Lucie Pulkrábková, psychiatr Brno

MUDr. Lucie Pulkrábková

Uložit

Psychiatr Více

4 názory

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Jihlavská 20, Brno
Fakultní nemocnice Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

4 názory pacientů

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorka je moc příjemná, hodně mi pomohla při našich sezení a stále pomáhá. Ujala se mne když jiní mě odmítali z důvodu přeplněni.


J
Ověřeny pacient

Paní doktorka se mně ujala v době, kdy mně bylo hodně zle. Díky ní jsem na tom daleko lépe. Dík za její příjemné vystupování a plně účinnou léčbu.


P
Ověřeny pacient

Paní doktorka je báječná. Můj předchozí psychiatr se mi vždy věnoval jen pár minut, rychle předepsal léky a odchod. U dr. Pulkrábkové mám pocit, že ve mě vidí člověka, nejen diagnózu. Zajímá se o mé problémy, jde pod povrch, a když přijde na léky, o každém mi dá řadu informací. I když paní doktorka ordinuje v Pohořelicích, stojí mi za to, abych za ní dojížděla.


D
Ověřeny pacient

Tuto paní lékařku osobně neznám, ale moje sestra k ní 3 roky chodí. Zhruba 10 let se léčila s vážným psychickým onemocněním bez nějakých výsledků. Často se střídaly relapsy, pobyty v léčebnách, se sestrou se moc nedalo mluvit. Od té doby, co chodí k paní doktorce, se její stav zlepšil. Je vidět, že paní doktorka se o své pacienty zajímá a chce jim pomoci. Do té doby jsem nic takového ze strany lékařů nezeaznamenala. Jen předepsali léky, které sestře často nevyhovovaly (moc vedlejších účinků) a často je sama kvůli tomu vysadila, čímž přišel další relaps. Paní doktorko, za celou mou rodinu Vám děkuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti