Adresa

Soukromá klinika
Brno, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

4 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřený profil

Dobrý den, k paní primářce jsem šla pouze na záskok - můj psychiatr měl dovolenou... To jak se paní primářka chovala, mě odrovnalo snad na celý den. Takovéto arogantní chování už jsem dlouho nezažila - a už vůbec ne u lékaře. Nevyslechla mě a to co jsem stačila podotknout, tak mé názory byly všechny špatně, nezapomněla je ohodnotit zápornou obličejovou grimasou, zatímco za těma svýma si tvrdošíjně stála. Paní primářku nedoporučuji, mám pocit, že místo toho aby lidi léčila, tak je namísto toho ještě více zdeptá.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Š
Ověřený profil

Dobrý den,nechtěla jsem sem psát nic,ale po přečtení pana "alkoholika" jsem usoudila,že by lidé měli znát názor pacientů,které léčila.Byla to známá mojí mamky a já závislá na drogách jsem souhlasila,že se nechám od p.prim.léčit.Neustále mi opakovala,co jsem,ale nejhorší podraz byl,když jsem slyšela,jak mojí mamince říká,že se z toho nikdy nedostanu,že se s tím musí mamka smířit a hlavně mi nesmí věřit.....Tím mi tak podkopla nohy,že jsem měla chut jít a skočit zpátky.....ale neudělala jsem to.Po 2.letech úspěchu už bez paní primářky,protože jsem jí už nevěřila a "nenáviděla"za ten její podraz,jsem se začala psych.hroutit v práci.Mamka mě tedy přemluvila a zase jsem paní primářku navštívila.....napsala mi antidepresiva+neurol.....po 14dnech jsem měla pocit,že nemám sílu žit dál...snědla jsem ty prášky všechny a nechala dopis na rozloučenou....Když jsem se probudila v Černovicích,věděla jsem,že umřít opravdu nechci.Byla jsem 12dní v psych.léčebne,ovšem už bez antideptresiv atd. Naposledy jsem paní prim.viděla,když mi před 2,lety umírala maminka,to teda byla p.Prchalová ochotná a šla s náma do nemocnice informovat se na mamky stav(byly kamarádky...známé).I tak nám řekla,že se máme připravit na nejhorší a opravdu se tak stalo.To je snad jedno plus,ale netýká se léčby.....

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Dlouholetá praxe,lékař na svém místě- děkuji za pomoc,podporu a dodání elánu.Zkušený lékař je k nezaplacení.


Rozumí své práci. Vyslechne váš problém, mile odpovídá na dotazy. Mou jen doporučit!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu