Adresa

Fakultní nemocnice Brno
Jihlavská 20, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

6 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Umístění: jiné místo Jiný

Byl jsem poprvé a jsem velmi spokojen s přístupem a laskavostí paní doktorky. Ulevilo se mi.

M
Umístění: jiné místo Jiný

K paní doktorce chodím cca 15 let a byla mi doporučena jako špička v oboru. Její zájem o pacienta, odbornost, orientace v novych léčebných postupech, lécích a hlavně empatie a schopnost oslovit vlidnym přístupem i nepříjemné věci. Dává mi i nepříjemnou zpětnou vazbu a přitom dává náměty ke změnám k lepšímu. Nedokážu si představit lepšího psychiatra. Kdysi jsem v zoufalém stavu poprosila o konzultaci jiného úžasného doktora a ten mi řekl, že by nejednal lépe, včetně medikace. Bez paní doktorky už bych tady dnes nebyla. Díky ní žiju v rámci možnosti kvalitní a naplněný život. Na návštěvy u ni se těším a mám k ni absolutní důvěru. Už mě ani nenapadne s někým konzultovat její postupy a naopak ji všem, kdo potřebují psychiatrickou péči, vřele doporučuji. Kéž by všichni, kdo mají nemocnou duši, měli takové štěstí na lékaře, jako mají její pacienti.

L
Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorka je moc příjemná, hodně mi pomohla při našich sezení a stále pomáhá. Ujala se mne když jiní mě odmítali z důvodu přeplněni.


J
Ověřený profil

Paní doktorka se mně ujala v době, kdy mně bylo hodně zle. Díky ní jsem na tom daleko lépe. Dík za její příjemné vystupování a plně účinnou léčbu.


P
Ověřený profil

Paní doktorka je báječná. Můj předchozí psychiatr se mi vždy věnoval jen pár minut, rychle předepsal léky a odchod. U dr. Pulkrábkové mám pocit, že ve mě vidí člověka, nejen diagnózu. Zajímá se o mé problémy, jde pod povrch, a když přijde na léky, o každém mi dá řadu informací. I když paní doktorka ordinuje v Pohořelicích, stojí mi za to, abych za ní dojížděla.


D
Ověřený profil

Tuto paní lékařku osobně neznám, ale moje sestra k ní 3 roky chodí. Zhruba 10 let se léčila s vážným psychickým onemocněním bez nějakých výsledků. Často se střídaly relapsy, pobyty v léčebnách, se sestrou se moc nedalo mluvit. Od té doby, co chodí k paní doktorce, se její stav zlepšil. Je vidět, že paní doktorka se o své pacienty zajímá a chce jim pomoci. Do té doby jsem nic takového ze strany lékařů nezeaznamenala. Jen předepsali léky, které sestře často nevyhovovaly (moc vedlejších účinků) a často je sama kvůli tomu vysadila, čímž přišel další relaps. Paní doktorko, za celou mou rodinu Vám děkuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu