Lucie Pulkrábková, psychiatr Brno

MUDr. Lucie Pulkrábková

Psychiatr Více

Jihlavská 20, Brno
Fakultní nemocnice Brno

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorka je moc příjemná, hodně mi pomohla při našich sezení a stále pomáhá. Ujala se mne když jiní mě odmítali z důvodu přeplněni.

Paní doktorka se mně ujala v době, kdy mně bylo hodně zle. Díky ní jsem na tom daleko lépe. Dík za její příjemné vystupování a plně účinnou léčbu.

Paní doktorka je báječná. Můj předchozí psychiatr se mi vždy věnoval jen pár minut, rychle předepsal léky a odchod. U dr. Pulkrábkové mám pocit, že ve mě vidí člověka, nejen diagnózu. Zajímá se o mé problémy, jde pod povrch, a když přijde na léky, o každém mi dá řadu informací. I když paní doktorka ordinuje v Pohořelicích, stojí mi za to, abych za ní dojížděla.

Tuto paní lékařku osobně neznám, ale moje sestra k ní 3 roky chodí. Zhruba 10 let se léčila s vážným psychickým onemocněním bez nějakých výsledků. Často se střídaly relapsy, pobyty v léčebnách, se sestrou se moc nedalo mluvit. Od té doby, co chodí k paní doktorce, se její stav zlepšil. Je vidět, že paní doktorka se o své pacienty zajímá a chce jim pomoci. Do té doby jsem nic takového ze strany lékařů nezeaznamenala. Jen předepsali léky, které sestře často nevyhovovaly (moc vedlejších účinků) a často je sama kvůli tomu vysadila, čímž přišel další relaps. Paní doktorko, za celou mou rodinu Vám děkuji.