MUDr. Ludmila Schwugerová

Zubař Více

Příbram 1 adresa

6 názor

Adresa

Ord. prakt. lékaře - stomatologa
Čechovská 57, Příbram

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

6 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Ověřený profil

Poslední dobou jsem u paní doktorky jako doma. Trhala mi zuby, ošetřovala citlivé krčky a teď čekám na můstek. Je fajn a šikovná, sestřička také, řekla bych, že tam ráda chodím, ale to se v případě bolavých zubů jen těžko říká. Ošetřuje mě i celou mojí rodinu už dlouhých 15 let a doopravdy si nemůžeme stěžovat.

J
Ověřený profil

hrůza,velmi špatná úroveň ošetřování.Už tam nechodím,ale co se doslýchám,jedině dobře,že jsem změnila.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

X

nemá sílu na trhání zubů. Po třiceti minutách pokusu o vytržení zubu vás pošle k jinému lékaři, který má zub během tří minut venku. Nebyl to první zub se kterým mě po pokusech o vytržení poslala k jinému odborníkovi.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P

Paní doktorka mi nepřijde rozhodně na peníze, to se opravdu pisatelka asi dost utla, je to celkem normální zubařka, mně ještě netrhala, takže to kolik má síly nevím, ale troufám si odhadovat, že ženy asi většinou s tím trháním více zápasí než muži v tomto oboru. Doktorce věřím, i když někdy mám dojem, že počínající kaz přehlédne. Takže já jí doporučuji, ale nehodnotím ji jako nejlepší.


P

Dovoluji si nesouhlasit s názorem. Paní doktorka umí tahat zuby velice dobře. Provádí jen indikované extrakce a většina pacientů, kteří tahání zubů u ní zažili, si ji chválí. Co se plomb týče, tak rozhodně nedělá pro peníze, naopak, její ceny jsou velmi lidové a příjemné. Doporučuji navštívit např. MUDr.Kohouta, abyste věděli, jaké ceny jsou vysoké. Já jsem velmi spokojená jak s paní doktorkou, tak se sestřičkou.


K

Tak nevím raději chválím , ale v tomto případě je podle mého názoru paní doktorka velice slabá na trhání zubů a má to bohužel za následek hodně horké chvíle v křesle. Plombování zubů, možná snad i s úmyslem brzké návštěvy / peníze jsou peníze/ .

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu