MUDr. Ludmila Schwugerová

Zubař Více

Příbram 1 adresa

Ord. prakt. lékaře - stomatologa
Čechovská 57, Příbram

Poslední dobou jsem u paní doktorky jako doma. Trhala mi zuby, ošetřovala citlivé krčky a teď čekám na můstek. Je fajn a šikovná, sestřička také, řekla bych, že tam ráda chodím, ale to se v případě bolavých zubů jen těžko říká. Ošetřuje mě i celou mojí rodinu už dlouhých 15 let a doopravdy si nemůžeme stěžovat.

hrůza,velmi špatná úroveň ošetřování.Už tam nechodím,ale co se doslýchám,jedině dobře,že jsem změnila.

X

nemá sílu na trhání zubů. Po třiceti minutách pokusu o vytržení zubu vás pošle k jinému lékaři, který má zub během tří minut venku. Nebyl to první zub se kterým mě po pokusech o vytržení poslala k jinému odborníkovi.

Paní doktorka mi nepřijde rozhodně na peníze, to se opravdu pisatelka asi dost utla, je to celkem normální zubařka, mně ještě netrhala, takže to kolik má síly nevím, ale troufám si odhadovat, že ženy asi většinou s tím trháním více zápasí než muži v tomto oboru. Doktorce věřím, i když někdy mám dojem, že počínající kaz přehlédne. Takže já jí doporučuji, ale nehodnotím ji jako nejlepší.

Dovoluji si nesouhlasit s názorem. Paní doktorka umí tahat zuby velice dobře. Provádí jen indikované extrakce a většina pacientů, kteří tahání zubů u ní zažili, si ji chválí. Co se plomb týče, tak rozhodně nedělá pro peníze, naopak, její ceny jsou velmi lidové a příjemné. Doporučuji navštívit např. MUDr.Kohouta, abyste věděli, jaké ceny jsou vysoké. Já jsem velmi spokojená jak s paní doktorkou, tak se sestřičkou.

Tak nevím raději chválím , ale v tomto případě je podle mého názoru paní doktorka velice slabá na trhání zubů a má to bohužel za následek hodně horké chvíle v křesle. Plombování zubů, možná snad i s úmyslem brzké návštěvy / peníze jsou peníze/ .