přijímá nové pacienty

Fyzioterapeut Více

Praha 1 adresa

Odhadovaná doba odpovědi:
    Hviezdoslavova 1600/6, Praha 4, Praha

!DŮLEŽITÉ SDĚLENÍ! Pokud jste objednaným pacientem a nemáte trvalé bydliště v Praze, vytiskněte si prosím před svou cestou k nám FORMULÁŘ PRO CESTY MIMO OKRES a vyplňte jej. Zde odkazy ke zkopírování: https://www.mvcr.cz/soubor/formular-pro-cesty-mimo-okres-vzor-pdf.aspx A ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ: https://www.mvcr.cz/soubor/cestne-prohlaseni-vzor-pdf.aspx

• Adresa

1 200 Kč

Od 120 Kč

1 200 Kč

Poliklinika Litochleby

Cílem terapie v mé ordinaci je najít zdroj bolesti, efektivně jej léčit a odstranit během několika málo návštěv. Součástí terapie je podrobné vysvětle...

Ukončené školy

• Fakulta tělovýchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze (Praha, 2009)

Ceny ZnamyLekar.cz

• fyzioterapeut

Stáže

• Ústřední vojenská nemocnice, Praha (2012)
    • Nemocnice Svaté Anny, Brno (2013)
    • McKenzie Institute Czech Republic ( Eva Nováková) , Praha (2013, 2015)
    Zobrazit více

Certifikáty

Fotografie

Znalost jazyků

• Angličtina

Publikace a články

Publikace (3)

Umístění: Poliklinika Litochleby fyzioterapeutická konzultace

Příjemný přístup zaměřený na problém. Užitečné rady

Umístění: Poliklinika Litochleby fyzioterapeutická konzultace

Velmi vstřícný přístup, vše mi bylo důkladně vysvětleno, účinná pomoc.

Umístění: Poliklinika Litochleby vyšetření pohybového aparátu

Na první návštěvu úplně super. Paní doktorka je důsledná, milá, empatická, zároveň i opatrná a snaží se nalézt příčinu problému. Uvidíme po čase, zda se nastavený přístup vyvine správným směrem.

Umístění: Poliklinika Litochleby fyzioterapeutická konzultace

Velmi příjemná paní doktorka,která se snaží pomoci

Umístění: Poliklinika Litochleby fyzioterapeutická konzultace

Super přístup, velká trpělivost. Paní Ludmila mi perfektně vysvětlila příčinu a následek mých obtíží. Teď už je to jen a jen o mé snaze se bolestí zad v budoucnu vyvarovat.

Profesionální a milá.
    Děkuji!

Umístění: Poliklinika Litochleby

Skvělá fyzioterapeutka. Velmi milá, komunikativní, naslouchá a snaží se pomoci. A mně osobně opravdu velmi pomohla od vleklých problémů. Že je skvělá jako člověk jsem věděla od první návštěvy, hodnotit jsem ale chtěla hlavně výsledek léčby a s tím jsem velmi spokojená. Všem doporučuji a děkuji

Umístění: Poliklinika Litochleby fyzioterapeutická konzultace

Milá, komunikativní, empatická, naslouchající, trpělivá, profesionální - na základě vlastní zkušenosti určitě doporučuji!

Umístění: Poliklinika Litochleby fyzioterapeutická konzultace

Naprostá spokojenost, přístup, pomoc... Bez čekání. Doporučuji k léčbě bolesti zad a pohybového ústrojí..

Umístění: Poliklinika Litochleby fyzioterapeutická konzultace

Velmi kvalitní konzultace, která mi pomohla vyřešit můj problém. Naučil jsem se mnoho nových cviků, které mohu praktikovat doma. Určitě doporučuji.

26 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den p .doktorko chodim asi rok a 3 mesice k lekari s bolesti zad .opichy ( Mesokain1%+ Depomedrol0,5ml.
    Rano beru Foxis od bolesti .
    Ale bolesti mam stale tet mi p.doktor predepsal na noc Frontin 0,25mg.
    Pry na uvolneni svalu .

Kdyz jsem cetla na co se predepisuje
    tak jsem se zhrozila .

Dobrý den, pokud máte pochybnosti o správném předepisování léků a jejich účincích, je potřeba se obrátit na ošetřujícího lékaře, případně jiného lékaře. V tomto ohledu nejsem kompetentní sdělovat informace.
    Hezký den, Švarcová

Mgr. Ludmila Švarcová

Dobrý den ,chci se zeptat jestli mi jde pomoci od bolesti-jsem po rehabilitaci a bolesti páteře nepřestávají diagnostika je osteofyt na C5, C6,kyfóza th 7/8'th9/10'th11/12,komprese,degenerace plotének,osteochondroza, děkuji

Dobrý den, plně souhlasím s Mgr. Šerclovou. Pokud nepodstoupíte podrobnější pohybové vyšetření s podrobnou anamnézou, nelze s jistotou na Vaši otázku odpovědět. Výsledek na rentgenu nebo dokonce magnetické rezonanci skutečně nemusí být příčinou Vašich obtíží. S pozdravem Ludmila Švarcová