Soukromá klinika
Brno, Brno

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 2 Více

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Dobrý den, k paní primářce jsem šla pouze na záskok - můj psychiatr měl dovolenou... To jak se paní primářka chovala, mě odrovnalo snad na celý den. Takovéto arogantní chování už jsem dlouho nezažila - a už vůbec ne u lékaře. Nevyslechla mě a to co jsem stačila podotknout, tak mé názory byly všechny špatně, nezapomněla je ohodnotit zápornou obličejovou grimasou, zatímco za těma svýma si tvrdošíjně stála. Paní primářku nedoporučuji, mám pocit, že místo toho aby lidi léčila, tak je namísto toho ještě více zdeptá.

Dobrý den,nechtěla jsem sem psát nic,ale po přečtení pana "alkoholika" jsem usoudila,že by lidé měli znát názor pacientů,které léčila.Byla to známá mojí mamky a já závislá na drogách jsem souhlasila,že se nechám od p.prim.léčit.Neustále mi opakovala,co jsem,ale nejhorší podraz byl,když jsem slyšela,jak mojí mamince říká,že se z toho nikdy nedostanu,že se s tím musí mamka smířit a hlavně mi nesmí věřit.....Tím mi tak podkopla nohy,že jsem měla chut jít a skočit zpátky.....ale neudělala jsem to.Po 2.letech úspěchu už bez paní primářky,protože jsem jí už nevěřila a "nenáviděla"za ten její podraz,jsem se začala psych.hroutit v práci.Mamka mě tedy přemluvila a zase jsem paní primářku navštívila.....napsala mi antidepresiva+neurol.....po 14dnech jsem měla pocit,že nemám sílu žit dál...snědla jsem ty prášky všechny a nechala dopis na rozloučenou....Když jsem se probudila v Černovicích,věděla jsem,že umřít opravdu nechci.Byla jsem 12dní v psych.léčebne,ovšem už bez antideptresiv atd. Naposledy jsem paní prim.viděla,když mi před 2,lety umírala maminka,to teda byla p.Prchalová ochotná a šla s náma do nemocnice informovat se na mamky stav(byly kamarádky...známé).I tak nám řekla,že se máme připravit na nejhorší a opravdu se tak stalo.To je snad jedno plus,ale netýká se léčby.....

Dlouholetá praxe,lékař na svém místě- děkuji za pomoc,podporu a dodání elánu.Zkušený lékař je k nezaplacení.

Rozumí své práci. Vyslechne váš problém, mile odpovídá na dotazy. Mou jen doporučit!!