Přijímám: dospělí

Lymfodrenáž horních končetin • 990 Kč +4 Více

Masáž zad 50 minut • 990 Kč

Terapie pánevního dna • 1 600 Kč

Těhotenská masáž 50 minut • 990 Kč

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

330 Kč

1 600 Kč

1 250 Kč

Fyzioterapie U Císařského pluku

Jsme nestátní zdravotnické zařízení, které se zabývá diagnostikou, léčbou a prevencí bolestí těla. V naší ordinaci se zbavíte bolesti zad i celého poh...

• fyzioterapeut
  • rehabilitační a fyzikální medicína

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku Vadné držení těla, bolesti v zádech a v nártu levé nohy

Získala jsem spoustu užitečných informací, návody k zlepšení svého stavu, to vše velmi milým, vstřícným a laskavým způsobem.
Děkuji.

Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku

Skvělý osobní přístup, velmi jsem to ocenil. V budoucnu jasná volba. Určitě doporučuji, přehledný výběr termínů.

Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku Bolest hlavy

Everything was great. The doctor is really nice and kind. She explained everything and did amazing consultation! I will come for massage for sure.

Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku

Již dlouho mě trápí bolesti zad. Paní fyzioterapeutku jsem vyhledala na doporučení. Vstupní prohlídka předčila má očekávání, paní fyzioterapeutka je naprosto profesionální, veškeré problémy se mnou detailně probrala a doporučila správný postup, kterým dojde k jejich odstranění. Je nutné také vyzdvihnout, že paní fyzioterapeutka je velmi příjemný a milý člověk, což je pro mne u této profese zcela zásadní. Rozhodně budu jejích služeb využívat i dále.

Mgr. Lucie Dlasková

děkuji za hodnocení. Ráda Vás znovu uvidím.

Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku masáž zad 50 minut

Paní Dlasková je opravdu úžasná fyzioterapeutka, nabídla i cviky na záda, které člověk může dělat sám doma. První dotek u masáže, na kterém hodně záleží, byl opravdu jemný a zatím nejlepší, co jsem zažila. Bolestivá místa promasírovala tak intenzivně, že jsem byla uvolněná ještě týden :) Ráda se sem budu vracet!

Mgr. Lucie Dlasková

děkuji za milé a pozitivní hodnocení.

Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku masáž zad 25 minut

Vyhledala jsem pomoc při přetížení trapéz. Paní magistra je velmi příjemná, pečlivá a práci odvedla na výbornou.
Velmi chválím dochvilnost, která je v dnešní uspěchané době bonus navíc.
Určitě jsem nebyla naposledy!!!
Děkuji.

Mgr. Lucie Dlasková

děkuji za hezké hodnocení a doufám, že budete i nadále spokojená.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku vstupní návštěva fyzioterapie 75 minut

Paní Dlasková je úžasná fyzioterapeutka, a zároveň moc příjemný a milý člověk. Všechno dobře vysvětlí a dokáže poskytnout názor, aniž by vám ho vnucovala. Určitě můžu doporučit jak masáže, tak jako odbornou pomoc při potížích.

Mgr. Lucie Dlasková

děkuji za milá slova i za doporučení. I nadále můžete svému tělu dopřávat odměnu. například v podobě masáže.

Už při příchodu z Vás spadne nervozita. Paní Dlasková je moc příjemná a sympatická. Hezky si s Vámi popovídá a vše Vám vysvětluje a popisuje. Mám z první návštěvy moc krásný pocit a už se těším na další :)

Mgr. Lucie Dlasková

jsem ráda, že se podařilo nervozitu překonat a dobrali jsme se nějakým závěrům a možnostem. Také se těším na další návštěvu.

Paní doktorka perfektní. Opravdu tomu rozumí. Velmi přínosné. Je jen smutné, že toto nehradi pojišťovny. Ale to je chyba systému.

Mgr. Lucie Dlasková

děkuji za hodnocení. Přeji zdravý a bezbolestný život.

Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku fyzioterapeutická konzultace 25 minut

Paní doktorka L. Dlasková mě hezky přivítala a byla milá. Předvedla mi několik lečebných cviku, které by mi měli v dohledné době ulevit od bolesti. Za což paní doktorce jsem vdečná a děkuji za rady.
Kristina Nováková

Mgr. Lucie Dlasková

jsem ráda, že se naplnilo očekávání a přeji brzké zlepšení stavu.

11 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

chtěla bych si nechat vyčistit lymfu.Kolegyně na to chodí a je jí vždy lépe.Poraďte.
Děkuji.Dana

záleží na důvodu, kvůli kterému byste lymfodrenáž vyhledala. Při lymfatických otocích, očistě organizmu nebo např. pooperačních a poúrazových stavech je terapie doporučovaná. Pokud nespadáte do kategorie kontraindikací. V takovém případě to lze pouze se souhlasem ošetřujícího lékaře. Jinak se doporučuje lymfodrenáž absolvovat v kůře (3-10 návštěv) ideálně s dodržováním režimových opatření. S pozdravem Lucie DLasková

Mgr. Lucie Dlasková

Dobrý den. Chtěla jsem se zeptat, jsem momentálně cca v 6 měsíci těhotenství, neprovádíte také nějakou masáž pro těhotné ? Ani nepožaduji vyloženě těhotenskou masáž, ale v mém současném stavu semnou doktoři moc dělat nemohou a nechtějí, a dostala jsem žádanku na fyzioterapeuta, ale Hořovice a Beroun můžou nejdřív až koncem února. Mám od konce prosince hroznou bolest krční páteře a levé lopatky, bolí mě hlava nepřetržitě, moje neuroložka mi sdělila, že potřebuji aby mi někdo tu lopatku a tu levou stranu uvolnil. Už se to nedá vydržet. Myslíte, že by mi pomohl nějaký ultrazvuk, nebo laser, masáž apod ? Jsem už vážně zoufalá. Léčím se s bolestí již cca 10 let. Předem moc Vám děkuji za odpověď.

ulevit od popisovaných obtíží rozhodně lze s mírnými modifikacemi dle stavu. Terapeut musí však znát základní pravidla pro takovou terapii. Pak je to bezpečné. S pozdravem, Lucie Dlasková