Mgr.

Ludmila Švarcová

verifiedCreated with Sketch.

Fyzioterapeut přijímá nové pacienty

9 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor Zeptejte se specialisty 247 návštěv profilu během posledních 30 dní

Cílem terapie v mé ordinaci je najít zdroj bolesti, efektivně jej léčit a odstranit během několika málo návštěv. Součástí terapie je podrobné vysvětlení problému, jak ho léčit, odstranit… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Hodnocení pacientů

Umístění: Poliklinika LitochlebySlužby: Bolest zad

Paní magistra je velice příjemná a milá, odhalila příčinu bolesti mých zad a doporučila mi cvičení, jak tuto bolest odstranit. Poskytla mi i několik rad prostřednictvím emailu. Rozhodně doporučuji!

Ludmila Švarcová2018-06-15

Moc Vám děkuji za krásné hodnocení, pane Hrabálku. Moc mne potěšilo. S pozdravem Ludmila Švarcová

• B
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Poliklinika LitochlebySlužby: Stav po operaci výhřezu ploténky L5/S1.

Paní magistra je neuvěřitelně profesionální, maximálně ochotná, neustále milá a navíc velmi sympatická. Už prvni návštěva pro mě byla velkým přínosem a lituji, že jsem k ní do ordinace nezačal chodit mnohem dříve.

Ludmila Švarcová2018-06-12

Pane Rybníčku moc Vám děkuji za krásné hodnocení! Ať se daří! Se srdečným pozdravem Ludmila Švarcová

• Umístění: Poliklinika LitochlebySlužby: Bolest kyčle

Několik měsíců mne při běžné zátěži trápila bolest v kyčli, která se pomalu, ale jistě stupňovala. Na základě rentgenu a prohlídky mi bylo řečeno, že se s tím již nedá nic dělat. Nechtěla jsem se s tím smířit a našla jsem si na internetu kontakt na paní magistru Švarcovou. V rozhodnutí na koho se obrátit mi pomohly níže uvedené recenze a její webové stránky. Návštěva u paní magistry potvrdila, že recenze měly pravdu a i já se připojuji. Paní Švarcová je velmi příjemná, vstřícná, odbornice na svém místě a je radost k ní chodit na fyzioterapii. První návštěva obsahovala celkovou prohlídku, skládala se z cíleně kladených otázek na můj zdravotní stav, poté následovalo vyšetření páteře a pohybového aparátu a poté se přistoupilo k hledání cviku, který by mi pomohl. To se povedlo již při druhé návštěvě. Paní magistra našla cvik, který mně do dvou týdnů úplně pomohl od bolesti. Velmi ráda využívám jejích zkušeností a odbornosti a docházím k ní nadále, abych si pod oborným vedením vylepšila celkový fyzický stav, zpevnila svalstvo apod. Těší mě vědomí, že jsou na světě takoví lidé, kteří téměř zázračně dokážou člověku pomoci od bolesti a jiných problémů kloubů, páteře... Paní magistru Švarcovou doporučuji z celého srdce.

Ludmila Švarcová2017-12-15

Paní Nehasilová, velice si vážím Vašeho názoru a moc Vám děkuji za hodnocení. Velmi ráda jsem Vám pomohla. I nadále se moc těším na spolupráci s Vámi. Srdečně Vás zdravím, Švarcová

• F
    Umístění: Poliklinika LitochlebySlužby: vyšetření pohybového aparátu

Paní/slečna magistra Švarcová je výborná!
    Nejprve se mnou prošla celkový zdravotní stav a příčiny bolesti zad (oboje velmi detailně). Následně, když se zjistilo o co jde, tak probíhala různá cvičení pro odblokování zad. Paní/slečna magistra mi ukázala co přesně mám cvičit doma, aby se bolest nevracela. Na konci vyšetření mi ješte vše srozumitelně vysvětlila (co mi bylo, proč se to stalo atd).
    Oceňuji zejména velmi lidský přístup.
    Koho bolí cokoliv, neváhejte a jděte sem, protože paní magistra Švarcová je velmi schopná a sympatická fyzioterapeutka :)

H. Frantl

Ludmila Švarcová2017-07-25

Pane Frantle, moc Vám děkuji za Váš pozitivní názor a hodnocení. Držím palce, ať jste zdráv a vše se daří! Se srdečným pozdravem Ludmila Švarcová

• V
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Hondotím velmi pozitivně přístup paní magistry Švarcové. Od prvního pohledu velmi milá a komunikativní. Na začátku první návštěvy se mnou velmi detailně prošla můj zdravotní stav, důvod objednání, detaily bolesti. Poté následovalo vyšetření páteře, různé cviky, při kterých jsme hlouběji zkoumaly moji páteř a hledaly příčinu bolesti. Kterou paní fyzioterapeutka našla a už po první návštěvě jsem se cítila mnohem lépe. Vše vysvětlila tak, aby to bylo lehce srozumitelné a mně vše, co řekla, dávalo velký smyl a jen jsem se divila, že mě to nenapadlo samotnou dříve. Už tři dny cvičím dle jejích rad a doporučení a od té doby se cítím o 80% lépe. Moc děkuji a určitě mohu doporučit i novým pacientům!

