Stomatologická ordinace
Kvítková 3687, Zlín

Umístění: Stomatologická ordinace Jiný

Pan Gelnar mi opravoval zub, ve spěchu si nezapsal který to byl, když jsem za týden volal že mě zuby bolí, omluvil se mi, že nepozná který opravoval. Pan Gelnar je opravdový profesionál, měl jsme často angíny atpd, poté co mi dal dohromady chrup již žádné takové problémy nemám. Je to také dobrý člověk.

velká spokjenost

Za kvalitu se proste musi zaplatit.. I kdyz se na to nekdy musi hodne setrit.. Proste kapacita!!!! No other comments!

Skvělý doktor, který umí dělat svou práci výborně.

Dobrý den, já si nemůžu pomoci, ale pan doktor je jednoduše jednička, skvělý odborník, taktní člověk.

Pan doktor je velmi pečlivý, používá moderní technolodie, nechybí mu takt a jemný smysl pro humor.

Rozhodně doporučuji, ceny nejsou malé, ale já i manžel jsme moc spokojení. Vždy vše vysvětlí a to je pro mne dost důležité. Od té doby co chodím k němu se zubaře nebojím.

Prozatím jsem nepoznal lepšího stomatologa.Je ohleduplný, ale přitom odvádí vynikající práci.Jsem moc spokojen.Doporučuji.

Po příšerných zkušenostech...zázrak:)...konečně se ráda směju..díky panu doktoru Gelnarovi...doporučuju!!!!

Má profesionální přístup, vždy vše dopředu vysvětlí. Klade důraz na prevenci. Jsem s ní na 100% spokojená.