Hviezdoslavova 1600/6, Praha 4, Praha 11, Praha

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Hotovost
774 59.....

Vyšetření pohybového aparátu (800 Kč)

Fyzioterapeutická konzultace (800 Kč)

Tejpování (od 70 kč) + 3 Více

2.a další následující terapie 30min. (450 Kč)

2.a další následující terapie 50min. (700 Kč)

Ošetření o víkendu (950 Kč)

Cílem terapie v mé ordinaci je najít zdroj bolesti, efektivně jej léčit a odstranit během několika málo návštěv. Součástí terapie je podrobné vysvětle...

• bolesti páteře
  • bolesti kloubů
  • bolesti svalů

Ukončené školy

• Fakulta tělovýchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze (Praha, 2009)

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina

Umístění: Poliklinika Litochleby vyšetření pohybového aparátu

Velmi oceňuji profesionalitu a lidský přístup paní magistry. Pečlivě mě vyšetřila, trpělivě a srozumitelně mi vysvětlila příčiny mých potíží a poradila jednoduché cviky k nápravě. Hned jsem vnímala jejich účinnost. Cvičit už musím sama:).

Mgr. Ludmila Švarcová

Dobrý den, paní Hano, velmi děkuji za Vaše milé hodnocení. Držte se a moc Vás zdravím. Švarcová

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Litochleby fyzioterapeutická konzultace

Příjemná a pečlivá fyzioterapeutka. Během hodinové návštěvy byl dostatek času na rozbor i vysvětlení základních cviků na uvolnění páteře.

Velice děkuji za hodnocení, s pozdravem Ludmila Švarcová

Umístění: Poliklinika Litochleby

Velmi profesionální přístup a příjemné vystupování paní Švarcové mě velmi potěšilo. Děkuji za vstřícnost a rozhodně doporučuji.

Mgr. Ludmila Švarcová

Dobrý den, pane Jehláři, děkuji za milé hodnocení. Srdečně Vás zdravím, Švarcová

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Litochleby vyšetření pohybového aparátu

Paní doktorka byla velmi profesionální a sympatická, důkladně vyhodnotila můj stav, vysvětlila příčiny, ukázala cviky a poradila s řešením problému. Návštěva splnila očekávání, mohu vřele doporučit.

Mgr. Ludmila Švarcová

Dobrý den, pane Červenko, Vaše hodnocení mne velmi potěšilo, děkuji. Srdečně Vás zdravím, Švarcová

Myslím, že věděla, co dělá. Vyšetření kotníku trvalo hodinu. To jsem tedy nečekal. Velmi podrobně mě vyzpovídala. Cvičili jsme. Vysvětlila mi, proč ta noha bolí. Doporučila mi cviky na doma. Ještě nevím, jestli to pomůže. Na to je krátká doba. Věřím, že ano.

Dobrý den, pane Šimku, moc děkuji za milé hodnocení. Zdravím Vás, Švarcová

Umístění: Poliklinika Litochleby Bolavá záda a zápěstí

Moc děkuji za pomoc, a určitě můžu doporučit Ludmilu. Její profesionální přístup a odborná diagnostika, péče, doporučení je perfektní.

Já děkuji za krásné hodnocení! Srdečně zdravím, Lída Švarcová

Paní fyzioterapeutka má dar, který se rozhodla plně využít. Práce je jí koníčkem a proto je tak skvělá. Možná vás překvapí, jak jednoduchá řešení potíží vám nabídne. Funguje to. Lído, děkuju.

Mgr. Ludmila Švarcová

Moc děkuji za krásné hodnocení! Velice mne potěšilo. Ať se daří! S pozdravem Lída

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Litochleby Bolest zad

Paní magistra je velice příjemná a milá, odhalila příčinu bolesti mých zad a doporučila mi cvičení, jak tuto bolest odstranit. Poskytla mi i několik rad prostřednictvím emailu. Rozhodně doporučuji!

Mgr. Ludmila Švarcová

Moc Vám děkuji za krásné hodnocení, pane Hrabálku. Moc mne potěšilo. S pozdravem Ludmila Švarcová

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Litochleby Stav po operaci výhřezu ploténky L5/S1.

