Mgr.

Fyzioterapeut Combined ShapeCreated with Sketch. přijímá nové pacienty

Calendar-iconCreated with Sketch. Objednat se 11 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Jsme nestátní zdravotnické zařízení, které se zabývá diagnostikou, léčbou a prevencí bolestí těla. V naší ordinaci se zbavíte bolesti zad i celého pohybového aparátu. Nabízíme ty nejlepší… Více

Objednat se

info-iconCreated with Sketch. Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Fyzioterapie U Císařského pluku Combined ShapeCreated with Sketch.

28. pluku 575/21, Praha 10
    101 00 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Hotovost, Bankovní převod

Fyzioterapie od 2. návštěvy 600 Kč
    Lymfodrenáž horních končetin 600 Kč

• Back problems

Hello.
    I have serious problem with my back. I can't sit longer then 20 min without pain. I feel pressure 20 cm from my tailbone. The pain radiates to my tailbone, left buttock and left thigh. Pain is located on the left of the spine. What type of service should I enter in the booking?

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Lucie Dlasková

Hello, you need clasic manual physiotherapy. In my calendar please book: ,,vstupní návštěva fyzioterapie 75 minut´´
    If you have problems with urination or emptying (you do not go as often as usual)… Více

• Masáž bez registrace

Dobrý den, je možné se u vás objednat na masáž, když jsem registrovana na fyzioterapii v jablonove ul. A take jsem tam objednana na DD. Masáž mně pan doktor nenapsal ale přes to já bych ráda udělala kurz masáží na záda. Dálo by se objednat, prosím vas? Předem děkuji za odpověď. Olga

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Lucie Dlasková

Dobrý den, klasická masáž není hrazená pojišťovnou, proto ji lékař nemůže napsat poukazem FT. Pouze doporučit.
    Objednaní na masáž ke mně není problém. Jen se nedoporučuje absolvovat ji ve stejný… Více

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Jsme nestátní zdravotnické zařízení, které se zabývá diagnostikou, léčbou a prevencí bolestí těla. V naší ordinaci se zbavíte bolesti zad i celého pohybového aparátu. Nabízíme ty nejlepší odborné služby poskytované s individuálním přístupem k podpoře Vašeho zdravého a bezbolestného pohybu.

• fyzioterapeut
  • rehabilitační a fyzikální medicína

Ukončené školy

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• M
    Umístění: Fyzioterapie U Císařského plukuSlužby: fyzioterapie

Slečnu Lucii jsem navštívil kvůli bolavým zádům, jelikož dělám mnoho různých sportů a byla mi doporučena.
    Poradila mi, jak se protáhnout před sportovní aktivitou a bolestem tak předcházet aa zároveň mi záda odblokovala a odstranila tak můj aktuní problém. Jsem moc spokojen a doporučuji. Děkuji

• I
    Umístění: Fyzioterapie U Císařského plukuSlužby: vstupní návštěva fyzioterapie 75 minut

Absolvovala jsem u paní fyzioterapeutky vstupní vyšetření (neměla jsem akutní obtíže, řeším spíše prevenci), otázky a probrané okruhy byly opravdu detailní a mohu jen souhlasit s referencemi uvedenými níže, že paní fyzioterapeutka ví, o čem mluví, probraly jsme spoustu věcí, které mohu zlepšit, dala doporučení ohledně běžných věcí ( jak správně sedět, jak ležet, čeho se vyvarovat apod.), plus doporučila pár cviků, které mi vzhledem k mým individuálním potřebám mohou zlepšit stav. Doporučuji!

Mgr. Lucie Dlasková2017-08-16

Dobrý den,
    jsem ráda, že jsem splnila Vaše očekávání a přeji další roky bez obtíží.

Umístění: Fyzioterapie U Císařského plukuSlužby: masáž zad 25 minut

Naprostá spokojenost, velmi šikovná, skvělý přehled, mohu nvřele doporučit, je vidět, že naprosto ví, co dělá a velmi mi pomohla....děkuji!!!

Mgr. Lucie Dlasková2017-08-04

Dobrý den, děkuji za milá slova. Jsem ráda, že je Vám lépe.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Masáž byla výborná, paní fyzioterapeutka velice příjemná a taky mi dobře poradila :) Určitě doporučuji.

Mgr. Lucie Dlasková2017-06-16

Děkuji za pozitivní názor a přeji další dny bez obtíží.

• V

Skvělá fyzioterapeutka. Velmi mi pomohla s bolestí zad a poradila triky pro moji sedavou práci. Moc doporučuji a ještě jednou děkuji!

Mgr. Lucie Dlasková2017-06-13

Děkuji za hodnocení a jsem ráda, že se nám podařilo snížit bolestivý stav Vašich zad.

• Super komunikace,rychlé a flexibilní řešení mého problému s blokádou zad. Mohu jen doporučit,určitě budu pokračovat v řešení problému další návštěvou.

Mgr. Lucie Dlasková2017-06-13

Moc děkuji za pozitivní hodnocení a v budoucnu se na mě neváhejte znovu obrátit.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Vynikající fyzioterapeutka, která mi účinně pomohla s akutní blokádou zad, poradila ohledně prevence potíží a ukázala cviky na domácí cvičení. Příjemné prostředí, dobře dostupná ordinace a rychlé objednání. Vřele doporučuji a děkuji.

Mgr. Lucie Dlasková2017-04-13

Moc děkuji za milá slova a jsem ráda, že je Vám lépe.

• J

Vyhledal jsem po neustupující bolesti zad. Odpověď na email byla i ve večerních hodinách během chvíle a objednání také velmi brzy. Už při první návštěvě mi fyzioterapeutka odblokovala záda od nejhorší bolesti (a mohl jsem se opět rozumně hýbat :-)), poradila se se mnou o tom jak se vyvarovat nepříznivých věcí a naučila mě několik cviků. Při dalších návštěvách mi pak záda odblokovala úplně a dostal více různých cviků, abych posílil ty správné svaly a vyvaroval se návratu bolesti.

Prostředí ordinace je velmi pěkné a přístup fyzioterapeutky velmi profesionální a vstřícný. Co se týká časů objednání, tak jsou velmi přizpůsobivé. Rozhodně doporučuji, jak ke dlouhodobější fyzioterapii, tak i k akutnímu odblokování zad :-)

• M

Po úrazu kolene jsem začala trpět otoky a úraz se vlekle hojil. Začala jsem chodit nejprve na manuální lymfodrenáž (doporučuji) a posléze na cvičení. Fyzioterapeutka je velmi profesionální a příjemná. Rozhodně doporučuji!

• V

Profesionální, příjemná a velice šikovná fyzioterapeutka. Velmi si cením jejího pozitivního přístupu a příjemného jednání. Při návštěvě její ordinace jsem se cítila v odborných rukou. fyzioterapie u paní Dlaskové pomohla od vleklych bolestí zad. Doporučuji na 100%.
    Bc. V. Večeřová