovně, ať si přidržuji to či ono, připadal jsem si jako malé dítě, co se ani neumí vysmrkat. Vypadalo to, že akorát spěchá a o pacienta jí nejde. Odstrašující přiklad.