Paní magistra je neuvěřitelně profesionální, maximálně ochotná, neustále milá a navíc velmi sympatická. Už prvni návštěva pro mě byla velkým přínosem a lituji, že jsem k ní do ordinace nezačal chodit mnohem dříve.

Mgr. Ludmila Švarcová

Pane Rybníčku moc Vám děkuji za krásné hodnocení! Ať se daří! Se srdečným pozdravem Ludmila Švarcová

Umístění: Poliklinika Litochleby Bolest kyčle

Několik měsíců mne při běžné zátěži trápila bolest v kyčli, která se pomalu, ale jistě stupňovala. Na základě rentgenu a prohlídky mi bylo řečeno, že se s tím již nedá nic dělat. Nechtěla jsem se s tím smířit a našla jsem si na internetu kontakt na paní magistru Švarcovou. V rozhodnutí na koho se obrátit mi pomohly níže uvedené recenze a její webové stránky. Návštěva u paní magistry potvrdila, že recenze měly pravdu a i já se připojuji. Paní Švarcová je velmi příjemná, vstřícná, odbornice na svém místě a je radost k ní chodit na fyzioterapii. První návštěva obsahovala celkovou prohlídku, skládala se z cíleně kladených otázek na můj zdravotní stav, poté následovalo vyšetření páteře a pohybového aparátu a poté se přistoupilo k hledání cviku, který by mi pomohl. To se povedlo již při druhé návštěvě. Paní magistra našla cvik, který mně do dvou týdnů úplně pomohl od bolesti. Velmi ráda využívám jejích zkušeností a odbornosti a docházím k ní nadále, abych si pod oborným vedením vylepšila celkový fyzický stav, zpevnila svalstvo apod. Těší mě vědomí, že jsou na světě takoví lidé, kteří téměř zázračně dokážou člověku pomoci od bolesti a jiných problémů kloubů, páteře... Paní magistru Švarcovou doporučuji z celého srdce.

Mgr. Ludmila Švarcová

Paní Nehasilová, velice si vážím Vašeho názoru a moc Vám děkuji za hodnocení. Velmi ráda jsem Vám pomohla. I nadále se moc těším na spolupráci s Vámi. Srdečně Vás zdravím, Švarcová

Vyšetření pohybového aparátu

Fyzioterapeutická konzultace

800 Kč

2.a další následující terapie 30min.

450 Kč

450 Kč

Tejpování

od 70 kč

od 70 kč

2.a další následující terapie 50min.

700 Kč

Já děkuji za krásné hodnocení! Srdečně zdravím, Lída Švarcová

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Litochleby Bolest zad

Umístění: Poliklinika Litochleby Bolest kyčle

28 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Mám bolesti zad v bederní části. Co je nejlepší proti bolesti a aby se bolest nevracela?

Dobrý den, důležité je vyšetřením zjistit zdroj obtíží, což popsala paní doktorka Kresová výše a dále se zaměřit na správné efektivní cvičení a následnou prevenci, kterou Vám každý fyzioterapeut doporučí přímo na Vaše obtíže. Souvisí s tím také mechanická zátěž během dne a celková kondice. S pozdravem Ludmila Švarcová

Mgr. Ludmila Švarcová

• Dobry den p .doktorko chodim asi rok a 3 mesice k lekari s bolesti zad .opichy ( Mesokain1%+ Depomedrol0,5ml.
    Rano beru Foxis od bolesti .
    Ale bolesti mam stale tet mi p.doktor predepsal na noc Frontin 0,25mg.
    Pry na uvolneni svalu .

Kdyz jsem cetla na co se predepisuje
    tak jsem se zhrozila .

Dobrý den, pokud máte pochybnosti o správném předepisování léků a jejich účincích, je potřeba se obrátit na ošetřujícího lékaře, případně jiného lékaře. V tomto ohledu nejsem kompetentní sdělovat informace.
    Hezký den, Švarcová

• bolesti páteře
  • bolesti kloubů
  • bolesti svalů

Ukončené školy

• Fakulta tělovýchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze (Praha, 2009)

• fyzioterapeut

Stáže

• Ústřední vojenská nemocnice, Praha (2012)
  • Nemocnice Svaté Anny, Brno (2013)
  • McKenzie Institute Czech Republic ( Eva Nováková) , Praha (2013, 2015)
Zobrazit více

Certifikáty