Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Paní doktorka je anděl na zemi.
4 roky trpím podivnou alergii. Odpověď ode všech byly léky, které na mě fungovali jen částečně.
Paní doktorka mě vyslechla od začátku do konce. Na rozdíl od jiných specialistů, kteří si do práce málokdy nechávají povídat, vyslechla všechny mé subjektivní postřehy a i podle nich upravila další testování a léčbu.
Dostat žádanku na dodatečné vyšetření, nebo rozšířené testy nebyl nikdy problém.

Hodnotím paní doktorku deseti hvězdičkami z pěti, protože mi pomohla jako nikdo před ní.
Děkuju!

Konečně někdo, kdo mi pomohl od obtíží. Naprosto profesionální přístup, navíc je paní doktorka velice příjemný člověk, kterému můžete říct opravdu cokoliv. Po předchozí negativní zkušenosti s nejmenovanou lékařkou z Troilové ulice jsem měla přímo psychickou ujmu řešit své astmatické a alergické potíže, nyní jsem ale opět konečně šťástná a spokojená a bez obtíží se mi žije skvěle. Paní doktorka se snaží zvolit pro vás tu nejlepší možnou léčbu, necpe do vás hned kortikoidy a šmitec (jako většina alergologů), absolvujete širší krevní vyšetření (což jsem jinde předtím taky nezažila, že by mi brali krev). Jsem moc spokojená a rozhodně můžu doporučit. Nechápu, jakto že jsem první kdo píše komentář. :)