Privátní zubní ordinace
Josefa Jungmanna 1575, Nový Bydžov

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 1 Více

Umístění: Privátní zubní ordinace Jiný

příjemný pan doktor i sestra, spokojenost, doporučuji

Umístění: Privátní zubní ordinace

Za mě vynikající stomatolog příjemný i paní i sestra zlatá žena. To že si tu někdo stěžuje že dlouho čekal tak asi ještě nebyl na chirurgii v JC tam je to mazec třeba i 4 hodiny tak že nějaká hodinka je úplně normální zaplať pánbůh že tu je

Jeho přístup mne znechutil k němu vůbec chodit... i přes to, že mne objedná třeba na osmou hodinu... přijde až tak v půl deváté, dalších půl hodiny je slyšet cinkání hrníčků, pak bere zřejmě své známé a i když jsem objednaný tak tam v čekárně tvrdnu dvě hodiny... Jednou jsem přišel s bolestmi, a bylo mi řečeno "Dnes tu mám moc lidí na to není čas" a jen mi něco obrousil úplně na druhé straně... od té doby jsem se u něj neukázal :(

Doporučuji nejen já ale i celá moje rodinka

To záporné hodnocení píšou nějaký magoři,který tomu vůbec nerozumí. Jako stomatolog je fakt dobrej!

U tohoto lékaře je celá naše rodina a jsme službami nadšeni :-)

ok, dobrý.

je to nejlepší zubař na světě

Je to velmi dobrý lékař, ačkoliv mám ze zubařů fobii, tento jako jeden z mála se mi snaží vysvětlit co bude dělat a zákrok dělá tak že to bolí opravdu minimálně.

Výborný přístup k pacientům, vysvětlí co a proč bude dělat. Chodím k panu doktorovi pravidelně 2x ročně na preventivní prohlídku a ošetření nikdy moc nebolelo. Co velice pozitivně hodnotím,je moderně vybavená ordinace.