Ludmila Švarcová2017-05-17

Dobrý den, paní Vacková, velice si vážím Vašeho sdíleného názoru a děkuji za něj. Ať se Vám daří! Srdečně Vás zdravím, Švarcová

• J

Paní doktorku Švarcovou jsem navštívil kvůli dlouhodobým problémům s krční páteří a vleklou bolestí. Upřímně řečeno, byl jsem připravený po předchozích zkušenostech na vše, ale opak byl pravdou, naprosto profesionální přístup a nejednalo se o pouhou pomoc při problému, ale o vyřešení problému a to je v dnešní době obrovská cennost! Moc děkuji a určitě můžu doporučit!

Ludmila Švarcová2016-12-31

Vážený pane Nitrane, velice Vám děkuji za názor a moc mne těší, že se máte dobře. Přeji do Nového roku jen vše dobré, s pozdravem Ludmila Švarcová

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pani doktorku Svarcovu som navstivil 1 den po akutnom velmi bolestivom stave po osetreni na pohotovosti. Behom konzultacie mi podrobne vysvetlila pricinu mojich problemov a zaroven navrhla velmi ucinne riesenie ktore zafungovalo. Mozem len doporucit, velmi systematicky vyhodnoti stav pacienta a zaroven vyluci niektore mozne zdroje potiazi, takze som odchadzal s jasnou predstavou co mi bude pomahat a co nie v mojich problemoch. Dakujem moc!Jan

Ludmila Švarcová2016-11-02

Moc děkuji za názor, pane Gajdoši, jsem ráda, že Vám terapie přinesla úlevu. S pozdravem Ludmila Švarcová

• S paní fyzioterapeutkou jsem kolegyně, dokonce jsem s ní dělala zkoušku z McKenzie metody. Nevyhnula jsem se bolesti, a proto jsem vyhledala její pomoc. Oceňuji, jak se pomocí dobře zvolených otázek, dokázala zorientovat v mém problému. (To pomohlo i mě si uvědomit, co mi svědčí a co ne.) Vyšetření a terapie byla velmi systematická a dobrá. Už z ordinace jsem odcházela s mnohem menší bolestí a lepší funkcí. Poradila mi, jak se postupovat v terapii při zlepšení a udělala přehled varovných signálů. Velmi oceňuji, že mi doporučila mi procházky. Další kontrola zatím nebyla nutná, ale pokud bude, ráda paní Švarcovou navštívím. Uzdravila jsem se min. o 3 týdny dříve než v nemocnici (kvůli čekacím lhůtám).

Ludmila Švarcová2016-11-02

Velice děkuji za názor a držím palce!

• S

Slečnu Švarcovou mohu jen doporučit . Měla jsem važný úraz kotníku a díky slečně Švarcové a její skvěle vedené rehabilitaci jsem se mohla opět zařadit do běžného života .Začala jsem zase lyžovat a jezdit na kole, což beru jako bonus, protože v to nikdo, ani pan doktor co mne operoval nevěřil .Slečna Švarcova je nejen skvělý fyzioterapeut, ale i člověk.

Ludmila Švarcová2016-09-17

Velice děkuji za názor. Velmi si toho vážím. Musím jen doplnit, že výsledek rehabilitace byl spojením snahy a energie terapeuta i pacienta a zejména plným nasazením paní Součkové :).
    Se srdečným pozdravem Ludmila Švarcová

Dotazy od pacientů (24)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Cílem terapie v mé ordinaci je najít zdroj bolesti, efektivně jej léčit a odstranit během několika málo návštěv. Součástí terapie je podrobné vysvětlení problému, jak ho léčit, odstranit a v neposlední řadě, jak mu předejít i v budoucnu. Mé dlouholeté a bohaté zkušenosti s McKenzie metodou mi ukázaly, jak tato metoda umí rozklíčovat bolesti pacienta a najít efektivní cestu k úzdravě i tam, kde obvyklé terapeutické postupy nepřinesly očekávaný efekt.

Těším se na vzájemnou spolupráci s Vámi!

• fyzioterapeut

Ukončené školy

• Fakulta tělovýchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze (Praha, 2009)

Znalost jazyků

• angličtina

Stáže

• Ústřední vojenská nemocnice, Praha (2012)
  • Nemocnice Svaté Anny, Brno (2013)
  • McKenzie Institute Czech Republic ( Eva Nováková) , Praha (2013, 2015)
  • King Faisal Specialist Hospital & Research Centre – Saudi Arabia (2010-2011)

Certifikáty

• Ludmila Švarcová, fyzioterapeut ve městě Praha - Certifikáty