Mgr.

Lucie Dlasková

Fyzioterapeut přijímá nové pacienty

11 názorů +přidat

Objednat se 14 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Jsme nestátní zdravotnické zařízení, které se zabývá diagnostikou, léčbou a prevencí bolestí těla. V naší ordinaci se zbavíte bolesti zad i celého pohybového aparátu. Nabízíme ty nejlepší… Více

Objednat se

Je to velmi jednoduché

Vyberte si vhodný termín, zadejte údaje a potvrďte...Hotovo. Objednali jste si návštěvu!

Je spolechlivé

Termín návšětvy bude hned zapsán v online kalendáři lékaře a Vám zašleme připomenutí o návštěvě.

Je zdarma

Používání portálu a našeho objednávkového systému je pro pacienty zdarma.

• Fyzioterapie U Císařského pluku

28. pluku 575/21, Praha 10
    101 00 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Hotovost, Bankovní převod

Masáž zad 25 minut 300 Kč
    Fyzioterapie od 2. návštěvy 600 Kč
    Lymfodrenáž horních končetin 600 Kč

Dotazy od pacientů (5)

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Jsme nestátní zdravotnické zařízení, které se zabývá diagnostikou, léčbou a prevencí bolestí těla. V naší ordinaci se zbavíte bolesti zad i celého pohybového aparátu. Nabízíme ty nejlepší odborné služby poskytované s individuálním přístupem k podpoře Vašeho zdravého a bezbolestného pohybu.

• fyzioterapeut
  • rehabilitační a fyzikální medicína

Ukončené školy

• bolesti zad
  • bolesti kloubů
  • bolesti páteře
  • vadné držení těla
  • bolesti v pánevní oblasti
  • zranění pohybového ústrojí
  • bolest hlavy
  • funkční sterilita
  • stresová inkontinence
  • funkční poruchy pánevního dna
  • otoky a celulitida
  • lymfedém

Fotografie

Hodnocení pacientů

• N
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Fyzioterapie U Císařského plukuSlužby: vstupní návštěva fyzioterapie 75 minut

Lepší přístup jsem snad ve zdravotnictví ještě nikdy nezažila... Už při úvodním rozhovoru je znát, že se svojí práci naplno věnuje, vyzná se v tom, co dělá a zajímá se o problémy pacienta do hloubky a s velkou dávkou pečlivosti. Její přátelský a velmi milý přístup k pacientovi je bonusem (pro mě osobně významným), který se ve zdravotnictví opravdu vidí jenom zřídka. Určitě DOPORUČUJI!

Umístění: Fyzioterapie U Císařského plukuSlužby: fyzioterapie

Slečnu Lucii jsem navštívil kvůli bolavým zádům, jelikož dělám mnoho různých sportů a byla mi doporučena.
    Poradila mi, jak se protáhnout před sportovní aktivitou a bolestem tak předcházet aa zároveň mi záda odblokovala a odstranila tak můj aktuní problém. Jsem moc spokojen a doporučuji. Děkuji

Mgr. Lucie Dlasková2017-10-09

Dobrý den,
    děkuji za hodnocení a pamatujte: prevence je nejlepší řešení problémů.

• I

Absolvovala jsem u paní fyzioterapeutky vstupní vyšetření (neměla jsem akutní obtíže, řeším spíše prevenci), otázky a probrané okruhy byly opravdu detailní a mohu jen souhlasit s referencemi uvedenými níže, že paní fyzioterapeutka ví, o čem mluví, probraly jsme spoustu věcí, které mohu zlepšit, dala doporučení ohledně běžných věcí ( jak správně sedět, jak ležet, čeho se vyvarovat apod.), plus doporučila pár cviků, které mi vzhledem k mým individuálním potřebám mohou zlepšit stav. Doporučuji!

Mgr. Lucie Dlasková2017-08-16

Dobrý den,
    jsem ráda, že jsem splnila Vaše očekávání a přeji další roky bez obtíží.

• V
    Umístění: Fyzioterapie U Císařského plukuSlužby: masáž zad 25 minut

Naprostá spokojenost, velmi šikovná, skvělý přehled, mohu nvřele doporučit, je vidět, že naprosto ví, co dělá a velmi mi pomohla....děkuji!!!

Mgr. Lucie Dlasková2017-08-04

Dobrý den, děkuji za milá slova. Jsem ráda, že je Vám lépe.

• J
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Masáž byla výborná, paní fyzioterapeutka velice příjemná a taky mi dobře poradila :) Určitě doporučuji.

Mgr. Lucie Dlasková2017-06-16

Děkuji za pozitivní názor a přeji další dny bez obtíží.

• V

Skvělá fyzioterapeutka. Velmi mi pomohla s bolestí zad a poradila triky pro moji sedavou práci. Moc doporučuji a ještě jednou děkuji!

Mgr. Lucie Dlasková2017-06-13

Děkuji za hodnocení a jsem ráda, že se nám podařilo snížit bolestivý stav Vašich zad.

• Super komunikace,rychlé a flexibilní řešení mého problému s blokádou zad. Mohu jen doporučit,určitě budu pokračovat v řešení problému další návštěvou.

Mgr. Lucie Dlasková2017-06-13

Moc děkuji za pozitivní hodnocení a v budoucnu se na mě neváhejte znovu obrátit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Vynikající fyzioterapeutka, která mi účinně pomohla s akutní blokádou zad, poradila ohledně prevence potíží a ukázala cviky na domácí cvičení. Příjemné prostředí, dobře dostupná ordinace a rychlé objednání. Vřele doporučuji a děkuji.

Mgr. Lucie Dlasková2017-04-13

Moc děkuji za milá slova a jsem ráda, že je Vám lépe.
    Lucie Dlasková

• J

Vyhledal jsem po neustupující bolesti zad. Odpověď na email byla i ve večerních hodinách během chvíle a objednání také velmi brzy. Už při první návštěvě mi fyzioterapeutka odblokovala záda od nejhorší bolesti (a mohl jsem se opět rozumně hýbat :-)), poradila se se mnou o tom jak se vyvarovat nepříznivých věcí a naučila mě několik cviků. Při dalších návštěvách mi pak záda odblokovala úplně a dostal více různých cviků, abych posílil ty správné svaly a vyvaroval se návratu bolesti.

Prostředí ordinace je velmi pěkné a přístup fyzioterapeutky velmi profesionální a vstřícný. Co se týká časů objednání, tak jsou velmi přizpůsobivé. Rozhodně doporučuji, jak ke dlouhodobější fyzioterapii, tak i k akutnímu odblokování zad :-)

• M

Po úrazu kolene jsem začala trpět otoky a úraz se vlekle hojil. Začala jsem chodit nejprve na manuální lymfodrenáž (doporučuji) a posléze na cvičení. Fyzioterapeutka je velmi profesionální a příjemná. Rozhodně doporučuji!